хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Про передвиборчу гонку і передвиборчі обіцянки

Скоро чи не дуже, але грядуть вибори в Україні. І почали з'являтися пропагандистські біг-борди понад дорогами міст України... З дуже класними на перший погляд гаслами:

1. "Ми знизимо ставки  основних податків" з зображенням красеня Катеринчука. Тут в мене виникає запитання - а вже скасували депутатську недоторканність, як обіцяв Ваш блок на минулих виборах? Бо на голі обіцянки і гарні фрази (типу "українки - найкрасивіші в Європі") народ мені здається вже не купиться (ну, хіба купляться  закохані особисто в Катеринчука безмозкі жіночки)).

2. "Здолаємо руїну - відновимо Україну" (чи десь так, не пам'ятаю точно) з фото Мороза на щиті. Ну тут уже взагалі ноу комментс... Мені здається, з Мороза руїна й почалася у недалекому минулому... Мені цікаво - хтось піде за зрадником, окрім безмозких представників предків наших?

3. "НАТО - ні, дружбі з Росією - Так!" З якимось чуваком на щиті (перший раз побачила, якщо чесно)). Тупо, таваріщі, тупо! Хоча, якийсь процент цей дядя зі своєю партією може відібрати у Мопроза, комуняк і Вітренчихи. Це плюс і це радує))

4. Вітання Тимошенко жінок з 8 березня. Питання - за які шиші і чи не використання це адмінресурсу? Теж тупо.

Поки що це все, що  попало в поле мого зору... Продовження буде))
12

Коментарі

124.03.09, 10:37

Контролер ты наш!

    224.03.09, 10:39

    ну, Натуська, для думающих людей это не открытие)

      324.03.09, 10:40

      безмозкі жіночки и конешно Мороз лохонулся,

        Гість: братЧортомлик

        424.03.09, 10:45

        це поки що наші креатують, а ось ближче до виборів підтянуться і чужі от тоді буде веселіше

          524.03.09, 10:46Відповідь на 1 від CKB

          Контролер ты наш!

            624.03.09, 10:46Відповідь на 2 від Ta_ta

            ну, Натуська, для думающих людей это не открытие)а, может, кому то и открытие будет

              724.03.09, 10:46Відповідь на 3 від PATRIOT@

              безмозкі жіночки и конешно Мороз лохонулся,

                824.03.09, 10:49Відповідь на 6 від NATALI_YA

                дай Бог)

                  924.03.09, 10:50Відповідь на 4 від Гість: братЧортомлик

                  це поки що наші креатують, а ось ближче до виборів підтянуться і чужі от тоді буде веселішескоріше б...

                    1024.03.09, 10:52Відповідь на 8 від Ta_ta

                    дай Бог)на Бага надейся...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна