хочу сюда!
 

Елена

51 год, лев, познакомится с парнем в возрасте 45-58 лет

СТОРІНКИ ІСТОРІЇ причетні до ЦЕРКВИ!

 • 26.04.18, 17:25
СТОРІНКИ ІСТОРІЇ причетні до ЦЕРКВИ!

Літають серед наших мирян Московської православ’ї чутки, що не може бути ніякої автокефалії, ніякої української помісної церкви, бо права даровані святішим патріархом російському царю Івану ІІІ, то всі справи духовні вирішуються Московським Патріархом всія Русі (щоправда далі "велікія, малия і білия" зараз майже повсюди опускаються)! Так як же бути з цією московською заморокою…. А просто – це та сама брехня, чи за сучасною термінологією "фейк" сформований раніше, а сучасні брехуни вже розвинули та затвердили, а витоки сховали.

       А аргументи… вони ось:

·         Українці, нащадки Київської Русі, були хрещені у минулому тисячолітті, ще у 988 році князем Київської Русі Володимиром, коли ще ані Московії не було, ні князівства Московського! А їх майбутні терени під час Золотої Орди входили до Суздальського князівства. Є спогади що наші Київські князі були хрещені і до цього. Наприклад – князі Аскольд та Дир…

·         Не тільки християнства, ні церков, ні єдиної віри на теренах Московії при пануванні татар не існувало. Слід згадати, що і ярлик на княжіння (Московському ханові) було даровано, після чергового ритуального цілування чобіт ханові Золотої Орди, баскаку (збирачу податків) у Ростовському і Суздальському князівстві. Тоді ж і було засновано Московське ханство, яке так ще довго називали. а пізніше з дозволу Золотої Орди на завоювання декількох сусідніх князівств – Великим Московським Улусом…

·         Ще і після того, довгі часи, йшло поступове підкорення інших князівств та улусів. Ось деякі віхи. У 1339..1340 – дружини Московського улусу за наказом Великого хана Узбека ввійшли до його військ і пішли на Смоленське князівство. Невдало! Були розгромлені разом з Узбеком. Щоправда була допомога Великого князівства Литовського.

·         У 1371..1386 роках відбулося підкорення земель Комі. Як ви вважаєте якою мовою розмовляли у Московському князівстві? Російською – такої ще не було! Українською, Київською? Та, ще була у стадії становлення із старослов’янської, та у Великому князівстві Литовському.  Там розмовляли (офіційно) у Києві староросійською, у Литві – литовською, у Кракові – польською. До того ж всі розуміли ці три говірки. А у Московії, не татарською, – койне, одна з фіно угорських мов.

·         Остаточно Московське князівство оформилося після підкорення Астраханського та Казанського ханства, що сталося остаточно у 1552 (Казань) і 1556 (Астрахань). Але Ногайська Орда і Велике Кримське ханство лишалися незалежними і навіть розбили московські війська у 1559 році, але про це соромливо мовчать.    

·         Формально Московія (Росією тоді ще ніхто, навіть царі не називали), залишалася улусом Золотої орди (правонаступник Кримський хан). Там ще півтора століття лишався ярлик на правління та відповідні документальні свідчення, щодо Московії зі сплатою нею данини! Про походи хана на Москву мало свідчень, як і про розгроми московитів. Навіщо погані емоції росіянам, тим більш її володарам.  А головна претензія Гірея – данина, яка діяла до XVIII століття.

·         Щодо Київського православ‘я і Патріарха Київського, Галицького та всія Русі, ще менше свідчень – вони були ретельно витерті з Російської чи спільної (за обіцянками) історії, які ще досі зберігає двоголовий орел, та і тому здається другу голову затерли, щоби лишнього про православ’я ще й тощо не базікав. Але правда назовні вийде…    

Існує дуже багато невигаданих історій про те, як ще Московське ханство приховувало історичні факти, їх нищила всіма засобами, вбивала багато таких, що володіли правдою, чи були свідками, давало своїм монахам завдання переписувати літописи, чи фабрикувати «фейкові» документи, але така розповідь не на одну публікацію, тому зупинимося на трьох пожежах:

1.    Печерська. Була навмисно створена в Києво-Печерський лаврі 22.04.1718, тобто рівно 300 років тому. Підпал за наказом Петра І, зробили російські "святоші", які переодягнені були у ченців із лаври, а направлені були для вивчення старовинних манускриптів… Духовні спадки нашого, українського народу були знищені… Додам, що після цього, московітів у Божих храмах посадили писати історію та відновлювати літописи. Можна уявити, які відновлення вони зробили. Близько до тих часів сталася тотальна війна церкви з царем Петро І, але заглиблюватись не буду…

Що писали інші про це: «22 квітня 1718 року у Києво-Печерській лаврі сталася масштабна пожежа. Разом з численними будівлями згоріли величезний архів і бібліотека, де зберігалися книжки й рукописи ще княжих часів. Матеріальні збитки від цієї біди відбудували досить швидко. А от духовні втрати лишилися непоправними дотепер. Бо одразу після пожежі московські борзописці взялися переписувати літопис древнього монастиря у повну відповідність до інтересів новопроголошеної Російської імперії. (Саме тоді Петро І вирішив перейменувати Московське царство на Російську імперію). Результатом їхніх трудів постало вірнопіддане писаніє, з якого вилучили найважливіші факти української сутності, історії обителі. Сьогодні минає 300 років від дня страшної пожежі. Але інформаційний фейк, який постав на місці згорілих документів, живе і донині. Бо до сьогодні – окрім імперських глашатаїв – роботу з його популяризації тягнуть на свої плечах (і совісті) лаврські екскурсоводи.»

2. Бахчисарайська. «…Російські потвори палили і нищили все навколо. Теж саме було тоді ще зроблено з бібліотекою Ханського палацу, шукали ярлики на володарство! Їх не знайшли, а тоді  спалили, щоб ніде  не лишилося доказів, що московські царі були за документами та ярликом на володіння холопами Кримського Хана. Подібне на це, утворили і по мечетях в імперії, знищуючи заодно і святі, і мирські записи…» (опубліковано з першоджерела кримськотатарською. без прав на публічне використання…)

Не стану нічого додавати.

3 .     Московський пожар 1812 року у сховищах Мусіна-Пушкіна. Про це вже дуже часто та неодноразово згадувалося. Там були утрачені надзвичайні цінності не тільки слов’янської, а світової культури. Та є питання? Чи випадково ще Катерина ІІ наказала зібрати старовинні манускрипти з усіх монастирів і церковних закладів і передати в єдині руки!!!

 

На завершення (вільний переклад) з татарської:

 

"Нема, в російських пацюків, кордонів,

  Ні совісті, чи честі з правдою, та віри,

  Не жаль і рідних чи то названих синів,

  Татарською та і москальськой - ІЗУВІРИ!"

  (МОЖЛИВЕ ПРОДОВЖЕННЯ)

Джерела:

... див. h.ua


100%, 4 голоса

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
3

Комментарии

126.04.18, 17:56

  226.04.18, 18:00

  У Московії політика, віровчення та вся історія побудована на БРЕХНІ. Навіть недалека, наприклад казка про 28 героїв-Панфіловців і т.д..

   326.04.18, 19:59

   фалисикации начались активные ещё с "никоновской реформы" тогда уже по монастырях московии под предлогом борьбы со старообрядностью сожглось всё.

    426.04.18, 20:06

     527.04.18, 19:18Ответ на 2 от Nikolka

     Щиро дякую шановниц Nikolka....

      627.04.18, 20:34Ответ на 3 от Alter

      Дякую за обізнаність. Насправді мало хто точно знає що старообрядність і виникла у результаті кофлікту між старою (яку сповідували за Київської Русі) та новою трактовкою християнства (після одруження Івана ІІІ на Зої - Софії Палеолог).... До того ж прийняття нової версії мосеовитської віри було зрадою Софії і Івана ІІІ Папі Римському, що посилило Розкол Християнства і надії на об'єднання різних конфесій! Московська церква на протязі 500 років всі ці обставини старанно замовчує! Тут значно більше ніж Двоперстіє та Триперстіє і старообрядці звали це зрадою і кроком до сатани, від Бога! За що їх нищили та палили!

       727.04.18, 20:38Ответ на 4 от WalКing

       Щиро дякую пане WalКing!

        827.04.18, 22:54Ответ на 6 от antiv

        Тю! та нэма за шо!))) а насправди там ....
        фсегда в каких-то глобальных моментах подобных есть куча "правд". были и упоротые конечно религиозники которые умирали и убивали за желание и не желание "креститься" 2 пальцами.ходить посолонь и против солонь. но под шумок этого кипеша так же в московии украли название у язычников. и византийский обряд теперь стал называться православием. ну и как выше упоминалось, уничтожались книги исторические.