хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Час атомних швидкостей і парламентських тормозів

весь світ живе в час атомних швидкостей. ми на додачу живемо ще і в час парламентських тормозів. я до чого, здається народ готовий на штиках нести свою незалежність від влади олігархів. пропоную обєднатися в співтовариство.
1

Коментарі

117.12.08, 16:14

ты смотри а то за свои призывы к вооруженному смену правящего режима придется отвечать сбу хоть иногда но для устрашения тебе подобных заглядывают в интернет, и не просто заглядывают а делают выводы и реагируют

    217.12.08, 16:29Відповідь на 1 від gen1usualex

    пропозиція обєднатись у співтовариство з метою захисту інтересів та з метою отримання знань та виживання під час окупаціного режиму чи громадянскьої війни не є закликом до повалення існуючого устрою в країні. згадка про бажаня люду нести щось на штиках є констатаціє фактів. в чому моя вина?

      анонім

      317.12.08, 16:33

      ты генерал?

        417.12.08, 16:39Відповідь на 2 від gam-ua

        весь світ живе в час атомних швидкостей. ми на додачу живемо ще і в час парламентських тормозів. я до чого, здається народ готовий на штиках нести свою незалежність від влади олігархів. пропоную обєднатися в співтовариство.кхе-кхе) где здесь написан призыв к объеденению с целью получения навыков выживания на случай гражданской войны или оккупации? Зато четко видно что "парламентских тормозов" против который ты хочешь объеденится чтобы со штыками в руках от них убежать\избавится
        Моя хата з краю (с) народная творчесть если не ошибаюсь но для одного товарища банальная фраза "мочи ментов" (точно не помню, но смысл я думаю понятен) аукнулась не так как он предполагал

          Гість: vitaliч

          517.12.08, 16:43Відповідь на 3 від анонім

          ты генерал?генералісімус

            анонім

            617.12.08, 16:47Відповідь на 5 від Гість: vitaliч

            бери выше - генерал-прапорщик

              717.12.08, 21:19

              А мені ідея до душі, що ж іще робити? Кому як не народу залишається вирішувати, хоча і не так кардинально

                818.12.08, 10:57Відповідь на 3 від анонім

                головнокомандувач військ-невидимок.

                  Гість: KA-BAR

                  918.12.08, 13:16Відповідь на 1 від gen1usualex

                  ты смотри а то за свои призывы к вооруженному смену правящего режима придется отвечать сбу хоть иногда но для устрашения тебе подобных заглядывают в интернет, и не просто заглядывают а делают выводы и реагируют
                  ОЙ СБУ тоже люди они к власти по любому придут !Слышал партию формируют !И что мы чтоли не можем !