хочу сюда!
 

Юлія

40 лет, козерог, познакомится с парнем в возрасте 35-40 лет

Гоголь - зрадник?

Сьогодні відзначається 200-ліття з дня народження Миколи Гоголя. Вся країна (Полтавщина - зокрема) відзначає ювілей різними заходами, Президен поїхав в турне по Гогольським місцям, блогери друкують замітки з його біографією та життєвим шляхом. По ТВ напевно покажуть фільм з цієї нагоди...

Але, продивившись деякі ресурси, звернула увагу на неодзначне ставлення блогерів та активних в інтернеті осіб до постаті письменника.

Одні називають його зрадником, бо писав твори російською. Інші обурюються помпезністю заходів з нагоди ювілею. Ще одні навпаки - пишаються Гоголем як яскравим представником народу України.

Я особисто вважаю Гоголя визначною і неординарною особистістю, яка своєю творчістю внесла великий вклад в популяризацію всього Українського в світі. Так, він писав не чисто українською мовою, але в той час як такої літературної української мови взагалі не було. Першооснователем у цій справі вважається Котляревський, який першим написав твір (і то - не літературною мовою, а розмовної) українською мовою ("Енеїда"), за ним йшов Тарас Шевченко зі своїми поезіями і прозою.

Але усі вони писали про одне - про світ української людини. І талановито писали. На наш час це вже стало класикою і жодними домислами звідти їх не викреслиш.

Для Вас Гоголь - це... (аргументуйте, будь ласка, свій вибір!)

12%, 6 голосов

82%, 40 голосов

6%, 3 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
21

Комментарии

Гость: Sagittariuska

11.04.09, 14:57

Если исходить только из того, что он писал на русском, то еще пол-Украины можно назвать предателями, т.к. говорят на русском.

  21.04.09, 14:58

  не зрадник. Така вже Україна, що розкрутитися в ній талановитій людині не можливо. От і Гоголь просто використав імперію для своєї розкрутки.

   31.04.09, 15:02Ответ на 1 от Гость: Sagittariuska

   Если исходить только из того, что он писал на русском, то еще пол-Украины можно назвать предателями, т.к. говорят на русском.Да какой он там зраднык? Если взять за эталон Мазепу, то даже рядом не валялся
   А всех русскоговорящих на территории Украины - расстрелять в свиньям собачим. Украиномовных - заставить пахать и платить налоги и чувствовать от этого щастя. Кавказскомовных лучше не трогать - себе дороже. У европейскомовных просить денег и называть жлобами, если дадут мало. Американомовных - облизывать, кормить и оказывать посильные секс-услуги

    аноним

    41.04.09, 15:08

    "Я особисто вважаю Гоголя визначною і неординарною особистістю, яка своєю творчістю внесла великий вклад в популяризацію всього Українського в світі. Так, він писав не чисто українською мовою, але в той час як такої літературної української мови взагалі не було." - і що ти таке пишеш? українська (руська) літературна мова на той час вже існувала понад 600 років, інша справа, що в московській імперії писемна мова України і Русі була заборонена, і одні знаходили в собі сили наперекір імперії писати рідною (Котляревський, Шевченко), а інші йшли шляхом зрадництва.

     51.04.09, 15:09Ответ на 3 от CKB

     давайте без сарказму обійдемось. як Ви проголосували?

      аноним

      61.04.09, 15:10Ответ на 1 от Гость: Sagittariuska

      Если исходить только из того, что он писал на русском, то еще пол-Украины можно назвать предателями, т.к. говорят на русском. не пів, бо 17% росіян таки розмовляють рідною, українців є 78%, але рідною українською вважають лише 68%, причому далеко не всі повною мірою рідною користуються... от і рахуйте скільки виходить зрадників.

       71.04.09, 15:10Ответ на 4 от аноним

       "Я особисто вважаю Гоголя визначною і неординарною особистістю, яка своєю творчістю внесла великий вклад в популяризацію всього Українського в світі. Так, він писав не чисто українською мовою, але в той час як такої літературної української мови взагалі не було." - і що ти таке пишеш? українська (руська) літературна мова на той час вже існувала понад 600 років, інша справа, що в московській імперії писемна мова України і Русі була заборонена, і одні знаходили в собі сили наперекір імперії писати рідною (Котляревський, Шевченко), а інші йшли шляхом зрадництва.я мала на увазі українську в сучасному вигляді і розумінні. до "руської" і російська дуже подібна.

        81.04.09, 15:11

        Для подростков и пост, и голосовалка . Для затурканных вечно молодящихся укров, которые, скорее всего толком не читали Гоголя

         Гость: Sagittariuska

         91.04.09, 15:14Ответ на 3 от CKB

         Как все кардинально... В общем, это просто лишний повод облить кого-то грязью

          101.04.09, 15:14Ответ на 8 от фон Терджиман

          Для подростков и пост, и голосовалка. Для затурканных вечно молодящихся укров, которые, скорее всего толком не читали Гоголяа тут контингент здебільшого - молодь, так що Ви не вписуєтесь

           Страницы:
           1
           2
           3
           4
           5
           6
           7
           8
           28
           предыдущая
           следующая