хочу сюда!
 

Vika

49 лет, скорпион, познакомится с парнем в возрасте 46-50 лет

«Бив ногами, переважно в голову»

Чоловіка з Гайворона, який постраждав від працівника СБУ, прооперували в обласній лікарні, про це «Без купюр» повідомив лікар, котрий лікує потерпілого. Сам Володимир Левченко каже, що хотів заступитися за дружину, але не встиг привітатися з компанією у складі начальника районного відділу поліції та працівника СБУ, як отримав від останнього кулаком в голову.  Ми дізналися більше про подробиці інциденту за участі представника спецслужби, про який нещодавно повідомляло наше видання.

Про те, що трапилося, ми довідалися від депутатки Гайворонської міської ради Оксани Багріної. За словами Оксани Йосипівни, гайворонці шоковані тим, що сталося на очах у начальника райвідділу поліції Сергія Сірака. Про Володимира Левченка, який очолює відділ економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації, каже, що  надзвичайно спокійний і врівноважений. Такої ж думки про потерпілого й працівники РДА. Зокрема, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Костенко теж охарактеризував колегу як абсолютно безневинну людину.

– Перше запитання, яке ставлять жителі райцентру, дізнавшись про це: «За що його можна було бити, він же мухи не образить?», – каже Олександр Євгенович.

А ось, що ми довідалися з версії самого потерпілого, якого провідали у відділенні хірургічної стоматології обласної лікарні.

Подія трапилася 27 липня близько першої години ночі в одному з кафе в центрі Гайворона, неподалік якого мешкає Володимир Левченко. Чоловік каже, що до пізнього вечора дивився телевізор, у той час як дружина, з якою він живе у цивільному шлюбі, відзначала з подругами в кафе якусь подію.

– Десь після дванадцятої години ночі вона мені зателефонувала і попросила прийти, бо до них чіпляється з незрозумілими претензіями нетвереза компанія. Я поцікавився, хто саме. Вона відповіла, що якийсь чоловік із СБУ, водій районного підрозділу СБУ та начальник райвідділу поліції Сергій Сірак. Почувши прізвище Сірака, я заспокоївся, адже ми з ним добре знайомі. Тому попросив дружину не перебільшувати. Але коли вона вже подзвонила втретє і почала просити втрутитися, бо її ображають і хочуть відібрати телефон, на який вона сфотографувала подруг разом із цією компанією на задньому фоні, я одягнувся і прийшов у кафе, яке знаходиться буквально через дорогу від нашого будинку. Підійшов до столику на літньому майданчику, за яким сиділа дружина з подругами і Сергій Сірак з водієм районного відділу Управління СБУ та з незнайомим молодим чоловіком років 30-ти, якого всі називали Женьой. Пізніше мені сказали, що він працівник СБУ з Кропивницького. Щойно я привітався і поцікавився, що тут за проблеми, як почув у відповідь від останнього, що це в мене зараз будуть проблеми. Він вскочив і неочікувано вдарив мене кулаком в голову. Я впав, а коли підвівся, він мене знову вдарив і штовхнув у прохід та почав бити вже на підлозі літника. Бив ногами, переважно в голову. А в цей час начальник поліції стояв і не зупиняв його. Коли ж дружина спробувала зупинити нападника сумкою, він і її теж ударив у голову. Хтось із присутніх в кафе викликав поліцію і швидку. Коли приїхав наряд, Сірак із есбеушником сіли в машину і поїхали. Його підлеглі, які мене добре знають, запитали, хто зі мною таке зробив. Коли їм показали у бік працівника СБУ і начальника, вони почали комусь телефонувати, щось з’ясовувати, а потім поїхали навіть не взявши у мене пояснень.

В районній лікарні Володимиру Васильовичу надали першу допомогу і діагностували струс мозку та порекомендували звернутися до стоматолога. Медики, як належить, також повідомили про потерпілого внаслідок бійки в поліцію. Інший наряд уже оформив подію, прийняв заяву, але коли в понеділок до адміністрації надійшли зведення, що трапилося на території району, в них, як повідомили Володимиру Левченку колеги, було вказано чомусь, що його побили невідомі особи.

– За три дні, протягом яких я перебував у районній лікарні, до мене так і не з’явився слідчий, котрий мав би дати направлення до судово-медичного експерта для зняття побоїв, – каже Володимир Васильович.

В понеділок лікарі районної лікарні дійшли висновку, що чоловік потребує госпіталізації до обласної лікарні. Вже в Кропивницькому йому діагностували два перелома нижньої щелепи зі зміщенням. Минулого четверга його прооперували.

Дружина Левченка, Алла, також розповіла про події того вечора.

– Все почалося з того, що я пофотографувала на телефон подруг, з якими ми відпочивали в кафе, – каже жінка. – Позаду них за столиком сиділи начальник поліції, працівник СБУ. З ними також була жінка. Вони чомусь вирішили, що я фотографую їх і почали пред’являти претензії. Я намагалася пояснити, що не фотографувала їх, але Євгеній, як його називали в компанії, і чути нічого не хотів, по-різному ображав мене і подруг. Найбезневинніше, що він говорив на нашу адресу  – це «кози драні». Погрожував забрати і розбити телефон. Тому я подзвонила чоловіку, який вже збирався спати, та попросила прийти. Коли він прийшов, вже всі, здавалось би, заспокоїлися, я показала, що їх на фото немає. Та не встиг він привітатися і запитати, що трапилося, як Євген почав його бити. І потім, коли чоловік скривавлений повертався з туалету, він знову підскочив до нього і лупцював.

Все це подружжя і свідки події розповіли представникам управління внутрішньої безпеки СБУ, що проводить службове розслідування.

У мене не було жодного зауваження до викладу пояснень, які вони відібрали у мене та в свідків, – каже Володимир Васильович. – Слова свідків повністю співпадають з моїми.

В обласному управлінні СБУ повідомили, що внутрішню службову перевірку стосовно  співробітника (за нашою інформацією, Євгена Дадідата) проводять київські колеги із управління внутрішньої безпеки Служби безпеки України.

У військовій прокуратурі Південного регіону підтвердили, що кримінальне провадження перебуває в їхній компетенції, однак наразі жодних подробиць не повідомляють, посилаючись на те, що триває внутрішнє службове розслідування.

Як ми вже повідомляли, гайворонські правоохоронці внесли дані про інцидент до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 125 Кримінального кодексу України (нанесення легких тілесних ушкоджень). Однак, швидше за все, якщо розслідування проводитиметься неупереджено та належним чином, кваліфікацію злочину доведеться змінити. Оскільки, як зазначає лікуючий лікар, його пацієнт отримав не легкі тілесні ушкодження.

– Ступінь тяжкості тілесних ушкоджень визначатиме судово-медична експертиза, однак перелом будь-якої кістки лицевого скелета, окрім носа, належить до тілесних ушкоджень середньої тяжкості, – констатував Ігор Тесленко.

Додзвонитися до начальника районного відділу поліції Сергія Сірака, аби взяти його коментар з приводу описаної вище події, нам не вдалося, оскільки жоден із вказаних на сайті ГУ НПУ в області номерів не відповідає. На наш дзвінок на мобільний телефон Сергій Вікторович також не відповів. За нашою інформацією, він наразі перебуває у відпустці.

«Без купюр» готове надати змогу висловитися з приводу події всім учасникам конфлікту.

2

Комментарии

Гость: Сети

116.08.18, 19:29

то є суть банди, яка захопила владу

    216.08.18, 23:58

    В обласному управлінні СБУ повідомили, що внутрішню службову перевірку стосовно співробітника (за нашою інформацією, Євгена Дадідата) проводять київські колеги із управління внутрішньої безпеки Служби безпеки України.