хочу сюди!
 

Natalia

43 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Відморозкам: що робити з безсмертям?

читаючи стрічку новин Фокуса, наткнувся на матеріал про кріоконсервацію тіл усопших. Люди, що твердо в основу своєї секти поставили віру в Науку, заморожують себе на сотню років, надіючись, що за цей час людство навчиться їх повернути до життя. І знаєте, не таке вже дороге це задоволення - 30 тищ. зелені. Розчаровує тільки мала кількість клієнтів - всього 12 на СНД. Причина банальна - люди просто не знають, що вони будуть робити з безсмертям ))) 

І таки це не смішно? Я знаю лише двох людей, яким за 80 років, котрі б змогли використати екстра-тайм з якою-небудь користю. А ви вже знаєте, що робитимете з безсмертям ?

5

Останні статті

Коментарі

Гість: NoTaRь

15.06.10, 23:26

ги то з розряду віри в безмертя мумій єгипетських фараонів. Можна ше їм у їхні кріогроби магічні заклинання написати

    25.06.10, 23:31

    Не маю уявлення.

      35.06.10, 23:33

      развести лохов, а самим бабки зарабатывать. в этой жизни, естественно.

        Гість: Хозяин (С)

        45.06.10, 23:35

        ЗДЕСЬ БЫЛ "Как надоели трусы!"

          Гість: KAPJICOH

          55.06.10, 23:35

          Тсссссс.....это стратегический запас на случай войны..

            65.06.10, 23:43Відповідь на 5 від Гість: KAPJICOH

            Консервы ???

              75.06.10, 23:48Відповідь на 4 від Гість: Хозяин (С)

              ЗДЕСЬ БЫЛ "Как надоели трусы!"его здесь не было, вы ошиблись

                86.06.10, 01:32

                Це, мабуть, дуже цікаво. Проснутися тільки для того, щоб зрозуміти, що навкруги чужі люди, ти нічого не розумієшь, нікого не знаєшь, ні на що не здатен. І до того ж тобі 80 років і тобі вже багато чого не хочеться -- романтика. Красно дякую. Я знаю, що робила би із власним безсмертям, але з безперервним. А таке безглуздя нам і даром не надь.

                  96.06.10, 12:11

                  Щось всіх ця стаття зачепила
                  Є такий гарний фільм "Двухсотрічний чоловік"...про те що наше життя цінне тільки в сукупності з життями оточуючих. Тому або всі разом стаємо безсмертними, або всі разом помираєм

                    Гість: я Саник

                    106.06.10, 12:13

                    Друже, і ти в це віриш? Просто кожен заробляє на тому, чому може! Людина вже заморожена - і хто зна чи оживе, а 30 тис. $ вже в кишені!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна