хочу сюди!
 

Natalia

43 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Про свободу слова в Україні

Нічогенька стаття в УП :http://www.pravda.com.ua/news/2009/4/7/92829.htm

Підтримую майже всі тези.
8

Коментарі

Гість: братЧортомлик

19.04.09, 17:00

давай стисло влом гавити час та ще й на Видрына

    29.04.09, 17:08

    Продажний журналіст почув по телевізору, що журналісти продажні. Після чого він почав репетувати аж протягом величезної статті, як це погано - звинувачувати журналістів у продажності. То є, мовляв, порушенням свободи слова.

      анонім

      39.04.09, 17:32Відповідь на 1 від Гість: братЧортомлик

      давай читай, ледацюго

        анонім

        49.04.09, 17:33

        статья гавно Алекс74 правильно подметил

          Гість: братЧортомлик

          59.04.09, 18:20

          а ти Геваричу все ховаєшься паскуднику а я от сьгодні до тебе одну дівчинку відправив рейтінга тобі підіймати

            анонім

            69.04.09, 21:13Відповідь на 2 від Alex74

            Продажний журналіст почув по телевізору, що журналісти продажні. Після чого він почав репетувати аж протягом величезної статті, як це погано - звинувачувати журналістів у продажності. То є, мовляв, порушенням свободи слова. Влучний комент, як завжди.

              анонім

              79.04.09, 21:15

              Наталі, не примушуй мене більше читати російські статті

                Гість: братЧортомлик

                810.04.09, 09:47Відповідь на 2 від Alex74

                  912.04.09, 13:18Відповідь на 1 від Гість: братЧортомлик

                  давай стисло влом гавити час та ще й на Видрынаякщо стисло - що свобода слова в Україні (по тв на різних шоу) існує лише для політиків. мені пофіг, що це написав Видрін, він написав вірні речі, з якими я погоджуюсь. при цьому розуміючи, що він політологі лише вміло маніпулює гром. думкою, але він пише нормальні речі.

                    1012.04.09, 13:20Відповідь на 2 від Alex74

                    Продажний журналіст почув по телевізору, що журналісти продажні. Після чого він почав репетувати аж протягом величезної статті, як це погано - звинувачувати журналістів у продажності. То є, мовляв, порушенням свободи слова. том ще є нормальна думка - що свобода слова у нас існує лише для політиків, а не простих людей. з цим я погоджуюсь. і взагалі, стаття мені сподобалась, незважаючи на те, що її написав Видрін.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна