Чи потрібна їм Успішна Україна ?

27 березня 2015

Які основні групи українських олігархів, за що вони борються і на які політичні процеси впливають та впливали.

http://www.bbc.com/ukrainian/politics/2015/03/150326_oligarch_ukraine_map_vc


теракти у християнських церквах в Єгипті

9 квітня  "Ісламська держава" заявила про свою відповідальність за теракти в Єгипті

Жертвами терористів стали понад 36 осіб, більше сотні парафіян отримали поранення. ИГИЛ За вибухами в Єгипті стоять бойовики ІДІЛ СБУ Терористичне угруповання "Ісламська держава" (ІДІЛ) взяло на себе відповідальність за два вибухи в церквах єгипетських міст Танта та Олександрія, повідомляє Reuters. Вибухи у Танті та Олександрії забрали життя щонайменше 36 людей, більш як 100 осіб травмувалися і отримали поранення. "Угруповання, які належать до "Ісламської держави", скоїли два напади на церкви у містах Танта і Олександрія", - цитує агентство заяву близького до терористів ІДІЛ інформаційного ресурсу Amaq.

 http://dt.ua/WORLD/islamska-derzhava-zayavila-pro-svoyu-vidpovidalnist-za-terakti-v-yegipti-239178_.html

Справа про чиновників з великої дороги

Чому "Укравтодор" не стільки будує і ремонтує, скільки сприяє безперервному збагачення свого керівництва. Допоміг собі - допоможи родичам: Чи дійсно чиновник "Укравтодору" забезпечував правильні результати тендерів для фірми своєї дружини
Суд засудив 8 "торнадівців" до тривалих термінів ув'язнення

Оболонський райсуд Києва засудив екс-командира розформованої роти патрульної служби міліції особливого призначення "Торнадо" Головного управління МВС України в Луганській області Руслана Онищенка, його заступника Миколу Цукура та ще 6 співробітників підрозділу до тривалих термінів позбавлення волі.

Як передає в п'ятницю ввечері кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", Онищенко засуджений до 11 років позбавлення волі, Цукур - до 9 років, громадянин Білорусі Данило Ляшук - до 10 років, Ілля Холод - до 9,5 років.

Також екс-бійці Борис Гульчук, Максим Глєбов, Микита Куст засуджені до 9 років в'язниці кожен, а Анатолій Пламадяла - до 8 років позбавлення волі.

Крім того, бійці розформованої роти "Торнадо" Юрій Шевченко, Роман Іваш, Андрій Демчук, і Микита Свиридовський засуджені до 5 років позбавлення волі з випробувальним терміном - у Шевченко в 3 роки, і по 2 роки у інших

http://www.pravda.com.ua/news/2017/04/7/7140625/