хочу сюди!
 

Natalia

43 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Отчет: как я провела отпуск

Будучи 10 дней 100%-тной принцессой, теперь, дома, никак не могу обратно превратиться в золушку snegurka  

10

Коментарі

110.03.11, 11:26

Це скоріш не звіт,а відчуття. Але після гарного відпочинку у казці важко повертатися до рутини... Але від цього нікуди не дінешся.

    210.03.11, 12:21Відповідь на 1 від Соняшний

    Це скоріш не звіт,а відчуття. Але після гарного відпочинку у казці важко повертатися до рутини... Але від цього нікуди не дінешся.
    Зато живу уже следующим отпуском

      310.03.11, 16:36Відповідь на 2 від Катеррина

      Це скоріш не звіт,а відчуття. Але після гарного відпочинку у казці важко повертатися до рутини... Але від цього нікуди не дінешся.Зато живу уже следующим отпуском Не можна ж так ненавидіти свою роботу.

        410.03.11, 16:41Відповідь на 3 від Соняшний


        Це скоріш не звіт,а відчуття. Але після гарного відпочинку у казці важко повертатися до рутини... Але від цього нікуди не дінешся.Зато живу уже следующим отпуском
        Не можна ж так ненавидіти свою роботу.
        Я об этом не говорила работать я люблю, особенно там, где я есть

          510.03.11, 17:34

          Ну, я виходжу з того, що на цікавій роботі час від відпустки до відпустки має летіти непомітно.

            611.03.11, 08:54Відповідь на 5 від Соняшний

            К счастью, именно так и происходит. Но мне очень приятно перед сном представлять, как морская волна касается моих ног. Ничего не могу с собой поделать И хоть работа мне моя нравится, отдыхать я тоже люблю, просто даже ничего не делать. А ты когда в отпуск?

              711.03.11, 09:31Відповідь на 6 від Катеррина

              К счастью, именно так и происходит. Но мне очень приятно перед сном представлять, как морская волна касается моих ног. Ничего не могу с собой поделать И хоть работа мне моя нравится, отдыхать я тоже люблю, просто даже ничего не делать. А ты когда в отпуск?Для мене відпустка починається, коли я сідаю у потяг... І він зовсім не часто прямує до моря... А відпустку взяв з Пасхи до кінця Травневих свят... Найкращий час - все цвіте і не жарко!

                811.03.11, 09:52Відповідь на 7 від Соняшний

                Да, хорошее время а куда, если не секрет?

                  911.03.11, 10:23Відповідь на 8 від Катеррина

                  Да, хорошее время а куда, если не секрет?Звичайно це захід (Закарпаття - Прикарпаття), хоча минулого року ми були в Одесі, а позаминулого в Ялті... Море бадьорить, пляжі безкоштовні, а народу ще нема... Ось тут все: http://blog.i.ua/community/343/

                    1011.03.11, 10:30Відповідь на 9 від Соняшний

                    я на маевку всегда придумываю мини-путешествие для семьи

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна