хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Навіщо Ющенко збирається на 2 термін?

Відтягнути голоси у інших кандидатів? Дуже можливо, що якомусь з кандидатів не вистачить до ривка тих 3%...
Чи щоб перед самими виборами зняти свою кандидатуру на користь іншого кандидата (не будемо тикати пальцем, якого)?
Чи, може, зважаючи на свої досягнення за 5 років, хоче продовжувати в тому ж дусі? Так я соромлюся спитатись, а які саме досягнення були? Тут у коментарях до попереднього мого посту була висловлена думка, що Ющенко йде вірним шляхом в сторону українізації. Але жодних кроків в цю сторону я не бачу. Постійне мусування теми голодомору? Чи брава участь у відбудові фортець-музеїв-церков-парків? Так голодомор народ і так пам'ятає, пам'яттю поколінь - від дідів-прадідів до внуків-правнуків... І жодні пам'ятники такого враження не справлять, як розповіді рідних очевидців... А участь у суботниках - не справа президентів, нмд... Їм за посадою належить серйознішими речами займатися...
А чого варті ці постійні домовленості з минулимми супротивниками...
Невміння відстояти свою позицію і переконання... 
Чи, може, він чогось недоробив і хоче доробити?
Чи його просто дезінформує найближче оточення про реальний стан справ у країні і реальну репутацію президента (цілком можливо)?
Чи це лише гра політ-спільників на єдиний результат?
Багато варіантів...
Який вірний, лише час покаже...
Але я маю єдиний варіант для себе - мені не потрібен такий президент на другий термін.

Якщо Ви не згодні з моєю думкою, будь ласка, обґрунтуйте, чому.

59%, 16 голосів

30%, 8 голосів

11%, 3 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
14

Коментарі

Гість: Wildcat+

121.07.09, 18:39

Долбоёб потому что!

    Гість: Wildcat+

    221.07.09, 18:39Відповідь на 1 від Гість: Wildcat+

    Долбоёб потому что!Извиняюсь, после ответа увидел, что вопрос задала женщина...

      321.07.09, 18:44Відповідь на 2 від Гість: Wildcat+

      Долбоёб потому что!Извиняюсь, после ответа увидел, что вопрос задала женщина... та ладно, посмотри мой предыдущий пост... http://blog.i.ua/community/1741/292726/?p=15#comments

        анонім

        421.07.09, 18:45

        он ещё пасеку во Флориде не достроил

          Гість: Shadoi

          521.07.09, 18:47

          Потягне в когось голоси. Ну, я так думаю. А взагалі, хіба ж це призидент? Так, не риба, не мясо... Перебув ціруки, і відійде в історію.

            Гість: БезумныйМир

            621.07.09, 18:47

            эт все херня, для простого населения сейчас неимее значения кого мы выберем, наша победа будет только в том случае, если мы заставим этих ублюдков дорвавшихся до власти, работать на благо народа а не только на благо своего кармана......... но как ни жаль я не вижу на данный момент, рычагов влияния, способных заставить их работать...

              721.07.09, 18:50Відповідь на 4 від анонім

              он ещё пасеку во Флориде не достроил

                821.07.09, 18:51Відповідь на 5 від Гість: Shadoi

                Потягне в когось голоси. Ну, я так думаю. А взагалі, хіба ж це призидент? Так, не риба, не мясо... Перебув ціруки, і відійде в історію.і все ж - це обличчя нації...

                  921.07.09, 18:52Відповідь на 6 від Гість: БезумныйМир

                  эт все херня, для простого населения сейчас неимее значения кого мы выберем, наша победа будет только в том случае, если мы заставим этих ублюдков дорвавшихся до власти, работать на благо народа а не только на благо своего кармана......... но как ни жаль я не вижу на данный момент, рычагов влияния, способных заставить их работать...рычаги есть, только желающих их использовать маловато пока...

                    Гість: Shadoi

                    1021.07.09, 18:54Відповідь на 8 від NATALI_YA

                    Знаєш, як я думаю? От, якби він був президентом, в добре розвунутій країні (типу Нідерландів), то можливо, він би й тягнув на обличчя націїї. А нашій країні, потрібна людина з твердим характером і залізною хваткою.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна