хочу сюди!
 

светлана

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

У Богословської зовсім дах поїхав...

Нещодавно повернулась з відпочинку в Криму (про відпочинок буде пізніше детальніше))...
І найбільше, що мене там негативно вразило - бігморди Богословської «Хватит делить Севастополь! Дадим городу статус украино-российской территории!» (може це вже тут обговорювалось, ви вже вибачте відпускниці, але змовчати не можу...))



(фото не моє, звідси).

Перше, що мені спало на думку після того, як я ЦЕ побачила, було "Вона зовсім головою поїхала"...

Потім подумалося, що може це її хтось так натягав, щоб відібрати голоси у Януковича...

Потім подумалось, що за такі антикеонституційні заклики було б непогано її посадити на нари...

Потім подумалось, що й інші політики не кращі - кожен агітує за себе в міру своєї розпущеності і грошового запасу спонсорів...

Але, жоден політик так відкрито не пропонує змінити територіальний устрій України...

Тому я підтримую звернення УНП до СБУ з вимогою притягнення Богословської до кримінальної відповідальності за підозрою у посяганні на територіальну цілісність України.

83%, 45 голосів

17%, 9 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
26

Коментарі

Гість: Agad

14.09.09, 18:18

СБУ уже дело пообещало завести

    Гість: Коняка

    24.09.09, 18:21

    Эта сучка ещё в политике?

      Гість: Эхинопс

      34.09.09, 18:21

      У нас свободная страна, и каждый волен открыто выражать своё мнение. А у Вас, по всей видимости, дух большевизма ещё не до конца выветрился.Долго ещё Моисею водить рабов по пустыне.

        44.09.09, 18:22Відповідь на 1 від Гість: Agad

        "... СБУ просит ГПУ именно спецслужбе поручить расследование этого уголовного дела, поскольку расследование дел по ст. 110 Уголовного кодекса Украины подследственно СБУ. Эта статья предусматривает санкцию до 12 лет лишения свободы."

          Гість: nice_lad

          54.09.09, 18:26Відповідь на 3 від Гість: Эхинопс

          Богословська не молодець

            Гість: Agad

            64.09.09, 18:31Відповідь на 3 від Гість: Эхинопс

            У нас свободная страна, и каждый волен открыто выражать своё мнение. А у Вас, по всей видимости, дух большевизма ещё не до конца выветрился.Долго ещё Моисею водить рабов по пустыне.читай УК
            и выражай

              Гість: Эхинопс

              74.09.09, 18:32Відповідь на 5 від Гість: nice_lad

              Пока что счёт 3:3

                Гість: Эхинопс

                84.09.09, 18:34Відповідь на 6 від Гість: Agad

                УК читают многие, но немногие им проникаются - воруют, не платят налоги...Много посадили?

                  94.09.09, 18:35Відповідь на 7 від Гість: Эхинопс

                  на нари

                    Гість: Agad

                    104.09.09, 18:37Відповідь на 8 від Гість: Эхинопс

                    УК читают многие, но немногие им проникаются - воруют, не платят налоги...Много посадили?ну хоть кого нибудь посадят )
                    а то расслабились слишком

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      8
                      попередня
                      наступна