хочу сюди!
 

Инна

43 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 37-54 років

Вона працює?

А вони - блокують, заважають, зраджують, обіцяють, руйнують… (може, й ще щось, але мені поки що зустрічались лише такі варіанти)…
Біг-борди з такими написами з'явились днями по всій Україні...
Невідомо, хто така та таємнича "ВОНА", бо до цього слова можна віднести усіх жінок України (на відміну від ледачих чоловіків))...
Але претендент сам знайшовся...
"Це не виборча реклама – це соціальна реклама, яку я маю право давати за будь-яких обставин. Говорячи про соціальний характер реклами, я маю на увазі, що вона спрямована на підтримку духу людей", - заявила Тимошенко.
Та є кілька "але": соцреклама дається безкоштовно, а за цю заплатила політсила Прем'єрки… Крім того, для мене незрозуміло, яку соціальну функцію ця реклама виконує… В мене вона викликає лише роздратування і недобрі думки у бік того, як «ВОНА ПРАЦЮЄ»…
Тому що:
Вона блокувала – тобто її політ сила, будучи опозицією, та й не опозицією, теж блокувала діяльність ВР, Кабміну, коли ця діяльність була невигідна ЮВТ особисто або союзним їй олігархам…
Вона заважала – працювати владі, будучи опозицією...
Вона зраджувала – Ющенка, союзництвом з Януковичем...
Вона обіцяла – «Український прорив», повернення вкладів Ощадбанку...
Вона руйнує – все, до чого торкається...
І, нарешті, - вона працює, але в яку сторону і якими методами: стягненням наперед податків, щоб наповнити бюджет, і все одно - невиконання бюджету, зростання внутрішнього боргу, скорочення (майже вдвічі) виплат зарплати держслужбовцям на фоні галопуючої інфляції...

Висновок: насправді, вона таким чином лише скидає з себе відповідальність - мовляв, мені заважають працювати... Але сама суть влади в тому й полягає, щоб працювати. Працювати на благо країни, всупереч усім і уся... А не тупо піаритись, ховаючи це за маску соцреклами.

А поки що виходить так:
"Вони балакають, вона - бреше",
"Вони блокують, вона - заганяє країну в борги",
"Вони зраджують, вона - переховує злочинців",
"Вони руйнують, вона - краде"...

55%, 21 голос

16%, 6 голосів

8%, 3 голоси

21%, 8 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
10

Коментарі

Гість: Деінде

17.08.09, 14:47

Згоден, абсолютно тупий піар. Але він відповідає їхнім можливостям.

    27.08.09, 14:49Відповідь на 1 від Гість: Деінде

    Згоден, абсолютно тупий піар. Але він відповідає їхнім можливостям. та Юлька ж вроді по життю не тупа...

      Гість: братЧортомлик

      37.08.09, 15:48

      з креативом проблема це точно ось підтягнуться ближче до виборів москальски специ, ось тоді будн веселіше

        47.08.09, 15:57Відповідь на 3 від Гість: братЧортомлик

        з креативом проблема це точно ось підтягнуться ближче до виборів москальски специ, ось тоді будн веселішетак це уже специ підтяглися... кажуть, це нова фішка цих виборів - війна слоганами: один рятує країну, інша працює... до чого далі дійдемо - невідомо.... http://korrespondent.net/ukraine/politics/926310

          Гість: братЧортомлик

          57.08.09, 16:11Відповідь на 4 від NATALI_YA

          з креативом проблема це точно ось підтягнуться ближче до виборів москальски специ, ось тоді будн веселішетак це уже специ підтяглися... кажуть, це нова фішка цих виборів - війна слоганами: один рятує країну, інша працює... до чого далі дійдемо - невідомо.... http://korrespondent.net/ukraine/politics/926310ну якщо це вже креатив від пыдтягнувшихся, тоді СВОБОДА переможе

            67.08.09, 16:16Відповідь на 5 від Гість: братЧортомлик

            з креативом проблема це точно ось підтягнуться ближче до виборів москальски специ, ось тоді будн веселішетак це уже специ підтяглися... кажуть, це нова фішка цих виборів - війна слоганами: один рятує країну, інша працює... до чого далі дійдемо - невідомо.... http://korrespondent.net/ukraine/politics/926310ну якщо це вже креатив від пыдтягнувшихся, тоді СВОБОДА переможе та аби...

              77.08.09, 18:55

              таки тупо, добре, що на очі така реклама ще не попадалася

                87.08.09, 22:23

                то назвається "соціальна реклама з метою інформування населення про стан країни"
                хоча який там стан ми і всі чудово бачимо. прикро що тЮлька використовує адмінресурс для цього тупого піару

                  98.08.09, 00:40

                  я ненавижу ее

                    Гість: _d!M@_

                    108.08.09, 11:11

                    Тимошенко - Пердоненко
                    Она *ука

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна