хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Бойкот "Славутичу" та усьому пиву виробництва "Carlsberg Group”.

Не пийте пиво виробництва групи “Carlsberg Group”! За антиукраїнську позицію керівництва компанії.

Ось яка ця позиція: Генеральний директор компанії “Славутич” (Carlsberg Group) Петро Чернишов у власній колонці в журналі “Кореспондент” (№19, 28.05.2009) вивалив із себе таке: “Ориентир на запорожских казаков – плохое подспорье в построении развитого и правого государства. Таких идолов можно и уступить соседям”.

Хоч історії Запорозької Січі гендиректор, як слід не знає, зате точку зору на неї має. Запорозьких козаків він порівнює із сомалійськими піратами. Запорозьку Січ, борців за визволення Чечні та сомалійських піратів цей великорозумник називає “Организованным Преступным Сообществом”.

“Спудейське братство Києво-Могилянської Академії” перше відреагувало на геніальні висловлювання генерального директора Петра. Серед вимог – спростування та звільнення людини, яка принижує національну гідність українців. Студенти закликали українців бойкотувати пиво, яке виробляє “Carlsberg Group”, а саме: “Славутич”, “Львівське”, “Балтика“, “Tuborg”, “Carlsberg” і “Holsten”.

Добра пропозиція! Петро її зрозуміє. Особливо, коли в очах партнерів виглядатиме людиною, що своїми заявами шкодить їхньому бізнесу.

До вимог “Спудейського братство Києво-Могилянської Академії” приєдналося Козацьке братство бойового Звичаю Спас “Сокіл” та історичний клуб “Холодний Яр”.

Закликаючи українців не пити пиво згаданих марок, ми й радимо не передплачувати і не купувати журнал “Кореспондент”.

З Майдану.

63%, 34 голоси

37%, 20 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
18

Коментарі

Гість: братЧортомлик

114.08.09, 14:59

який господар таке й пиво

    анонім

    214.08.09, 14:59

    давайте не будем и "Львовское" пить! Там на заводе главный инженер - москаль...

      314.08.09, 15:00Відповідь на 1 від Гість: братЧортомлик

      який господар таке й пиво мені колись подобалось "Славутич багряне", але зараз його майже ніде немає... тепер принципово не шукатиму.

        414.08.09, 15:00Відповідь на 2 від анонім

        давайте не будем и "Львовское" пить! Там на заводе главный инженер - москаль...Львівське теж в переліку.

          514.08.09, 15:02Відповідь на 2 від анонім

          давайте не будем и "Львовское" пить! Там на заводе главный инженер - москаль...Так это одна контора.

            614.08.09, 15:03

            Добре що чернігівські ще мовчать, а то я взагалі б сів на суху дієту

              714.08.09, 15:04

              Добре що чернінівські ще мовчать, а то я взагалі б сів на суху дієту Оболонь ще є, але воно гидотне стало останнім часом...

                анонім

                814.08.09, 15:04Відповідь на 5 від Al KazlOFF

                давайте не будем и "Львовское" пить! Там на заводе главный инженер - москаль...Так это одна контора.а мне всё равно. я люблю данное пиво за вкус, а не за изречения руководства)

                  Гість: Тaня*

                  914.08.09, 15:05

                  я пива не п"ю.
                  тому не знаю, що сказати... )

                    1014.08.09, 15:06Відповідь на 8 від анонім

                    А ты уверен, что пьёшь Львовское "Львовское"?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      8
                      10
                      попередня
                      наступна