хочу сюда!
 

Натта

43 года, дева, познакомится с парнем в возрасте 41-49 лет

Злочин проти помічників-консультантів депутата Верховної Ради

21 березня 2013 року було вчинено злочин проти помічників-консультантів депутата Верховної Ради України, уповноваженого Всеукраїнського об'єднання "Свобода" на Одещині Павла Кириленка під час виконання доручення народного депутата. За наказом очільника Комінтернівської районної державної адміністрації "регіонала" Івана Марзака невідомі особи заважали свободівцям потрапити на засідання сесії Комінтернівської селищної ради. Прохід до сесійної зали заблокували в два ешелони – перед входом у приміщення ради та безпосередньо перед дверима сесійної зали. Після того, як під тиском законних аргументів перший кордон спротиву було подолано, перед другим кордоном проти свободівців застосували сльозогінний газ. Постраждав помічник-консультант народного депутата, керівник обласної прес-служби ВО "Свобода" Василь Сидорак – з ураженнями очей і горла його було доправлено до Комінтернівської центральної районної лікарні.

"Головне питання, що розглядали на сесії, – відставка селищного голови Комінтернівського Андрія Калашнікова, який у січні 2013 року офіційно вийшов із Партії регіонів. Ініціював це рішення голова райдержадміністрації Іван Марзак. Привід – небажаний для "регіоналів" результат на виборах до Верховної Ради 2012 року в Комінтернівському. Щоби бути впевненими в тому, що відставка таки відбудеться, посадові особи районної адміністрації погрозами змушували депутатів селищної ради на сесії голосувати за потрібне рішення – погрожували звільненням з роботи, виникненням проблем з бізнесом та ін.

11

Комментарии

122.03.13, 12:09

Силовий безпредел, а Янукович обурюється, що опозиція заважає

  аноним

  222.03.13, 12:47

  Не знаю як де, а для Одещини це нормальна практика, коли офіційні установи охороняють непевні, бикуваті істоти.

   322.03.13, 15:42

   Вся складність у тому, що з відходами суспільства намагаються вести діалог. Ось взяти цих "невідомих", з'ясувати хто це взагалі не питання. І раптом вони зникають..чи їх випадково збиває машина. В суспільстві починають ходити чутки і ось такі "невідомі" залишаються доживати і пропивати своє життя в нікому невідомих квартирах, а не виконувати брудну роботу купки антиукраїнських псевдо політиків...а там може і життя стане кращим..хто знає..

    422.03.13, 20:33Ответ на 3 от Heretic

    я давно казав, тих лобстерів, без розмов треба піднімати на ножі

     523.03.13, 00:26

     Бояться ПіаРасти і всіма силами не хочуть допустити голос опозиції та Свободи до народу на Сході та Півдні України