На Українській енергетичній біржі відбулися перші торги природни

15 листопада на Українській енергетичній біржі відбулися перші торги природним газом з точкою передачі в підземних сховищах ПАТ "Укртрансгаз". Продавцем ресурсу з поставкою в листопаді виступила компанія МЕТ Україна. До цього торги природним газом на Українській енергетичній біржі проводилися виключно на умовах передачі газу у віртуальній торговій точці в газотранспортній системі.

"Сьогоднішні торги – це ще один значний крок для посилення інтеграції ринків природного газу окремих держав - сторін Енергетичного Співтовариства, який сприятиме транскордонній торгівлі природним газом у рамках Енергетичного Співтовариства. Нагадаю, що сьогодні українське законодавство дозволяє зберігання імпортованого газ в режимі "митний склад" та передбачає використання операцій бекхолу. Торгівля природним газом зі сховища – це не лише можливість подачі газу за всіма напрямками, а й передумова створення газового хабу в Україні" - прокоментував електронні біржові торги Генеральний директор ТБ "Українська енергетична біржа" Олександр Коваленко.

При цьому, представник акціонера "МЕТ Україна" Аттіла Санісло повідомив: " Сьогодні МЕТ Україна - великий системний гравець на ринку природного газу в Україні, ми стежимо за новими трендами на ринку і зацікавлені в розвитку ринку, прозорих правил роботи і його ліквідності. На нашу думку, продаж через біржу - найбільш прозорий і цивілізований механізм роботи і сьогодні ми продали перші обсяги природного газу в ПСГ і в подальшому будемо забезпечувати українських споживачів стабільним і надійним ресурсом ".

 

Український промінь cонця: Sasha Ray презентує кліп

  • 15.11.17, 21:11

Співачка, модель і найкрасивіша українка Sasha Ray порадувала своїх шанувальників прем'єрою кліпу на пісню «Душа».

Чарівна виконавиця пісень, переможниця всеукраїнського конкурсу «Найкрасивіші жінки України» Sasha Ray презентує довгоочікуваний кліп на пісню Дениса Мусаєва «Душа».

Киянка Саша Рей тільки недавно розпочала кар'єру співачки і вже встигла записати 14 пісень і випустити 7 кліпів. Стиль, в якому працює Саша, — luxury pop-dance — зрозумілий кожному і в той же час відображає внутрішній світ виконавиці.

 

Саша Рей — одна з найромантичніших співачок сучасної української естради. Своєю творчістю вона хоче повернути віру в світлі почуття і вічні цінності.

Автор тексту і музики — Денис Мусаєв — надихнувся легендою про вічне кохання і створив для Sasha Ray одну з найбільш ліричних балад сучасної української естради.

 

Режисером нового кліпу Саші Рей став відомий український кліпмейкер Олександр Філатович. Послужний список режисера налічує понад 200 кліпів. Філатович співпрацює з Олександром Пономарьовим, Іриною Білик, НеАнгели, А.Р.М.І.Я., NikitA і багатьма іншими відомими виконавцями. Фанати Sasha Ray побачать кумира в якісно новому образі: https://youtu.be/_6mJwJpAd54

 

Кліп знімали в декількох локаціях: на березі океану і біля старовинного східного замку. За допомогою такого ніжного відеоряду режисерові вдалося передати романтичну атмосферу пісні.

Пісня «Душа» вийшла в червні 2017 року і встигла сподобатися фанатам виконавиці. На початку листопада на сторінці Sasha Ray в Instagram http://instagram.com/sasha.ray вийшов тизер нового кліпу. За пару днів трейлер свіжої роботи співачки набрав більше 30 000 переглядів.

В репертуарі Sasha Ray — найбільш відомі та улюблені широкому загалу пісні: «Тебе мало», «Півгодини», «Біль-любов», «Мрія». Останній кліп на пісню «Фото в Iнстаграм» зібрав понад 260 000 переглядів в YouTube. Sasha Ray бажає всім своїм шанувальникам зустріти справжню любов і ніколи не відпускати її.

 

Прозорро.Продажі: хто найактивніше продає майно банків-банкрутів

  • 03.11.17, 12:51

У липні 2016 року команда волонтерів спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, ГО «Transparency International Україна», Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, Національним банком України та електронними майданчиками розпочали роботу над створенням електронної системи продажу активів неплатоспроможних банків. Зазначена система була побудована за принципами системи Prozorro, тобто на засадах повної публічності, конкурентності та рівного доступу для всіх учасників.

Вже з лютого 2017 року, відповідно до рішення Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, реалізація активів банків-банкрутів проводилась виключно через систему Prozorro.Продажі, до якого протягом року було підключено понад 40 електронних торгових майданчиків.

За даними, що опубліковані у модулі бізнес-аналітики системи Prozorro.Продажі, за результатами 10-ти місячної роботи у 2017 році серед електронних майданчиків абсолютним лідером з обсягів продажу активів банків є майданчик ТБ «Українська енергетична біржа», клієнти якої придбали активів на понад 425 млн. грн., що на 23% випереджає найближчого конкурента.

З чим пов’язаний такий успіх та про подальші перспективи розвитку ми запитали у Генерального директора майданчика Олександра Коваленко.

«Ми давно почали співпрацювати з Фондом, ще задовго до впровадження системи Prozorro.Продажі. Наш досвід показує, що запорукою вдалої роботи є індивідуальний підхід як до кожного клієнта, так і до кожного активу, який ми реалізуємо.

Ми супроводжуємо клієнтів до завершення процедури викупу активів та надаємо повну технічну та юридичну підтримку.

Незважаючи на лідерську позицію, ми не збираємось зупинятися на досягнутому та постійно вдосконалюємося, орієнтуючись на побажання учасників аукціонів: розширюємо контакт-центр та службу юридичної підтримки, модернізуємо електронний майданчик тощо.

Також відзначимо, що з березня 2017 року, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб дозволив фізичним особам брати участь в аукціонах з продажу прав вимоги за кредитними договорами, які обліковуються на балансі неплатоспроможних банків. Це означає, що кожен бажаючий отримав змогу викупити кредит без зайвих фінансових посередників, зекономивши на цьому чималі кошти. Фахівці ТБ “Українська енергетична біржа” допомагають клієнтам побудувати правильну стратегію участі в аукціонах”.

Щодо перспектив зазначеного напряму Олександр Коваленко додав:

“По-перше, ми чекаємо на більш активну діяльність Фонду у питанні виставлення активів на продаж. Фонд неодноразово наголошував, що планує в 2017 році виставити на продаж 90% всіх активів збанкрутілих банків.

По-друге, вже впроваджено новий тип аукціону -  «голландський», метою якого є пришвидшення процесу реалізації, а отже всі учасники ринку, від покупців до Фонду, зможуть задовольнити свої потреби. Умови торгів значно змінюються, але проблем у клієнтів не виникне, оскільки ми опікуємося покупцями з самого початку”.

На торги Украинской энергетической биржи выставлен Антрацит

  • 03.11.17, 12:22

Товарная биржа "Украинская энергетическая биржа" (ТВ "УЭБ") 7 ноября в 11:00 проводит электронные биржевые торги по продаже угольной продукции № С-071117. К продаже ООО "Энерготранслайн" выставило, сейчас дефицитный, Антрацит марки АО (25 - 70) общим объемом 280 тонн. Весь объем продукции разделен на 4 лота по 70 тонн каждый, стоимость одной тонны угля стартует с отметки 6100 грн. с НДС. Срок отгрузки угля - ноябрь - декабрь 2017 года, условия оплаты - 50% предоплата.

Отметим, что уголь с низколетучей группы реализуется на электронных биржевых торгах ТБ "УЭБ" впервые за последние два года. Участвовать в электронных биржевых торгах могут все желающие: юридические лица и физические лица-предприниматели, которые имеют такое право согласно действующему законодательству Украины, приобретя статус непостоянного члена биржи или воспользовавшись услугами члена биржи (брокерской конторы). Для создания ликвидности на биржевом рынке угольной продукции на ТБ "УЭБ" действуют льготные условия членства.

Подчеркиваем, что на ТБ "УЭБ" действуют квалификационные требования к участникам биржевых торгов (поставщиков угольной продукции) и утвержден механизм проверки подлинности и качества угольной продукции выставляемой на биржевые торги, а также - механизм проверки поставщиков угля на предмет их благонадежности.

Электронные биржевые торги по продаже угольной продукции проводятся в Программном продукте "Биржевая электронная торговая система" (ПП БЭТС) в соответствии с Правилами биржевой торговли на ТБ "Украинская энергетическая биржа" и Регламента проведения электронных биржевых торгов на ТБ "Украинская энергетическая биржа". Членам Биржи или их клиентам, желающим принять участие в электронных биржевых торгах, необходимо до 09 часов 00 минут 07.11.2017 года подать заявки на покупку и до 09 часов 00 минут 07.11.2017 года внести гарантийный взнос в размере 10 (десять) грн/т. Узнать более подробную информацию о торгах и ознакомиться с биржевым бюллетенем можно на сайте ТБ "УЭБ" по ссылке: ueex.com.ua.

 

Українська енергетична біржа стала лідером Прозорро.Продажі

  • 05.10.17, 13:38

ТБ «Українська енергетична біржа» за результатом проведених торгів майном ліквідованих банків, у вересні 2017 року зайняла перше місце за показниками реалізації активів. Всього біржею за вересень поточного року було реалізовано  лотів на загальну суму понад 238,8 млн грн, що на 218,7 млн вище ніж у минулому місяці, а в аукціонах прийняло участь понад 70 потенційних покупців.

ТБ "Українська енергетична біржа" завжди дотримувалася принципу задоволення кожного клієнта. Тому для реалізації активів збанкрутілих банків ми створили окремий департамент біржі, який складається з висококласних фахівців банківської сфери. Ми піклуємося про кожного клієнта, а тому для них ми розробили якісний програмний продукт в якому зручно та легко працювати, повністю та з нуля розробили та впровадили бізнес-процеси, налагодили роботу кваліфікованого контактного центру, оператори якого завжди намагаються допомогти учасникам аукціонів у будь-яких питаннях: від юридичних до технічних. Ми активно підтримуємо своїх клієнтів всіма доступними каналами зв’язку та йдемо в ногу з вимогами часу, а це приносить свої плоди", - прокоментував генеральний директор Української енергетичної біржі Олександр Коваленко.

 

ТБ «Українська енергетична біржа» пройшла повну акредитацію у системі Прозорро.Продажі (Prozorro.Sale) на початку старту системи і була однією з перших бірж, що отримала акредитацію на платформі. З моменту отримання акредитації, біржа поставила собі за завдання стати лідером  організації електронних торгів нестандартизованими активами та забезпечити найбільш зручні умови для торгівлі як для клієнтів, так і для держави.

Довідка: Українська енергетична біржа є відкритим торговим майданчиком, на якому зустрічаються виробники і постачальники товарів та формуються ринкові справедливі ціни для кожного з учасників ринку. Українська енергетична біржа є членом Європейської бізнес асоціації (ЕВА), а також Асоціації "Біржові та електронні майданчики", спільно з якими ми реалізуємо ряд проектів зі створення біржових ринків. Основні принципи діяльності біржі основані на впровадженні ефективних механізмів біржової торгівлі на ринках енергоносіїв, а також на втіленні світового досвіду біржової торгівлі в Україні.

 

Softkey.ua приглашает на вебинар

Компания «Софткей-Украина» приглашает на вебинар «Защита сетей компании от киберугроз в режиме реального времени посредством Windows Defender ATP». Вебинар будет полезен ИТ-директорам, ИТ-специалистам, специалистам по ИТ-безопасности. Вебинар состоится 12 октября в 10:00 (по киевскому времени).

Участники вебинара узнают об архитектуре, принципах действия и функциональных возможностях Windows Defender Advanced Threat Protection, как это работает на практике. А также смогут получить практические рекомендации.

Вебинар проведет: Андрей Мешков, сертифицированный специалист по программам и сервисам Microsoft, ООО «Софткей-Украина».

Регистрация на вебинар обязательна и будет открыта до 10 октября по ссылке: https://company.softkey.ua/zashhita-setej-kompanii-ot-kiberugroz-v-rezhime-realnogo-vremeni-posredstvom-windows-defender-atp-vebinar/

Все зарегистрированные накануне вебинара получат Инструкцию, как подключиться.

 

С вопросами о правилах лицензирования и покупке программных продуктов Microsoft нужно обращаться в компанию «Софткей-Украина» по телефону: +380(44)377-73-17 или электронной почте: info@softkey.ua

 

О компании «Софткей-Украина»

 

ООО «Софткей-Украина» (www.softkey.ua) - украинская компания, которая была основана 19 сентября 2003 года. Это первый в Украине специализированный интернет-магазин лицензионного программного обеспечения. Отличительной чертой магазина является самый широкий каталог программ в Украине: от антивирусов и операционных систем до специализированного программного обеспечения и отраслевых решений. Ассортимент магазина составляет более 8600 позиций от более чем 900 поставщиков!

Компания «Софткей-Украина» - это, прежде всего, команда профессионалов, высокий уровень компетенций которых подтверждают квалификационные сертификаты. Компания имеет статусы: Gold Partner Microsoft, Microsoft Cloud Accelerate (Office 365, Azure), Gold Partner Adobe,  онлайн дистрибьютор Kaspersky Lab, сертифицированый партнер ESET, DrWeb Enterprise partner, Kerio preferred partner, Agnitum Premium Distributor, ABBYY Authorized Reseller, 1С:Франчайзи и др.

www.softkey.ua

 

 

Укргазвидобування вперше закупило метанол на Українській енергет

20 вересня 2017 року на ТБ "Українська енергетична біржа " пройшли перші в Україні електронні біржові торги з закупівлі метанолу в режимі коефіцієнтів на яких ПАТ "Укргазвидобування" закупило 9 тис.т. метанолу з прив’язкою до середньозважених котирувань ICIS Methanol (Europe).

Торги відбувалися в режимі коефіцієнтів, де постачальники пропонували понижуючий коефіцієнт до котирування ICIS. За результатами торгів коефіцієнт склав 0,955, що дало змогу УГД отримати вагому знижку в 4,5% при закупівлі.

Поставка товару буде здійснюватися на протязі жовтня 2017 р. – січня 2018 р. на 5 наливних складах ПАТ "Укргазвидобування".

"Сьогодні ми вперше запустили новий біржовий інструмент, а саме електронні біржові торги в режимі торгівлі коефіцієнтами, чим продовжили удосконалювати механізми торгівлі вуглеводнями та нафтохімічними продуктами в Україні, та надавати нові, зручні механізми не тільки для продажу, а і для закупівлі всім учасникам українського ринку. Нам особливо приємно відзначити, що наш партнер ПАТ "Укргазвидобування" залишається лідером ринку з запровадження торгівельних інновацій і сьогодні вже не тільки ефективно реалізує власну продукцію на електронних біржових торгах, а і проводить закупівлі економлячи значні кошти держпідприємства використовуючи саме біржові механізми, що в свою чергу показує відмінність нового керівництва Укргазвидобування, яке проводить активну антикорупційну політику закупівель" - заявив Олександр Коваленко, генеральний директор Української енергетичної біржі.

 

Как бренд женской одежды собирает помощь для детских домов

Ни для кого не секрет, что детские дома страдают от недостатка финансирования и часто дети, которые остались без тепла и внимания родителей лишены еще и самых базовых вещей. Не хватает подгузников, средств личной гигиены, игрушек… Все держится на чистом энтузиазме воспитателей и волонтерской помощи, без которой просто не обойтись.

Бренд женской одежды Gepur взял на себя очень ответственную миссию – помогать брошенным деткам из домов малютки в разных странах СНГ и обеспечивать их всем самым необходимым. На официальном сайте компании существует специальный раздел  #Ялюбовь https://gepur.com/catalog/ya-lyubov , где представлены благотворительные товары. Купить их может любой желающий, а вся выручка с продаж идет на благотворительные нужды.  Такой проект является уникальным для отечественных интернет-магазинов одежды и обладает очень полезной социальной миссией.

Недавно в рамках проекта #Ялюбовь была отвезена новая помощь в дом малютки в городе Сумы, где воспитываются детки от 5 дней до 5 лет. Такие хрупкие и беззащитные, но каждый из них имеют свою маленькую мечту, которую и постарались осуществить волонтеры проекта #Ялюбовь. Заранее узнав, о какой игрушке мечтает каждый ребенок, волонтеры привезли именно то, чего они хотят.  Кроме этого для детского дома закупили памперсы, средства личной гигиены: для купания малышей, мыло и шампуни, детские крема, соски, бутылочки, лекарства, игрушки и 86 пар летней обуви. Ранее Gepur уже успел помочь нескольким детским домам в Одессе и Георгиевске, Ставропольский край, куда также закупили и отправили необходимые средства личной гигиены, памперсы, лекарства и игрушки.

Но кроме самых необходимых вещей, детям очень не хватает внимания, поэтому они всегда рады новым посетителям. При желании, в выходной день  можно прийти в любой детский дом в вашем городе и поиграть с малышами. Даже если у вас нет возможности оказать материальную помощь – ваша забота и внимание будет отличным подарком для деток.

Благотворительный проект #Ялюбовь находится в постоянном поиске волонтеров из разных городов России и Украины, которые бы помогали отвозить помощь в детские дома. Если вы хотите присоединиться к команде неравнодушных или вы знаете детские дома, которые нуждаются в помощи -  пишите на официальную  почту проекта: iamlove@gepur.com Помогать очень просто!

 

 

 

Вы думаете о завтрашнем дне? Давайте подумаем вместе!

  • 20.07.17, 23:42

Если вы являетесь владельцем большого предприятия и заботитесь об окружающей среде; или же вас часто занимают бытовые проблемы, связанные с очисткой сточных труб - эта информация предназначена специально для вас!

Вопрос экологии зачастую не волнует современного предпринимателя, ведь, как известно, очистительные сооружения, порой, стоят больше, чем само оборудование или же сырьё. Но мы живём в век открытий и прогресса. Развитие биотехнологий привело к появлению огромного количества микробиологических препаратов, позволяющих сделать процесс очистки сточных вод не только менее энергозатратным, а и, самое главное, более экологически безопасным для окружающей среды. Наш товар полностью соответствует такому немаловажному критерию как цена-качество.

Уникальность и экологичность нашего биопрепарата заключается в самой его технологии. Метод биологической очистки представляет собой минерализацию органических загрязнений с использованием деятельности микроорганизмов, как в естественных, так и в искусственных условиях. Он является одним из лучших для очистки водных систем как небольшого, так и крупного масштаба. По сравнению с другими методами отличается своей дешевизной и высокой степенью очистки. Жидкость, получаемая в процессе очистки, выходит экологически чистой и безопасной. Она не несёт в себе токсических веществ, так что при попадании в почву является абсолютно неопасной для живых организмов и земли в целом.  Так же в нашем арсенале имеется ряд незаменимых препаратов для решения самых неприятных проблем в вашем доме! Биопрепарат Санэкс Био Дрен для прочистки канализации- Разлагает жир, волосы, бумагу и другие органические отходы. Предотвращает аварийное засорение труб.

Биопрепарат САНЭКС для очистки выгребных ям- перерабатывает содержимое в септиках, выгребных ямах. Позволит экономить на услугах ассенизатора, обеспечит контроль над запахами. Так же переработанные продукты могут быть откачены из ямы и использованы как мощное удобрение без запаха.

Санэкс может помочь даже с уборкой по дому! А самое главное, в нём не содержится химических веществ, после использования которых проявляются аллергические реакции на коже. В серии представлены биопрепараты Санэкс для: влажной уборки и безопасной очистки поверхностей в помещении; мытья стёкол, зеркал, кафеля; нейтрализатор плесени.  С одной стороны, может показаться, что это обычная реклама продукта. Что самое главное для нас- это просто голые безэмоциональные продажи. Но это не так.  Мы хотим сделать наш мир лучше и предлагаем всем остальным задуматься об этом. Задуматься о будущем, которое мы хотим видеть. О том воздухе, которым хотим дышать и о воде, в которую не страшно зайти жарким летом. Мы думаем о завтрашнем дне! Давайте подумаем вместе!

 Внести свою лепту в сохранение природы не так сложно. Просто позвоните и закажите «Санэкс» для вашего предприятия. 

Звоните сейчас!

+38(096)413-68-45

+38(067)633-52-33

+38(095)256-34-98

Биопрепараты Санэкс- экологическое и эффективное решение очистки и переработки отходов, удаление запахов и уборки помещений 

«Сушия» відкрила новий ресторан в Києві

  • 03.07.17, 17:23

У п'ятницю, 16 червня, мережа ресторанів японської кухні «Сушия» поповнилася новим закладом в столиці України. Це 39-й ресторан мережі в Україні та 21-й в Києві.

Новий ресторан «Сушия» розташований в ТЦ ACADEM-CITY за адресою проспект Академіка Палладіна 16/39. Заклад має концептуально новий дизайн: інтер'єр, в якому використовуються еко-матеріали, виконаний в більш м'яких тонах, але з використанням традиційних для «Сушия» елементів. Ресторан умовно поділений на три зони – загальний зал, літній майданчик і дитяча кімната.

В день відкриття сушисти проводили майстер-класи для гостей з приготування ролів – Філадельфії з тунцем в жовтому рисі та Каліфорнії в ікрі, – які згодом можна було продегустувати під ритмічний DJ-сет. У святковому заході брали участь як дорослі, так і юні кулінари.

З моменту відкриття і до 31 липня всі гості, які замовили будь-який набір ролів, отримують комплімент від закладу – дві порції лимонаду на вибір (класичного з м'ятою або імбирного). На честь відкриття діє акція і на службу доставки – при замовленні від 299 грн до кінця поточного місяця можна отримати комплімент від закладу – рол Філадельфія з креветкою.

«Відкриття нового ресторану є логічним продовженням стратегії розвитку мережі в столиці, – зазначив генеральний директор мережі «Сушия» Антон Ходисько. – Ми намагаємося рівномірно розвивати мережу по всьому місту, щоб гості в кожному куточку Києва могли без труднощів знайти «Сушия». Тепер в Святошинському районі ви можете відвідати вже знайомий ресторан на проспекті Леся Курбаса або новий на проспекті Академіка Палладіна. Ми впевнені, що наш ресторан гармонійно доповнить інфраструктуру торгового центру ACADEM-CITY і зробить дозвілля відвідувачів ще більш комфортним і смачним. Також, за рахунок даного ресторану, ми розширюємо географію нашої служби доставки: тепер замовлення в сусідні міста – Бучу та Ірпінь – будуть виконуватися набагато швидше».

Про компанію «Сушия»:

Мережа ресторанів сучасної японської кухні «Сушия» заснована у 2006 році і складається з 39 ресторанів у 13 містах України – Києві, Борисполі, Вінниці, Дніпропетровську, Запоріжжі, Луцьку, Львові, Одесі, Полтаві, Сумах, Харкові, Черкасах та Чернівцях. Щомісяця обслуговує понад 350 000 гостей, має власну службу доставки «Точна доставка».

Докладна інформація про мережу ресторанів «Сушия» www.sushiya.ua

Прес-служба «Сушия»:

Тел./факс: (044) 451-85-13

E-mail: office@msgpr.com.ua