Вона. Імітація суспільної підтримки

Вона. Імітація суспільної підтримки

 

Mason Lemberg

 

У Чернівцях на вулиці Ольги Кобилянської намагалися розігнати пікет проти Юлії Тимошенко біля медіа-центру Belle Vue, де саме відбувалася прес-конференція очільниці фракціїБатьківщина”. Під час цього сталася сутичка.

На відео видно, що голова обласної ради Іван Мунтян намагається вирвати в одного з учасників плакат. А депутат міської ради, голова фракції “Батьківщина” Олександр Пуршага, розбороняє бійку.

Як пише користувач Олег Тудан, який опублікував відео, 18 учасників пікета поліцейські повезли в районний відділ, склали протоколи та згодом відпустили. І ще той же Олег Тудан пише: “Как ни странно, полиция запаковала в пативен не зачинщиков потасовки, а пикетирующих”.

***

Друзі, це історія не про якісь події в Чернівцях.
Це цивілізаційне.

За 5 років на вулицях міст я не бачив жодних тітушок від влади.
За 5 років на вулицях міст я не бачив жодного стада з бюджетників, бомжів чи біологічного сміття, в яке були вткнуті партійні шмати провладних партій.

І це вже енний випадок, коли для імітації суспільної підтримки так звана “опозиція” виводить підставки під партійні шмати. Користуючись нагодою хотів би привітати “патріотично налаштованих” стриян, галичан, які вчора слугували підставками для Йулі. Ото коли будете розказувати за те, що ви патріоти, розказувати, як продають ідеали, то гляньте на вчорашні фотки, як ваші сусіди продавалися за 100 грн.

І це вже енний випадок, коли для імітації революційності так звана “опозиція” виводить тітуханів. Водночас це вже другий випадок після Кривого Рогу, коли тітухани животного йулі намагаються побити інших протестувальників.

І в цьому немає нічого дивного. Животноє, яке просиділо Революцію Гідності в Качанівці, не може зрозуміти, що ми змінилися, ми не ідіоти, щоб слухати про “нові курси” старої баби-схемщиці, щоб нам розказували про реанімацію “Будапештського меморандуму”, “підписаного Рейганом і путіним” в той час, коли бабу не підпускають ближче ніж на 100 метрів до Меркель.

Животноє, яке просиділо Революцію Гідності в Качанівці, не може зрозуміти, що закінчить в Качанівці, бо так і не зрозуміло чим відрізняється Малоросія (яку воно будувало, догоджаючи хіхоньками хлу) від України.

 

Светлана Самборска

Удивительный день. Порошенко подписывает в Константинополе исторический документ, который и через 300, и через 500 лет будет присутствовать в учебниках истории, ну и так по мелочи – встречается в Эрдоганом.

Тимошенко тем временем в Черновцах хамит на пресс-конференции журналисту в януковическом стиле.

А пикет против Тимошенко разгоняют кулаками местные партийцы “Батькивщины”. При этом Нацполиция задерживает пикетчиков. Кстати, здравствуйте, Арсен Борисович! Вы, как я понимаю, уже определились с политическим будущим? Поздравляю!

Тема пикета не удивляет. Выигравшая в Буковине местные выборы Батькивщина помаленьку сливает там все Румынии. Но разве мы не ожидаем, что в случае победы Тимошекно сольет Кремлю? Ну так в Черновцах главпатриоты пока просто тренируются.

Нас всех я тоже поздравляю. Читали у Сережи Лещенко, какой Порошенко гадкий диктатор? Запомните это ощущение. Вот выберут вместо этого чудовищного диктатора Порошенко наши мудрые сограждане собі через півроку президенткинею або через рік прем’єркою справжню дочку українського наріду та найкращого прем’єра усіх часів – будет что вспомнить. Когда ягодки пойдут после сегодняшних цветочков.

 


Роман Реведжук

ЗА РОДІНУ у Чернівцях.

Чернівці знову відзначились. У жодному разі не хочу образити чарівне місто. Але сьогоднішній приїзд лідерки партії Батьківщина та події які відбулися, образив не тільки місто, а й усю Буковину.

Отже місцеві активісти вийшли на мирний мітинг з плакатами, щоб показати свою громадську позицію неприхильності до цієї партії. Та керівництво партії "Родіна" вирішили що мають право забороняти мирні зібрання. Заручившись підтримкою місцевої поліції, пішли на мітингувальників з кулаками. Поліція виступила в ролі тітушок, допомагали розганяти мирних демонстрантів, замість арештувати затійника бійки голову облради Івана Мунтяна, вони арештовували мітингувальників.

Очевидно, що зустріч Авакова і Тимошенко на берегах Греції з олігархом Коломойським цього літа, уже дає плоди цього союзу. Бо якщо раніше "московська зозуля" розкладала яйця у чужі гнізда, то сьогодні цей досвід перейняв пан міністр і тицяє своїми яйцями по чужих кошиках.
Традиційно виглядало це дійство сьогодні, а саме коли Аваков також перебував у Чернівцях. Гадаю зарано ще бути так впевненими у своїй безкарності. Тому раджу місцевим активістам позиватися до суду і встановити справедливість щодо цих борців "за родіну".

P.S.
До виборів ще півроку, а вони уже розгулюються. Це товариство живий приклад того нового курсу, який наочно демонструють ці брехуни та популісти проросійського політикуму. Їхня країна - це диктатура і репресії. Наша країна - це демократія і вільний дух, який точно не хоче ніхто проміняти на люмпенів та совок.

 

 

 

Одной фразой


Самый яркий пример половой дискриминации - это фраза "мужчина должен".