У Черкасах суд майже 4 години вирішує, чи брати під варту

У Черкасах суд майже 4 години вирішує, чи брати під варту підозрюваного в організації вбивства журналіста Сергієнка

http://provce.ck.ua/u-cherkasah-sud-majzhe-4-hodyny-vyrishuje-chy-braty-pid-vartu-pidozryuvanoho-v-orhanizatsii-vbyvstva-serhijenka/

Знаєте чому Авдіївка залишається одним із самих гарячих місць ?

а потому, что каждый день, после обстрелов из запрещенных минометов и гранатометов, сепары вспоминают о перемирии!

Буквально в паре десятков метров от наших позиций они б...ь проводят "разминирование".

Эти твари в наглую высматривают наши позиции и медленно сдвигаются ближе. Шаг за шагом. И все это – под присмотром ОБСЕ. У нас же перемирие!

По другому быть не может. Ведь так написано в Минских договорённостях. А нашим пацанам под угрозой уголовных производств запрещают что либо снимать и говорить... А то вдруг народ узнает...

И криво смотреть в сторону этих уродов тоже запрещают... Зато как только эти твари закончат "разминирование", в нашу сторону, прицельным огнем, снова полетят снаряды…

Так что это война или перемирие? Когда наш главнокомандующий наконец-то начнет называть вещи своими именами? Когда мы перестанем хоронить своих друзей и заставим этих ублюдков ответить за всё?!?

http://newkozak.co.ua/index.php/armiia-2/item/video-snyato-s-odnoj-iz

У Кривому Розі Народ виніс свій вирок депутатам-запроданцям!

Народ виніс свій вирок депутатам-запроданцям у Кривому Розі на Дніпропетровщині!

Вчора ми зробили перший крок до позбавлення мандатів депутатів Криворіжської міської ради від Радикальної партії, які зрадили інтереси своїх виборців, не виконували програму Радикальної партії і продалися іншій політичній силі. Загальновідомо, що в Кривому Розі влада повністю монополізована в руках однієї особи. І для ухвалення необхідних рішень скуповуються депутати різних політичних сих, представлених в міській раді.

Раніше цих депутатів-перебіжчиків було виключено з лав Радикальної партії, оскільки запроданцям в ній не місце. Наш лідер Олег Ляшко вимагав від них добровільно скласти свої депутатські мандати, але корисливі вигоди взяли верх над їхньою совістю.

І ось, завдяки зусиллям команди Радикальної партії та місцевих активістів було зібрано близько 20 тисяч підписів жителів Кривого Рогу про відкликання цих зрадників і передано до Криворізької міської виборчої комісії Дніпропетровської області. Вчора вночі, долаючи різні перешкоди, Криворізька міська ТВК на своєму засіданні підтвердила достовірність зібраних підписів і прийняла рішення звернутися до вищого керівного органу Радикальної партії Олега Ляшка щодо відкликання цих депутатів за народною ініціативою. Радикальна партія невідкладно прийме рішення про позбавлення їх депутатського мандату. Закон про імперативний мандат має відстоювати інтереси наших виборців і очищувати наші лави від мерзотних зрадників!

На VIRA FEST встановлять патріотичний велорекорд

Уже в цю суботу, 3 червня, гості фестивалю VIRA FEST встановлять новий рекорд України на особливому патріотичному ровері! Стартує встановлення рекорду на центральній фестивальній площі Чигирина з 15 години.

– Цього року проводимо одразу кілька подій, які пов’язані із велосипедним спортом, – коментують організатори – активісти Громадянського руху «За процвітання Черкащини». – Хочемо залучити до велоруху якомога більше людей і продемонструвати, що ровер – це дійсно круто! Генеральним партнером встановлення рекорду стала компанія «СОКАР ПЕТРОЛІУМ», що представлена в Україні мережею заправок SOCAR. Керівництвом компанії було прийнято рішення про підтримку заходів, спрямованих на популяризацію здорового способу життя та розвиток спорту.

Відтак, 3-го червня ознаменується цілим рядом заходів, пов’язаних із велоспортом. Ранок першого дня фестивалю VIRA FEST розпочнеться зі старту велопробігу «Черкаси-Чигирин». Співорганізатором дійства стала громадська організація «Федерація велосипедного спорту Черкаської області».

Збір учасників відбудеться у Черкасах, о 9 ранку, на заправці SOCAR, що за адресою:  вул. Надпільна 226/1. Учасники велопробігу проїдуть до резиденції Богдана Хмельницького, що в Чигирині. Протягом велоподорожі за учасниками слідкуватимуть швидка допомога та патрульна поліція. Телефон для реєстрації: (073)071-60-94 (оператор life).

http://fest.kolodar.org/component/k2/item/428-na-vira-fest-vstanovliat-patriotychnyi-velorekord

Українська соцмережа

Ukrainians

Команда з 30 програмістів із StartupSoft разом з Олександрою Струмчинською готові розробити українську соцмережу одночасно для трьох платформ: web, iOS i Android. Перед тим як інвестувати капітал і час в розробку даного продукту, потрібно пересвідчитись в потребі. Якщо до 1 червня кількість підпиcників досягне 50,000+, StartupSoft розробить продукт протягом 4-х місяців.

http://www.ukrainians.co/


РОЗШУК! Мерседес «кубик» АІ 7717 AK

Керування й забезпечення тітушок:
роздає кийки і біти.


Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
613
предыдущая
следующая