хочу сюда!
 

Наталия

39 лет, близнецы, познакомится с парнем в возрасте 35-47 лет

Тепла Весна в Холодному Яру

Холодний Яр (природничий комплекс, який розташований в Чигиринському районі Черкаської області  неподалік від села Мельники)  – унікальне, мальовниче за своєю природою та багате на історичні і духовні події місце, яке приховує і береже  в собі загадки багатьох сторінок історії України періодів  козацької доби, визвольної боротьби, Коліївщини, Холодноярської республіки, партизанського руху, а кількістю унікальних археологічних, історичних, наукових об`єктів (їх тут налічується понад 150 найменувань)  Холодний Яр займає одне з  перших місць в Україні.

На землях Холодного Яру знайдені сліди майже багатьох відомих  археологічних культур, починаючи з трипільської. Тут збереглись ще скіфські кургани, а на території скіфського Мотронинського городища (VI в. до н.э.) знаходиться Мотронинський монастир, який часто  як сам Холодний Яр з його ландшафтними особливостями, землянками і підземними катакомбами,  слугував сховищем для місцевих жителів при нападі ворогів. Не дивно, що тут в різні часи активно діяли як козацькі загони з їх славетними отаманами, так і гайдамаки, українські повстанці проти більшовицького терору та навіть партизани часів другої світової війни.

Ця земля відома славою ватажків визвольного руху повстанських отаманів та славетних козаків Максима Залізняка, Ларіона Завгороднього, Дениса Гупала, Мефодія Голика-Залізняка, Трохима Компанійця, Костянтина Здобудь-Волю, Івана Ляшенка, Григорія Яковенка, Олексія Добровольського. Сергія Захарова, Корнія Черкаса, Івана Грисюка (Гайовий), Василя Чучупака, Олекси Чучупака,  Василя Ткаченка,  Федора Уварова, Кості Пестушко (Степовий-Блакитний), Івана Гонти, (Лютий Іван Макарович), Герасима Нестеренко, Івана Чорновуса, (Чорного Ворона Лебединського), Юрія Дробатковського та багатьох інших патріотів України…. Символічно, що прапор холодноярських повстанців майорів під час Євромайдану у Києві в 2014 році. Тут в1941-1943 роках діяв партизанський загін під командуванням П. Дубового, звідси в березні 1943 почався легендарний рейд партизанського об’єднання М. Наумова.

Холодний Яр за своєю історичною, культурною, духовною і природньою спадщина по суті стає сакральним місцем для українського народу.

По весні в Холодному Яру як і скрізь по нашій добротній землі, просипається різноманітна й неповторна природа. Круті схили ярів і балок, вкритих густим лісом з тисячолітніми велетнями – дубами, кленами, а місцями і білявками-березами та модринами, з унікальними природними джерелами чистої води, уже в березні покриваються черемшою та прикрашаються першоцвітами.  19 квітня красиве свято весни - День підсніжника (Galanthus). Підтримаємо, збережемо, продовжимо і зміцнимо цю традицію. Ці квіти є символом надії, дружби, невинність, чистоти. А це варто того, щоб симпатизувати їм та

Проліски радість весни, перший квіти, які з'являються після холодної зими і його півень цвітіння, що символізує прирівнює до перемоги тепла протягом холодної, транслювати її Величності прибуття весни.

Підсніжники (Galanthus) одні з самих ніжних, разом з тим сміливих, впертих і красивих весняних квітів, які налічують 100 різновидів. Їх цибулини отруйні, тому ніхто з гризунів них не сміє їх чіпати.

Існує легенда, що Вони  були першою квіткою на землі. Коли Бог вигнав Адама і Єву з раю, а справа була взимку, і земля була покрита шаром снігу, то Єва замерзла і почала плакати, згадуючи красу райського саду. Для полегшення їх страждань Бог перетворений кілька сніжинки в білі квіти.

Не будемо страждати, будемо будувати і берегти рай на землі та  охороняти  першу квітку Весни.

6

Комментарии

116.03.16, 08:03

  216.03.16, 08:56

  очень красиво,и интересно

   316.03.16, 09:20

    416.03.16, 21:06

     518.03.16, 21:58Ответ на 2 от Шельма

      618.03.16, 22:14Ответ на 1 от NINA -Р

      С Днем подснежника!

       718.03.16, 22:15Ответ на 3 от Hrab

       С Днем подснежника!

        818.03.16, 22:15Ответ на 4 от Spectatrix

        С Днем подснежника!

         918.03.16, 22:15Ответ на 3 от Hrab

         С Днем подснежника!