Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Весна!!!!Коти...прилетіли??????????

                                     
Так,як березень - місяць котиків, та і взагалі весна - їхня пора, то першу свою замітку у цьому товаристві я вирішила присвятити нашим "родичам" котам!))))
Чи маєте ви кота (або кішку)?
Чи траплялися які-небудь казуси із участю ваших улюбленців?)))
І взагалі, що полюбляє ваш (ваша) кіт (кішка)????

78%, 36 голосів

7%, 3 голоси

0%, 0 голосів

7%, 3 голоси

9%, 4 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
22

Коментарі

119.03.09, 11:35

Кота мають батьки мого чоловіка, я б його якщо чесно взяла б за хвіст і викинула з балкона...не тому, що я не люблю котів, якраз навпаки, але цей особливий...він дуже любить їсти мою пальму, вона вже має метр вгору...її так важко ростити, але коли нас немає вдома то тато пускає його в нашу кімнату їсти пальму він каже що то травичка...я в шоці...

    219.03.09, 11:37Відповідь на 1 від _malvina_

    Кота мають батьки мого чоловіка, я б його якщо чесно взяла б за хвіст і викинула з балкона...не тому, що я не люблю котів, якраз навпаки, але цей особливий...він дуже любить їсти мою пальму, вона вже має метр вгору...її так важко ростити, але коли нас немає вдома то тато пускає його в нашу кімнату їсти пальму він каже що то травичка...я в шоці...

      319.03.09, 11:40Відповідь на 1 від _malvina_

      Оце так!!!))) Ми, коли мали кішку, також від неї рослини ховали))) Вона їла циперус, а після того шерстю на моєму коврі!!!!!!!

        419.03.09, 11:42Відповідь на 3 від Купідонка

        я не садюга, але вони цього кота аж дуже люблять...маожна сказати більше ніж нас...

          Гість: ЦуКеРк@Ыы

          519.03.09, 11:42

          были, щас нет, но мне приходится чуть ли не круглосуточно слушать их завывания. и главное сцуко орут на моем гараже который ближе всего к моему окну...
          ааа убила бы
          а вообще обожаю их

            619.03.09, 11:44Відповідь на 4 від _malvina_

            Буває..)))) Я також іноді любила "любити" свою кішку віником за те шо вона обшкрябувала шпалери або ходила мімо туалету..))) Тут усе залежить насамперед від самого кота!!!))))

              Гість: Фиона*

              719.03.09, 11:44

              обажаю котов, ох и хитрюльки они, кота нет, умер от старости, заводить больше не хочу, уж очень они мало живут, тяжело терять их...

                Гість: Satoshi Faust

                819.03.09, 11:45

                ЛАВ ЇХ

                  919.03.09, 11:45Відповідь на 7 від Гість: Фиона*

                  в моєї бабусі сіамська кішка вже 15 років живе...хіба це мало

                    1019.03.09, 11:45Відповідь на 5 від Гість: ЦуКеРк@Ыы

                    Аналогічно!)))) Взагалі-то, я також вночі засинаю під нічні серенади котиків, але вже три ночі підряд засинаю під співи ... собак!!!! Що це вони прокинулися?...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      7
                      попередня
                      наступна