хочу сюда!
 

Лида

34 года, водолей, познакомится с парнем в возрасте 35-43 лет

Hyundai Mipo Dockyard показала проект судна без баластних танків

Південнокорейська суднобудівна компанія Hyundai Mipo Dockyard розробила проект бункеровочного газовозу, виконаного цілком без баластних танків.

Згідно з реєстром Ллойда, це буде перше в світі наливне судно без баластної системи як такої. Розробка судна була замовлена німецькою компанією Bernhard Schulte Ship Management в кінці 2016 року і в даний час знаходиться в стадії розробки на верфі HMD Ulsan.

Hyundai Mipo Dockyard зосередилася на оптимізації форми корпусу і обводів судна для максимальної економії палива і поліпшення морехідних властивостей. Планується, що судно буде оснащене двома двигунами з двома азимутними гвинтами.

Концепція судна без баласту означає, що на газовозі не буде потрібно встановлювати систему очистки баластних вод, а також усуває необхідність дотримання Стандарту ефективності захисних покриттів для баластних цистерн і відповідного регулювання, що дозволяє значно заощадити на обслуговуванні судна.

З моменту введення суден з металевим корпусом, баластні танки були необхідні для безпечної та ефективної експлуатації, але також вони завжди несли загрозу для навколишнього середовища і здоров’я багатьох видів морської флори і фауни.

З набранням чинності Конвенції ІМО про управління баластними водами у вересні 2017 року всі судна, побудовані після цієї дати, до якої застосовуватиметься ця Конвенція, повинні будуть оснащуватися системою очищення баластових вод при будівництві, що значно здорожує їх виробництво.

Джерело: Сайт Дмитра Чалого


2

Комментарии