Профиль

Nahibator

Nahibator

Украина, Киев

Рейтинг в разделе:

Гра в рейтинги


Гра в рейтинги

Дмитро “Калинчук” Вовнянко


З новою зрадою вас, – дядько Петро виявляється в суху програє вибори. Ну, от категорично. Ну, от все, вже треба посипати голови попелом і бігти каятися перед юльканами взагалі і бабЮлею конкретно – інакше скоро прийде Шалайський – і ногами, ногами!

Видання “ЛІГА” опублікувало рейтинг групи “Рейтинг” згідно якого рейтинг Юлії Тимошенко 11,9 проти 9,4 у Петра Порошенко. У другому ж турі, мовляв, бабЮля дядька Петра робить з перевагою у 7%. 

Вам страшно? Мені – ні. Бо я прочитав коментар екс-нардепа Віктора Уколова, і коментар той примусив мене серйозно замислитися.

Рейтинг, опублікований виданням ЛІГА, датований ГРУДНЕМ 2017 р. Чули? ГРУДНЕМ!!! Що робить рейтинг грудня 2017 р. у лютому 2018? Відповідь – рейтинг опублікований в лютому, а не в грудні, для того, аби не виглядати вже повністю відвертою заказухою.

Бо! 22 листопада 2017 р. “Українська правда” (яку явно не запідозриш у симпатіях до чинної владиопублікувала рейтинг, складений спільно Центром соціальних та маркетингових досліджень “Социс”, Київським міжнародним інститутом соціології, Центром Разумкова та… соціологічною групою “Рейтинг”. І згідно тих рейтингів перевагу звідки не крути мав дядько Петро. Це ще не почалася передвиборча компанія – бабЮлю ще не спитали, що там з боргом росіянам у $405 мільйонів, та чому вона не голосувала за визнання Росії агресором.А тепер скажіть мені, у вас не виникало питання, як могли результати рейтингів підтримки кандидатів за дослідженнями одної й тої самої соціологічної групи так разюче змінитися протягом місяця???

Воно мало в кого виникало. Бо! “Правильний” рейтинг з бабЮлею-переможницею був опублікований не в грудні (коли його зразу взяли б на глум), а у лютому, коли про листопадовий рейтинг всі вже забули.

Хоча можливо й так, що рейтинг справді може разюче змінитися протягом одного місяця. Тоді мій рейтинг вам на лютий 2018 – у бабЮлі – 11%, у дядька Петра – 19,5%. Годиться? Тля буду – досліджував!

І так. Аби вдруге не повторюватися.

Так, я упоротий порохобот, живу в ілюзіях, і голосу розуму не чую.
А ще я дуже ціную процес вдивляння у власні очі у дзеркалі.
Якщо вибори виграє дядько Петро, я чесно собі скажу: “Я робив все, щоби було так”.
Якщо виграє бабЮля – я скажу: “Я зробив все, що міг, аби цього не сталося”.

Козаки поділялися на дві категорії. На тих, хто просторікував, як гад Мазепа протринькав все. І на тих, хто разом з Мазепою бився від і до кінця. Другі мені подобаються більше.


Не забудьте!!! Наше свято - #14_жовтня.

Не забудьте!!!

Наше свято - #14_жовтня,

их праздник #23_февраля.

Тут вечности запах томительный,

И свежие фрукты дешёвые,

А климат у нас – изумительный,

И только соседи – хуёвые.


Игорь Губерман


Наркодипломатия России (обновлено)

В дипломатической почте посольства России в Аргентине обнаружены почти 389 килограммов кокаина.

Этот груз, предназначенный для дипломатического ведомства, был скрыт в 12-ти чемоданах.

Склад наркотиков находился в помещении школы посольства России.

Арестованы сотрудники охраны посольства, четыре дипломата из России и один шофёр.

Судя по Марии Захаровой, весь МИД РФ ходит обдолбаный, во главе с главной лошадью.


Для этого нужны тонны.

Скорее всего, тесные связи с Колумбией и афганским Талибаном.

New:

В международном аэропорту Буэнос-Айреса задержали аргентинского полицейского Ивана Близнюка по подозрению в причастности к созданию канала поставок кокаина в Москву через российское посольство в Аргентине.

Сын русских эмигрантов Близнюк ранее учился в России на лингвиста. Благодаря знанию языка он выступал "связующим звеном" с МВД России, говорится в материале. Близнюк также не скрывал связей в дипломатических кругах, в том числе с Россией. В его квартире при обыске нашли доллары, евро и драгоценности.

В декабре 2016 года стало известно об обнаружении подозрительных 12 чемоданов в школе при диппредставительстве, оформленных как дипломатический груз, пишет Popular. При вскрытии силовики нашли 389 килограммов кокаина. Об этом не было известно ранее, поскольку данные были засекречены.

Правоохранители заменили наркотик на муку, установив на чемоданы GPS, и отправили их диппочтой в Россию, где было задержано, предположительно, четырёх дипломатов и водителя.

Аргентинские силовики предположили, что при продаже наркотиков во время Чемпионата мира по футболу в России цена могла подскочить в несколько раз.


Гаррі Поттер і ЧК: Що роблять з В'ятровичем "кусючі щупальці

Гаррі Поттер і чекісти: Що роблять з В'ятровичем "кусючі щупальця".

Андрій Коваленко

Голова Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович вже досить давно дивує здорових людей.

Борець із комунізмом, ідейний фанат знесення Арки Дружби Народів, захисник українських мізків від щупальців "русского міра" Цоя, Висоцького, Булгакова - пан Володимр В'ятрович знову увійшов в інформаційний простір. Але зовсім не успіхами у поліпшенні українсько-польського історичного діалогу хоча б щодо пам'ятників, не кажучи вже про волинську трагедію. Не від нього в цій історії все залежить, безперечно. Але вміння вплутуватися в скандали у "національного" історика не відібрати.

В'ятровича розсмішило прізвище людини - Поттер, яка була розстріляна чекістами під час "червоного терору". Він перепостив допис директора архіву СБУ Андрія Когута, який розповів про долю розстріляного в 1920-му році одесита.

 

"Гаррі Поттер і підвали ЧК". Безперечно, немає нічого смішнішого, ніж поглумитися над чоловіком, який став жертвою радянської системи. І те, що цей випадок є частиною нашої історії і національної пам'яті, за яку В'ятрович відповідає, його не зупинило. Можливо, не має в його родині подібних жертв - ми за нього безперечно раді.

В'ятрович не є ботом чи дурнем з "Фейсбука". Він - чиновник. Чи можна вважати його сторінку публічною? Справа в тому, що він законодавчо є публічним діячем. Є відповідний перелік таких згідно Закону, в якому до національних публічних діячів відносяться "керівники інших центральних органів виконавчої влади, їх перші заступники і заступники". Інститут національної пам'яті України - центральний орган виконавчої влади з реалізації державної політики у сфері відновлення та збереження національної пам'яті. Тому і висловлювання пана В'ятровича, бодай у "Фейсбуці", є висловлюваннями особи публічної. Його цитують засоби масової інформації, а думки і дії здатні впливати на погляди інших людей.

Тому цей, лише на перший погляд недолугий жарт, напряму стосується поняття відповідальності чиновника. Це як "shithole" Дональда Трампа, лише меншого масштабу і зовсім іншого вектору. Ідіотські заяви американського президента про жінок, країни третього світу, мігрантів завершуються для нього тоннами критики від ЗМІ, політиків, простих людей. І скандалами, з яких Трамп ніяк не може вилізти.

13 років тому принц Гаррі вплутався у скандал у Великій Британії. Він прийшов на костюмовану вечірку у нацистській формі "СС". Його фото зі свастикою було на перших шпальтах всіх таблоїдів і газет. Після публікації фотографії прес-служба Букінгемського палацу виступила з офіційними вибаченнями від імені самого Гаррі.

Німецького єврокомісара з цифрової економіки Гюнтера Еттінгера звинуватили в расизмі через його висловлювання на адресу китайців. Вн назвав їх вузькоокими. Дісталося йому і через жарт щодо ЛГБТ та примусові одностатеві шлюби. Та що чиновники - ведучого радіо в США звільнили через те, що він в прямому ефірі збудився через сексуальність американської сноубордистки на Олімпіаді в Пхенчхані, якій було 17 років. І вибачення не допомогли.

В Україні ми живемо зовсім в іншій парадигмі суспільної культури. Якщо в християнському світі (демократична культура) пропагується служіння, яке несе повагу до оточення, а в політичній частині домінує плюралізм, то в східних і азійських культурах в найбільшій мірі акцент робиться на домінуванні та поклонінні. У першому випадку, особа несе відповідальність за власні слова, а в другому - вона, користуючись статусом, може відмовитися від відповідальності. Завдяки домінуванню ще й мати монополію на правду.

В сучасній Україні присутні цінності саме азійської культури. Попри критику скандальних дій, чиновники не вміють вибачатися. І, досить часто, їхні гучні висловлювання залишаються непоміченими. Мова не тільки про В'ятровича. Взяти хоча б Авакова, що називав "міхомайданівців" - "хламом". Хоча вони такі самі громадяни України, як і він. Не кажучи вже про те, що він міністр. Або грозився зняти охорону з судів. "Фейсбук" нардепа Ігоря Мосійчука взагалі читати інколи страшно через значну концентрацію матюків. А нардепи - це теж публічні особи.

В нас домінують зовсім інші поняття, ніж у демократичних країнах. Там, за подібний вибрик В'ятровичу довелося б публічно вибачатися, на цьому б акцентували увагу ЗМІ - через це там намагаються фільтрувати те, що кажуть, щоб не вляпатися у скандал. Трамп в цьому є виключенням і яскравим прикладом, що буває. В Україні можна "ляпати" дуже багато, в гіршому випадку - це хтось помітить, а в кращому - люди зроблять вигляд, що нічого не сталося. Але на виході буде один результат - публічних вибачень не буде. "Я господар свого слова - хочу даю, хочу забираю"...

Випадок із Поттером і В'ятровичем показовий навіть тому, що за цим жартом криються моральні якості "національного історика". Або ж його таки "покусали" щупальця "русского міра", з якими він так боровся? Тоді йому потрібна допомога спеціалістів.

І вкотре кожен може поставити запитання: а навіщо взагалі існує установа з таким головою, яка діє в дусі Міністерства правди Орвелла, розповідаючи українцям, як їм вивчати власну історію. Тоді як сам В'ятрович публічно сміється над клаптиками цієї історії, розділяючи її частини на моменти важливі, і не дуже.

 

 

 

ВОНА та Каддафі.


Також спростували факт зустрічі з Тимошенко Д.Ф.Кеннеді, У.Черчілль та Ф.Д.Рузвельт.
Проте сьогодні стало відомо, що вчора Юлія Тимошенко провела обряд воскрешення Мумара Каддафі, якого вдячний лівійський народ одразу знову проголосив лідером Лівійської Арабської Джамахірії.

Муамар Каддафі нагородив Юлію Тимошенко золотим ланцюгом з золотою блямбою, мільярдом долларів і проголосив Імператрицею Пустелі.В США та Великобританії фанати почали збір коштів для оплати воскрешення Юлією Тимошенко Мерілін Монро, Елвіса Преслі, Джона Леннона та Майкла Джексона.

Державна дума Московії розпочала розшук тимчасово зниклого Володимира Путіна з метою порушити клопотання про фінансування воскрешення Юлією Тимошенко Йосипа Сталіна.


Территория #404

Все с нетерпением ждут, когда появится Путин: если он не увидит свою тень - зима в России продлится еще 6 лет.

 

Уж скоро выборы, а Путина всё нет!


 

С сотрудниками «фабрики троллей» скоро будет то же, что и с сотрудниками Российского антидопингового агентства - они начнут дружно умирать от инфарктов, выпрыгивать из окон и взрываться в лифте.

 

Пишут, что якобы вроде как будто появился в телике. В одном месте, но в разных пиджаках и галстуках. Все на нервах!

 

Мы не можем тут в сети 

Вову к выборам найти. 

После них не будем знать, 

Как его нам потерять.

 

Пропал дедушка 65 лет. Приметы: маленький, плешивый, глаза бегающие, злой, мстительный, постоянно врёт. Обидчив, слезлив. Психически нездоров: страдает манией преследования и манией величия, мнит себя спасителем России. Нашедшему вознаграждение, чтобы мы его больше не видели.

 

Путин не представил свою программу. Но мы её знаем и так: парады, стерхи, амфоры, щуки, тигрицы, батискафы. И войны, войны, войны!


 

Голландцы взяли на Олимпиаде уже 14 медалей, в том числе семь золотых. При этом их команда состоит всего из 34 атлетов (16 мужчин, 18 женщин). Из России участвуют 168 спортсменов, причем стоит вой, что мало разрешили. В медальном зачете - 20-е место, золота пока нет.

 

На России хотят создать министерство новых технологий и виртуальной реальности. На России очень любят создавать Министерства_того_чего_нет.

 

Журналисты "Нью-Йорк Таймс" попросили читателей нарисовать логотип для сборной OAR. Есть неплохой.


 

- Владимир Владимирович,что вы скажете о выборах в России?

- Их там нет.

- А как же кандидаты?

- Их можно купить.

- А многочисленные нарушения и фальсификации?

- Это волеизъявление народа.

- А кто выгоняет наблюдателей с участков?

- Вежливые люди.

- А...

- Хуй на!

- О!..

- Хуйло!

 

— У Путина очень сильные руки.

— С чего вы взяли?

— Ну, чтобы в 65 так цепляться за власть!


Экспорт Гройсмана на всю земную шару (обновлено)

Вот пример редкостной необразованности украинских чиновников: премьер-министр Гройсман вывесил у себя в «Фейсбуке»  список своих экономических достижений за 2017 год. Если верить премьеру, в прошлом году Украина экспортировала свои товары в 223 (!) страны.


Посвятим несколько минут занимательной арифметике и географии. В списке ООН значатся всего 195 государств: 193 государства–члена, государство-наблюдатель Палестина и признанный, но не имеющий членства ООН Ватикан.

Еще имеется 7 государств, в ООН не входящих, но признанных одним или более государством – членом ООН: Абхазия, Азад Кашмир, Китайская республика, Косово, Сахарская Арабская Демократическая Республика, Северный Кипр и Южная Осетия.

Плюс еще 4 непризнанных государства, признанных (простите за каламбур) другими непризнанными государствами: ДНР, ЛНР, Нагорный Карабах и Приднестровье.

Прибавляем 195 к 7 и к 4 (мало ли, а вдруг Кабмин у нас втихаря признал ОРДЛО, а мы до сих пор не в курсе?) – получается 206. До заявленных Гройсманом 223 стран все еще далеко.

Для очистки совести можно прибавить еще 3 территории с особым статусом – финские Аландские острова и китайские Гонконг и Макао. Получится всего 209. Есть, правда, еще 43 зависимые территории – вроде датской Гренландии, нидерландского Кюрасао и австралийских Кокосовых островов, - плюс нейтральная территория Антарктика, но суверенными государствами все они, хоть убей, не являются.

Впрочем, даже если Кабмин на голубом глазу внес сии славные территории в список, было бы все-таки очень интересно знать: какие-такие товары Украина поставляет в Антартику и на Кокосовые острова? Нелегальный янтарь? Груди Косюка? Единственный и неповторимый  «Торт Киевский» от ROSHEN? Или Гройсман уже не ограничивается скромной земной географией и распростер наши торговые связи куда-нибудь на Марс или Юпитер?   

Короче, правительство опять ставит нас в тупик. Истина точно где-то рядом, но где именно – совершенно неизвестно. Но Владимир Борисович, увы, почему-то никак не хочет раскрыть общественности эту страшную тайну. Может быть потому, что в школе он учился плохо, а целое высшее образование получил за год заочной учёбы в МАУП.

То есть не получил никакого.

Обидно, однако!

Bonus:


Судя по данным, обнародованным Госстатом, Украина с каждым годом завозит все больше импортных товаров. С точки зрения потребителя, это не может не радовать. Но вот для экономики это не очень хорошо, потому что разница в суммах между экспортом и импортом растет в пользу импорта. То есть Украина в результате торговли больше денег отдает за рубеж, чем получает. И все-таки украинский экспорт тоже растет. 


В 2017 году 
Украина торгует со 159 странами. Экспортирует товары в 158 стран (за исключением Фарерских островов), а импортирует из 155-ти (кроме Багам, Джибути, Центрально-Африканской Республики и Того). 

По сравнению с прошлым годом, количество торговых партнеров у нас немного уменьшилось (в 2016-м было 161 государство). В 2017-м из числа торговых партнеров исчезли Лихтейнштейн, Мальдивы,  Никарагуа, Фолклендские (Мальвинские) Острова и Ямайка. Зато добавились Гаити, Багамские и Сейшельские острова.

По состоянию на конец октября, Украина продала за границу своих товаров почти на 35,2 млрд долларов, а закупила за рубежом на 39,8 млрд. Так что торговое сальдо пока имеем отрицательное, что негативно влияет и на курс доллара, и на другие основные показатели экономики. Причем в последние годы размер отрицательного сальдо увеличивается. Так, по итогам 10 месяцев 2017 года экспортно-импортное сальдо составляет -$4,6 млрд. В 2016-м показатель был -2,9 млрд. В 2015-м мы имели положительный баланс: $0,6 млрд. 


Плоды любви

Приїхали молодята в глухе село, аби провести медовий місяць. Винайняли кімнату в бабусі. Зачинились і, відповідно, не виходять. І так день, другий, третій. Бабця, зрозуміло, хвилюється, стукає до них у двері, питається, як справи. Ті відповідають — нормально.

Далі діалог:

— Ви б хоча б пішли поїли, — каже бабця.

— Ні, ми ситі, – відповідають молодята, — харчуємося плодами кохання.

— А, ну харчуйтесь, харчуйтесь, — заспокоюється бабця, — тільки шкірки від плодів у вікно не викидайте, а то гуси давляться!

 

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
36
предыдущая
следующая