Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Датчик стану тормозної системи. М- 412

чи потрібен він? суть його роботи в тому, що коли з двоконтурної тормозної системи почала витікати рідина, а точніше ушкоджено шланг він має увімкнути червону лампочку. при цьому мох передні хоч задні тормоза будуть прцювати полюбе. як я зрозумів він незовсім справний. є підозра що при справжному обриві гальмівної системи буде розгерметизовано двоконтурну систему. саме через датчик.

поскоку я нечасто стикався з гальмами то незнаю чи удаляти цю фінтіфлюшку. що порадитие. без неї все буде точно працювати.

я більше зхиляюся до видалення. 

 

 

 

шановні блогери, запрошую до друку заміток та вступу у співтовариство

3

Коментарі

116.07.09, 10:16

Датчик не удаляй, при обрыве шланга хоть знать будешь что его оборвало, и не станешь паниковать!

    Гість: Razamanas

    216.07.09, 10:30

    Лучше не влезай!
    Если нахомутаешь с соединенниям система будет не герметичной.

      Гість: Crimson King

      316.07.09, 10:33

      Я бы посоветовал вообще всю тормозную систему удалить Оно и ездить веселее будет, да еще и на такой машине как Москвич 412!

        416.07.09, 10:38Відповідь на 3 від Гість: Crimson King

        зелений, я на своєму 412 стрілку спідометра ложив. є свідки. вони всцялись. такшо хотівби я побачити авто на якому можна стірлку спідометра по другому кругу пустии.

          516.07.09, 10:39Відповідь на 2 від Гість: Razamanas

          справа в тому, що конструкцією передбачено можливість використання системи без датчика.

            616.07.09, 10:41Відповідь на 1 від ГроГалораГран

            в тому й справа, що без датчика система при обриві буде точн опрацювати. отож в мене і побоювання що з датчиком і аварійна сигналізація не працюватисме і гальмів може не бути.

              Гість: Razamanas

              716.07.09, 10:45Відповідь на 5 від gam-ua

              Дело не в этом.
              Любое сочленение, это потенциальный разрыв. А сочленение сделанное кустарным способом - 100%й разрыв

                816.07.09, 10:47

                удалив комент геварича. геварич, будь мужиком, я ж тебе нетрогаю.

                  916.07.09, 10:48Відповідь на 7 від Гість: Razamanas

                  в тому й справа що датчик це розрив, без якого сочлененій буде менша.

                    Гість: Razamanas

                    1016.07.09, 10:54Відповідь на 9 від gam-ua

                    Датчик - это заводская конструкция, а простое соединение нет. Улавливаешь разницу?
                    В твоем случае, наверное, лучше всего будет заменить весь шланг. Чтобы не клепать куски.
                    И еще, может быть вариант, что если ты уберешь датчик, то индикатор на панели будет постоянно гореть. Тогда придется его обесточивать.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна