хочу сюда!
 

Лида

35 лет, водолей, познакомится с парнем в возрасте 36-43 лет

На Росії день «народного єдіства» і коли розвалиться остання імп

  • 06.11.20, 10:05
Сьогодні День Ікони Казанської Божої Матері дуже шанованої в Російській Православній Церкві. Мабуть найшанованішої у Московському Патріархаті ікони. До речі останні 250 років Москва активно насаджувала цей чужорідний культ ікони в Україні і дійсно, якщо Ви подивитесь на прилавки віконних лавок Московського Патрірахату в Україні здебільшого це буде саме «Казанська» ікона Божої Матері.
Взагалі у Північно-східних, тобто московських деспотів з Казанню були пов’язані дуже глибокі психологічні комплекси. Після знищення і окупації Казані у вересні 1552 року московський каган Іван Грозний повелів іменувати його серед іншого князем Казанським перед згадкою про те, що князь Московський і цей титул ще довго залишався у московських деспотів.
У сучасній путінській росії ще у 2005 році вирішили перетворити церквоне свято ікони Казанської Божої Матері на політичний маніфест і проголосили 4 листопада - вихідним днем і святом «Народнага єдінства». Не буду багато писати про історію свята. Насправді подія висмоктана з пальця. Ніби то князь Мінін і гражданін Пожарський очолили москальське посполите рушення і вигнали з Москви об’єднане польсько-литовсько-українське військо і це призвело до закінчення того, що моск@лі називають «Смутноє врємя».
Нещодавно відкрив для себе цікавий факт. Поруч з іконою «Казанської» Божої Матері, символом «празніка народнага єдіства» є пам’ятник Мініну і Пожарському на Красной площаді у Москві. То от творцем цього пам’ятника є іченський шляхтич - спадковий козак, скульптор Іван Петрович Мартос. Мартос народився у родині іченського сотенного отамана Петра Михайловича Мартоса. Ну от Вам - навіть творець московського патріотичного пам’ятника і той українець, та ще звідки? З Прилуцького полку!
Загалом путінські ідеологи і придворні політологи перетворили це свято - на символ єдності всього величезного національного різноманіття великої сучасної російської імперії. Очевидно на противагу цього свята - в Україні треба проводити День поневолених народів Росії. Адже «Карфаген має бути зруйнований». Як неочікувано для всіх впав «непоручшний» берлінський мур, як одного дня почала сипатися і впала Совєцька імперія, - так само зруйнується і сучасна путінська імперія. Повірте моє покоління буде свідком розпаду Росії.
Що буде після розпаду Росії? Це насправді залежить і від нас - українців. Зараз ми мусимо всіма силами підтримати відцентрові національні рухи в Російській Федерації, щоб в час розпаду Росії на наших північних і східних кордонах запанував мир і спокій.
Що постане на руїнах Росії - очевидно постане близько двох десятків незалежних держав. Можливо навіть у формі кількох конфедерацій. Конфедерація вільного Ідель-Уралу, тобто незалежні держави Надволжжя: Ерзянь Мастор, Чувашія, Марій Ел, Татарстан, Удмуртія, Башкортостан. Очевидно також виникне конфедерація Кавказьких держав.
Чому це важливо для України? По-перше, бо Московія - це наша споконвічний, екзистенційний ворог і цей ворог не заспокоїться, доки не знищить і не проковтне незалежну Україну. Незалежна Україна - це найбільший подразник для сучасної путінської Росії. Не вірите, включіть будь-який випуск новин на російському державному телебаченні. По-друге, Росія окупувала наші території, вбила наша громадян і вже шість років веде війну проти України. Третє, від українського міста мільйоника Харків - 30 кілометрів до сучасного кордону з Московщиною і близько 700 кілометрів до кордону з Ідель-Уралом.
Коли думаєте, а навіщо воно мені треба: згадайте Голодомор і втрату української державності сто років тому і сучасну російсько-українську війну. Мільйони українських жертв.
Можна все життя, у кращому випадку заплющувати очі і уявляти, що заміть російської імперії великий океан, а можна наближати нашу перемогу і розвал Росії.
А тим часом на Росії «День народнага єдінства»...
0

Комментарии