Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Теорія покраски авто.

Моєму авто незабаром 30 років. солідний1 вік для автомобіля. покраски він потребує вже давно. проте її вартість в місцевих СТО мене здивувала і розсмішила. 5000 грнивень за саму роботу. всі розходні матеріали свої + маєш зняти сам і встановити все навісне обладнання. тому будем на той рік красить самі. рекомендації щодо цього візьмем тут http://www.krasimavto.ru/ звичайно якщо пройдемо ТО 2009.
4

Коментарі

13.07.09, 12:28

    23.07.09, 12:52Відповідь на 1 від rezus

    нічого особливого. не. ну а шо робить коли зараз моє авто коштує 5 тис грн? тільки самому фарбувать. компресор і краскопульт візьму у співробітника.

      33.07.09, 13:02Відповідь на 2 від gam-ua

      нічого особливого. не. ну а шо робить коли зараз моє авто коштує 5 тис грн? тільки самому фарбувать. компресор і краскопульт візьму у співробітника.прально, я досих пор смяюсь до слёз как мы в гараже спомощью насоса обычного автомобильного и пуливизатора красили))) в гараже)))

        Гість: Dudge

        43.07.09, 13:07

        Про ТО: проще талон купить...

        Мою красили знакомые. На улице из пульверизатора. Дождались жаркой погоды без ветра (чтобы пыль не летела на краску). В два слоя. Получилось очень даже неплохо.

          53.07.09, 14:44Відповідь на 4 від Гість: Dudge

          а фоток нема? мо закинеш сюди? не талон мені потрібно, а акт переувірки технічного стану взятий на СТО. ну там понятно я й збираюся платити. але обовязково буду марафетити.

            63.07.09, 14:47Відповідь на 3 від rezus

            тиск не той в насосі не той. треба мін 4.5 атм

              73.07.09, 14:49Відповідь на 6 від gam-ua

              тиск не той в насосі не той. треба мін 4.5 атмага ты постебайся, я акуевал качать тот насос!!!

                84.07.09, 11:03

                В принцепе можно как говорит Dudge у меня в старые времена так тоже хорошо получалось а вот с комрессором тебе надо пошустрить.

                  94.07.09, 11:24

                  автомобиль такого возраста можно красить и самому..... хотя мне кажется, что можно найти и дешевле чем 5000

                    106.07.09, 08:43Відповідь на 9 від krik Гранит

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна