хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

питання

...напевно вже всі чули новину про те, що нашого "славнозвісного" суддю-засівальника Ігоря Зварича упіймали (цей недоумок ховався у своєї тещі і.. ггг думав що його не знайдуть)... в новинах якийсь поважний суддя (чи то член КСУ чи то ВСУ?) сказав що таких покидьків як Зварич - одиниці, "ще є справедливі судді" і таких добросовісних і справедливих
ледь не більшість!! ..але ж навіть маленька українська дитина знає про СИСТЕМУ, яка руйнує нашу державу... ця система увібрала і судочинство...
у зв"язку з цим у мене виникли питання:
1. ви колись стикались з нашим "справедливим" судом? суддя КСУ (чи ВСУ) не збрехав коли казав що "справедливі судді" в Україні ще існують?
2. що б ви змінили в нашому судочинстві (..я б наприклад змінила саму систему відбору кандидатів і призначення суддів)?
14

Коментарі

113.03.09, 12:41

"я б наприклад змінила"

Когда начинаем?

    213.03.09, 12:41

    Набери в Гугле "Сдирание кожи с продажного судьи". Поймешь как надо изменить систему ураинского правосудия

      313.03.09, 12:44Відповідь на 1 від CKB

      а Ви справді допоможете?))

        413.03.09, 12:47Відповідь на 3 від Зося Квітнева

        а Ви справді допоможете?))Да элементарно!
        А если бы ты была судьей, как бы ты работала?

          513.03.09, 12:53Відповідь на 4 від CKB

          а Ви справді допоможете?))Да элементарно!
          О_о як?

          А если бы ты была судьей...бррр! навіть не хочу цього уявляти

            Гість: Орій

            613.03.09, 12:54

            Щоб змінити судочинство, слід змінити всю владу.

              713.03.09, 12:54Відповідь на 5 від Зося Квітнева

              а Ви справді допоможете?))Да элементарно!О_о як?

              А если бы ты была судьей...бррр! навіть не хочу цього уявляти
              А, ну тогда тебе не стоит и лезть в эту клоаку

                813.03.09, 12:57Відповідь на 7 від CKB

                тобто - обов"язково уявляти із себе суддю щоб змінити (або прийнамні намагатись змінити...або хочаб просто помріяти "як має бути" систему??

                  913.03.09, 13:01Відповідь на 8 від Зося Квітнева

                  тобто - обов"язково уявляти із себе суддю щоб змінити (або прийнамні намагатись змінити...або хочаб просто помріяти "як має бути" систему??Т.е. тебе не надо знать какое животное надо запрягать в телегу, чтобы оно смогло возить определенный груз?

                  Так вот же я у тебя и спрашиваю "як має бути". А ты даже не хочешь уявляты

                    1013.03.09, 13:02

                    1. в ході роботи - так, здебільшого, там, де суть справи не стосується якихось значних осіб, справи вирішуються справедливо і відповідно до закону. без будь-яких додаткових стимуляцій до цього.
                    2. систему відбору і призначення можна і не чіпати. чіпати треба усю систему контролю за діяльністю влади в Україні. щоб ті, хто порушує закон (бере хабарі, виносить заангажовані рішення) справедливо відповідали за це.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна