хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Квітка та вітер


Одного дня Вітер та Квітка полюбили одне одного. Влітку, під час сильної спеки Вітерець ніжно обдував Квітку своїм диханням, і їй ставало прохолодно та добре, навіть під літнім палким сонцем. Квітка ж, дарувала Вітру свій неповторний аромат, який він міг забирати з собою і ще довго насолоджуватись ним.

Так у коханні та злагоді прожили Вітер із Квітка всю весну та все літо. Оточуючі дивувались, та іноді навіть тихесенько заздрили їхньому щастю.

Але, одного дня, Вітру здалось цього замало. Йому захотілось такої любові якої ще ніхто не мав. Він подумав "Якщо я віддам Квітці всю свою пристрасть, всю свою любов, на яку я тільки здатен, то і вона подарує мені ще більше кохання натомість!"

І Вітер дунув на Квітку з усієї сили. Але Квітка не витримала такого пориву Вітру і зламалась під його тиском.

Вітер намагався оживити Квітку. Він ніжно огортав її своїм диханням кохання. Але все було марно.

Тоді вітер збожеволів і закричав

- Я подарував тобі всю свою любов, на яку тільки був здатен! Такого кохання ще ніхто не знав. А ти не відповіла мені взаємністю! Ти мене не любиш і ніколи не любила!

Вітер кружив і завивав навколо квітки, що мирно лежала на землі. На поляні піднявся справжній ураган. Але квітка вже не могла нічого відповісти.

 

Ніжність та терпіння допомагають коханню жити довше. Краще тисячу разів стриматись, аніж один раз зламати.

 

"Сказати "Я тебе люблю" займе декілька секунд, показати як - все життя."

11

Коментарі

Гість: _WIND_

127.08.09, 19:10

может не вокруг того цветка кружил ?

    227.08.09, 23:26Відповідь на 1 від Гість: _WIND_

    не зрозуміла припущення, Ви б не могли перефразувати?

      Гість: _WIND_

      327.08.09, 23:53Відповідь на 2 від Руде диво

      оказывается сложно перефразировть. но попробую. нужно было цветок выбрать посильнее, который не ламается. под порывами ветра просто сильнее пригинается к земле, но не ламается.

        428.08.09, 00:07

          528.08.09, 00:31Відповідь на 3 від Гість: _WIND_

          коли люблять - не обирають... просто люблять і все
          та й чи є така квітка що не зламається від сильного вітру?

            628.08.09, 00:32Відповідь на 4 від N 47-ий

              Гість: M@ESTRO

              728.08.09, 12:50

              не всякому ветру подходит тот или иной цветок. Ищите свой ветер и свой цветок.

                81.09.09, 11:48

                  97.09.09, 10:45

                  гарна притча

                    1013.09.09, 09:39

                    +++

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна