Зі святом вас, вої-українці!. 1
Із віків, серед вільного поля
Де Дніпро повертає за ріг
Вікувала українська доля – 
Берегла родовід-оберіг.

Від орійців до скіфів, сарматів
Доля йшла через сиві віки
Годувала синів земля-мати,
Тамувала жагу синь ріки....

. 2
Та миттєвості часу нестримні
І на вранішній подих роси,
На просвітлені миті чарівні
Зазіхнули зловісні часи
Вкрила землю святу хижа тінь
Запалали криваво зірниці,
Копитом, люто бив чужий кінь
Пра-пра-прадівський край українців.

Та пробуджені громом війни
Брали в руки гартовану крицю
І рубали відважні сини
Знахабнілі мармизи чужинців.

І встояла у смертнім двобої 
України, дружина святая...
Я вклоняюсь полеглим Героям
І живих воїв* – з святом вітаю!

* - вої - термін з давноминулих часів, нині - воїни, бійці, солдати....

Слава Україні!

14.10.18

"П’ЯТА КОЛОНА..."


Був генерал середнього ґатунку
Але мав здібність до військових мантр
Перед хазяїном витягувався в струнку
Й за це любив його фанаберний гарант.


Та час ішов – гриміли арсенали
І святкували диверсанти бал,
Тож сказав він:
– Беру я орден налом,
Й заяву на відставку накропав.


І Петро Перший – на цей факт нежданий
Крізь матюкі, як справжній командир
Сказав, іди:
– Даю тобі Хмельницького Богдана
Й сльозу пролив Степану на мундир…

-------------------------------------------


Не треба Путіну на Київ слати дрона
Бо на Хрещатику вже бацають гопак
Держава гине… Йде п’ята колона
Під панегірики зрадливих посіпак…


* - «Хмельницького Богдана” – орден Богдана Хмельницького 1-го ступеню, яким пан президент нагородив пана міністроа оборони.

От тільки ніяк не зрозумію – за які-такі заслуги нагорода?!

Мо* за взірвані арсенали?  Чи може хто має якісь інші думки і знає, за що ж така висока державна шана пану міністру? 


13.10.18


"це вже не "недбалість", це умисний соціальний геноцид!"


Вчора, вечором - 112 канал: "Будемо посилювати соціальний захист людей…"… (міністр соціального геноциду)


Сьогодні цілий день слухав оцей вчорашній пропагандистський чиновний рефрен та дивився на респектабельну мордяку міністра соціального геноциду. І таке ж зло взяло за душу, що далі нікуди...

Подумалось – от звідкіля заповзають у владу отакі брехливі чиновні негідники? Звідкіля вони з’являються? Яка мати народжує настільки безжалісних жорстоких осіб?

Таке враження, що нині в Україну заслали якихось новітніх НКВДешних виродків. Тих совкових чиновних виродків, які мучили патріотів в катівнях та морили мільйони українців в голодоморах?!

І такі заслані совкові мерзотники, швидкими темпами відроджують в Україні ті страшні голодоморні часи та криваві еНКаВеДешні методики по знищенню своїх громадян.

Бо рівень цинізму явно зашкалює душі цих людей? Навіть не людей – нелюдів…

-------------------------------------------------------------------------

Про який-такий "посилений захист" може вести мову і оцей міністр-геноцидник? Де він той міфічний захист? Що ти махлюєш, кому ти розказуєш свої брехливі байки?

Ти вийди на вулиці-майдани – послухай українців і вони тобі скажуть всю правду про твій нелюдський, людожерний "захист".

Нащо так цинічно й нахабно брехати прямо в очі мільйонам українців? Нащо? Чи ти дійсно такий сліпоглухий, що навіть не бачиш-не чуєш-не знаєш що діється в державі? Або ж ти все знаєш, та в тебе така чорна душа, яку вже нічим не відбілити?!

------------------------------------------------------------------------

Такий вбивчий "посилений захист" в виконання новоявлених українських соціальних карателів – це реально соціальний геноцид. Вбивчий соціальний геноцид який вже тяжко вдарив якраз по найбіднішим верствам українського суспільства…

Для цього не треба бути ясновидцем – для цього треба лише подивитися на статистичні зміни, які сталися з 1 травня 2018 року. Постраждали якраз найбідніші!

Але ж це був лише літній період, а про те що зараз буде – навіть не хочеться думати. Бо це вже не думки - це суцільний жах! Я не знаю що буде… знаю лише що такі придуркуваті управлінські дії приводять до падіння держав...

Впевнений я лише в тому, що цей геноцидний міністр – повинен нести повну відповідальність за все те соціальне зло, яке він наніс нашому народу!

І ніякої політичної відповідальності! За умисні соціальні злодіяння – ніякої відставки, тільки тюремні нари… причому на довгий строк…

-------------------------------------------------------------------------

А тепер по суті… Невже ці злоумисники реального соціального геноциду, думають що чесні громадяни проти розумного наведення порядку в наданні субсидій?

Ми, порядні й відкриті люди – ми двома руками за наведення порядку і надання соціальної допомоги тільки тим, хто її дійсно потребує!

Бо розумні люди розуміють що треба терміново міняти вкрай дурну й несправедливу систему надання субсидій. Треба підтримувати бідних людей і не доводити їх до соціального геноциду.

Чуєте, ви, міністри недолугі – треба надавати соціальну допомогу ТІЛЬКИ БІДНИМ ЛЮДЯМ!.

--------------------------------------------------------------------

І з огляду чиновних зарплат-премій-пенсій, не мають права отримувати соціальну допомогу ті ж міністри чи чиновники різних рівнів! Зараз же, оцим недоумкуватим "Положенням…" їм надається така можливість. І те, що виродили ці соціальні мародери в нинішньому "Положенні про субсидії" – не лізе в ніякі ворота.

При тверезому аналізі, виходить що цей фантастичний по своїй корупційності та дурості Ревин витвір – забирає субсидії в мільйонів бідних порядних людей і надає їх злісним чиновним хапугам та нахабним бандитам.


Це можна легко обґрунтувати і, при бажанні – хоча б частково відредагувати це "Положення…". На що я вже спробував привертати увагу, коли звертався до районної комісії та департаменту соцзахисту.

Та виявилося що цим периферійним соціальним чинам, теж відомо про очевидну злочинність деяких норм цього "Положення..". Але змінювати без команди з Києва хоч що-небудь, вони не можуть, та й не дуже хочуть…Їх теж влаштовую такий стан речей…

Виникає вкрай дивна абсурдна ситуація – ціле міністерство, цілі підрозділи чиновників які повинні захищати інтереси бідних – захищають інтереси багатих!?!

І такий стан речей вже тяжко списати на недбалість та професійне невігластво.

Бо вони все знають! Але ж коли державні люди знають про якийсь злочин і ніяк не діють – то це вже саботаж і кримінал. Великий державний кримінал!


Зі…от що робити людині з пенсією в дві тисячі? 
Хоча, мо* прилетять праведні марсіанські диверсанти – та й порубають на шматки отаких міністрів-геноцидників)))


11.10.18"але ж жертви, таки є…"


Вчора близько опівночі наш державний гарант тричі постукав по дереву і сказав – “добре що немає жертв…"
І я в перший раз з радістю підтримую його – звісно ж дуже добре, що обійшлося без смертельних людських жертв. Але ж жертви все таки є…


Є, пане президент, є жертви – і це весь український народ! 
І на сьогодні, постраждалих від чергової чиновної недбалості, відкритої дурості чи скритного саботажу в результаті погрому району Ічні – вже більше десяти тисяч.
Бо знову ті ж невблаганні граблі бабахнули по дурному чиновному лобі.

-------------------------------------------------------------------------------

Як думає товариство – може в зв’язку з очевидно бездарним керівництвом військами, наш бутафорний головнокомандувач проявить характер та рішуче зірве золоті погони хоча би з кого-небудь із своїх генералів-саботажників та посадить їх на нари?
Чи може почувши голос совісті, зробить хоча би так як роблять в Європі? Там в подібних випадках отакі недолугі керівники добровільно складають владні повноваження.

Та щось мені підказує, що в зв’язку з відсутністю офіцерської честі – наші єнерали на добровільну відставку нездатні…


До того ж, я розумію що в наших феодальних умовах державна влада узурпована законсервованими совками і мої припущення досить фантастичні. Бо чесні дії влади, можливі тільки в дійсно демократичних країнах Европи чи Америки.

І для наших печерних реалій, добровільна відставка проштрафившогося міністра оборони, начгенштабу чи самого гаранта – це дійсно фантастика…

---------------------------------------------------------------------------

Як чернігівець, хочу заспокоїти іногородніх блогерян та фейсбучників – з Ічні до Чернігова, нічого не долетіло! 
Не долетіло дякуючи Богам, а не нашій придуркуватій владі.
А от самій Ічні та найближчим селам дісталося так, немов кровопивець Путін бабахнув по ним з далекобійних гармат…

Тобто, вже ребром постає питання – скільки ж можна? 
Що витворяють з державою оці владні патетичні недоумки?

Чому таких убогих керівників не можна притягти до відповідальності за катастрофічний стан речей в військовій сфері? Та й по всій державі…

--------------------------------------------------------------------------

Колись, мені довелося працювати в сфері забезпечення зв’язком, сигнальної, охоронної та пожежної безпеки багатьох військових об’єктів і ракетних шахт. 
І можу з гордістю сказати те, що жоден – зданий мною в експлуатацію об’єкт не вибухнув, не загорівся, і навіть не був атакований диверсантами. Бо до охоронного периметру цих об’єктів, навіть заєць не міг наблизитися непоміченим))))

Тому вчора, слухаючи "розбір польотів" під орудою головнокомандуючого – зрозумів те, що нихрена ці бездарі золотопогонні з собою не зроблять. 
Бо серед них діє кругова, практично кримінальна, чиновна порука!


І те, що закамуфльовані служаки там вірнопіддано лопотали, свідчить лише про те, що вони нічого не розуміють ні в технічній, ні в організаційній стороні цієї важливої державної справи.
Це вправні совкові служки, які вміють дуже спритно брати "під козирёк" та вірнопіддано ловити погляд чи навіть жест хазяїна. 
Вони думають не про державу, а про те – як би просунутися вище по кар’єрній драбині, чи хоча б не впасти з неї…


зі… боляче розуміти що нині, якраз із таких безвідповідальних кар’єристів, саботажників та професійних холуїв – складається практично вся наша влада.
І не важливо де прогримить черговий вибух – на військових арсеналах, хімічних складах чи нафтопереробних заводах. На жаль, він гарантовано прогримить….

І це вирок українській системі влади…


10.10.18
"щоб ви всі повидохли, сволота!"Балаклія, Сватово, Ічня…
Знов реве, гримить сутінь нічна
Знову б’ють дурний лоб старі граблі
І жує рать генеральська, шмарклі.

Знов довбуть затято і уперто
Ніби дятли, відомчі експерти –
Мов бомблять в нас арсенали-склади
В котрий раз вже, невідомі гади.

Мов заслав Кремль диверсанта-дрона
І приліт проспала охорона,
Або ж знов проникли у наш простір
Агресивні марсіанські гості.

Чи то Путін, бахнув із гармати…
Та "експертів" криє Ічня матом
І кричить розбомблена голота:
– Щоб ви всі повидохли, сволота…
----------------------------------------------------
Знаю я, чом в наш небесний простір
Як круки летять незвані гості –
Їм дають координати зради
Генерали – ті що в Києв-граді.

То не просто дурники придворні
Це агенти впливу, білятронні…
Зняв би я із них зірки коронні –
Коли б був гарантом… Дав би жару 
Бив би аксельбантом жирні харі
Й садовив їх – на довічні нари…

9.10.18

"СВОЛОТА ВИ, ПОГАНА – 2…»


Кожна людина має право на індивідуальний погляд і критичну оцінку дій влади. І безсумнівно те, що є й такі люди – яким тепленьке  місце при владі дуже подобається.

Подобається або за кар’єрною партійною ознакою, або ж – що значно частіше – за можливістю безкінечно грабувати державу.

Впевнений, що ідейних державних людей при нашій владі, мізерний мізер!  А от жирних чиновних свиней, які гарно прилаштувалися до державного корита і смачно жеруть державний бюджет – поголовна більшість.


Тобто наша нелюдська влада, це зграя облудних ненажерливих грабіжників, які по суті своєї діяльності, ненавидять українців і доводять їх до страшного зубожіння....


Ця владна ненависть до свого народу, проявляється в прийнятих владою законах та постановах, які прямо направлені на фізичне винищення українського люду.

Нещадна трудова експлуатація, мізерні зарплати та пенсії народу, неупинний ріст цін на одежу, продукти та ЖКХ...вже давно вели до тихого вимирання населення.


Та нашій нинішній людожерній владі цього "тихого вимирання" здалося недостатньо і вони вирішили прискорити цей ганебний соціальний процес.

І нині, ці підступні чиновні канібали пішли на вбивчі, прямо таки геноцидні дії по відношенню до своїх громадян.


В статті на фейсбуці від 7.08.18р. під назвою "Сволота ви погана…"  я вже викладав своє досить емоційне відношення до нашої, зовсім втратившої державний розум влади.

Бо коли в травні, мені відмовили в наданні житлової субсидії, я досить уважно вивчив це злодійське "Положення…" і зрозумів те, що його готувала або зовсім дурна, або ж вкрай підступна чиновна банда.

Та ворожа агентурна банда, яка явно ненавидить український народ і готує йому суцільний соціальний концтабір....

Бо цим маніпуляційним  "Положенням..",  крючкотворним семантичним способом  відмовлено в субсидіях мільйонам  обездолених пенсіонерів та хворих людей, яким вона якраз життєво необхідна.  

І навпаки – дозволені субсидії  різноманітним шахраям,  житловим аферистам які володіють десятками квартир та фантастичними квадратними метрами приватних будинків!

Навіть очам не віриться – за певних умов дозволено отримувати субсидії різноманітним чиновним казнокрадам, олігархам чи міністрам!!! 

Не вірите – прочитайте уважно це  Ревине "Положення.." і ви впевнитеся в правоті моїх слів…

 

Щоб не бути голослівним – переходжу до ще одного кричущого  факту створеного нашою антилюдською владою.

Бо мої негативні емоції виросли до величин ненависті, коли я випадково дізнався про ще один дикий випадок, до якого привів оцей  грабіжницький експеримент, який зветься "Положення про субсидії…".

------------------------------------------------------------

Вы, социальные убийцы и живодёры, посмотрите на это фото. 

                                                                                            

Этот фотодокумент, подтверждает вашу преступную деятельность по отношению к самим нищим, обездоленным слоям населения.

Это фотография тяжело больного человека. Он  навсегда остался в детстве через тяжёлую, неизлечимую психоневрологическую болезнь.

Повторяю – болезнь неизлечимая, все врачебные заключения и документы подтверждающие тяжелое состояние – есть в наличии его измученной матери. И пенсия в неё тоже нищенская – 1452гр.

То есть, она имеет абсолютно все законные основания получить субсидию, но – в субсидии ей отказали!

Чиновные социальные каратели, используя разнообразние двусмысленности в толковании сего "Положения..", не соизволили назначить её человеку с тяжелейшей формой заболевания!

Сволочи вы поганые – что же вы творите с нами?!

Какими подлецами и негодяями надо быть чтобы именуя себя "социальной службой" – творить над беззащитным, больным и нищим населением такие фашистские геноцидные експерименты?!

 

Анализируя ваши убийственные социальные действия поневоле приходишь к заключению, что у кормила украинской власти находяться тайные  враги украинского народа.  

Те враги – в совковое сознание которых давно и надёжно  вживлена законсервированная бацилла рашизма.

И время от времени, эти влиятельные чиновные "консервы" вскрываются и посредством  таких провокационных актов\законов\положений – вызывают в народе стойкую ненависть к власти.  Неуклонно разрушая тем и само украинское государство...

 

Именно как социальный геноцид и вражеская подрывная деятельность – должны оценивать спецслужбы  тот непоправимый вред, который  эти влиятельные чинуши наносят нашему государству и его, до крайности обнищавшим гражданам.

Потому что такие античеловеческие законы\постановы\акты – прямой наводкой бьют по устоям украинской державы и наносять ей гораздо больший политико-экономический и морально-социальный ущерб, нежели трижды проклятый кремлёвский кровопийца!

Наносят тот  колоссальный вред, который с каждым днём ослабляет Украину и неуклонно ведёт её к краху…

8.10.18

"КОЛ ТЕБЕ В ЗАД,,,"


Цей невеличкий, злий вірш – є психологічним зрізом антилюдської свідомості деспотів-самодурів. 
Тих самодурів, які від передозу влади та грошей – втрачають основоположні почуття людяності, честі та совісті… 
Деякі співпадіння з українськими реаліями, прошу вважати випадковими… 
------------------------------------------
Есть высшей справедливости закон – 
Для тех, кто властно держит узду мира
Время придет и вставит судьба кол
В зад захмелевшего от алчности вампира.

И пусть бежит он целовать Христа
Небо молить – спаси великий боже…
Исус в ответ, прошепчет из креста: 
– Кол тебе в зад, грех искупить поможет!

– Под вой и визг, казнит тебя толпа 
Утолив боль безрадостного быта,
Поставив у позорного столба
Верховного державного бандита…
---------------------------------------
– Так-то, дружок, твоей власти финал
Палач, топор или же... глоток яду...
Хочешь спасти от казни свой анал
Скорей лети в оффшорные Плеяды…

зі... згоден - поширюй

5.10.18


Медійні гавкуни…


Інформ-простір…Нині знає всяк
Що зневажуючи заповіти Бога*
Бігають брехливі зграї псяк
По екранам, сайтам та по блогам.

І зібрав маржу з наївних мас 
Локшину їм вішають на вуха…
Я звертаюсь до космічних рас
І прошу їх заклик мій послухать:
– Покарай небесна сила гріх
Не розводь псяк… 
І каструй в них реквізит оргазму, 
Піднімай запроданців на сміх 
Та доводь їх задум до маразму,
Бий важким калібром душі їх
Із гармат медійного сарказму…

* – заповіти Бога – в даному випадку, виходячи із змісту це – "не обманюй"…
-----------------------------------------------------
Напевне, люди з аналізом в голові звернули увагу на те, що останнім часом значно активізувалися білятронні лизоблюди, брехливі експерти та зібрані коронованим кукловодом в покірну зграю, усякі гавкаючі псяки. 
Нині зграї цих підгодовуваних владою хортів, отримали команду фас і ганяють по всім телеканалам, популярним сайтам та блогам. 
Впевнений, що ганяють вони далеко не "за просто так" і зовсім не просто так))))

Рішення випустити на арену цю гавкаючу медійну зграю, прийняв головний державний дресирувальник. 
Бо подивившись на свій, безупинно падаючий плачевний рейтинг, він реально запанікував. 
І враз треновані медійні гавкуни, отримали завдання театрально репетувати та дружно видгавкувати хвалебні оди нашій, м’яко кажучи – недолугій українській владі та її головному очільнику-беніфіціару.

Але постановочна імітація всенародної підтримки політики дресувальника, явно не спрацьовує на збіднілому і тому вкрай злому електораті. 
Бо реалії життя держави такі, що для того щоб хоч якось піднятися зів’явшому рейтингу очільника, йому вже не допоможе навіть слонова доза віагри.

До того ж, коли уважно придивитися до активованих ним хортячих зграй, то не треба бути ясновидцем щоб побачити, що це одні і ті ж самі білятронні медійні псячки-собачки. 
Це професійні медійні гавкуни, які були підготовлені для своєї неблагородної гавкаючої ролі ще бувшим головним державним дресирувальником…
Не будемо згадувати їх імена всує – розумні, просвітлені люди прекрасно знають хто ці безпринципні гавкаючі псяки…

Можна відкрити лише одне – це вкрай аморальні медійні пропагандони!  І стали вони такими безсовісними зовсім не сьогодні. 
Вони і раніше не мали, тому і на сьогодні не мають жодних моральних перепон. Не можу стверджувати, але в мене таке враження що ці гавкуни, від народження такі…

Це безпринципна псячна порода – порода, яка ще вчора лизала руку Януковичу, сьогодні лиже зад Порошенку, а назавтра буде вже лизати щось там у Юлі Тимошенко або Гриценка))))

Бо головним в їхньому лизоблюдному медійному житті, є не служіння якійсь безсмертній собачій ідеї, а те щоб черговий державний дресирувальник вчасно підгодовував їх вічно зеленими заморськими харчами…

Зі… отож, братове – хочете правдиво відображати в своїх блогах гіркі реалії життя – готуйтеся до відбиття гуртових нападів медійних гавкунів!

Слава Україні!

3.10.18


Україні пороблено!? Або - відьма гарантує...


Пуста справа стверджувати те, що державна влада завжди і всюди була, є і буде елементом насилля. 
Бо ця безаперечна аксіома відома всім народам ще з темних печерних часів і її нікому доводити не треба.
А от стверджувати і навіть криком кричати про те, що наша українська влада є безсумнівним світовим лідером в царині законодавчої дурості та взірцем управлінської сваволі – треба кожного божого дня!

Треба, бо ті ганебні політичні і соціальні дурощі, які витворяють наші чиновні шахраї та короновані дурисвіти – в ніякі ворота не лізуть. 
Який закон, постанову чи дію нашої влади не візьми та проаналізуй – повсюди з них вилазить неприкрите чиновне безглуздя та юридичне невігластво. 
І при відсутності незалежного критичного аналізу та відповідальності владних бонз за свої дії чи бездіяльність – в цих самозакоханих "гарантів" починають відростати роги непогрішимості та відвертих диктаторських забаганок…

Бо вони витворили таку закостенілу Систему Влади, при якій навіть позачергова революційна зміна очільників центральної влади не суттєва. 
І за умови відсутності зовнішнього політичного впливу, періодична внутрішня перетасовка колоди верховних вождів, гетьманів чи гарантів-нуворишів, практично не впливає і не змінює українську владну конструкцію.

Адже відразу після спонтанних народних бунтів, переворотів чи революцій, ця інфекційна бюрократична побудова – як міфічна гідра відразу ж відтворює свої отруйні чиновні голови.
Знову і знову заповзаючи у владу така небезпечна заразна структура як страшна середньовічна чума – безжально руйнує український державний організм. 
І з кожною зміною очільників-гарантів, владна бюрократія стає ще більше жадібною та ненаситною, руйнівною і соціально жорстокою!

От і нинішня влада – це ядуча агресивна суміш брехні та підлоти, саботажу та лизоблюдства. Така гримуча суміш, яка відразу ж смертельно вражає імунний захист тих, хто попадає в її лабети. Насмерть вражає кожного чиновного неофіта, чим і забезпечує своє системне безсмертя.

Таке враження що Україні пороблено!
Тому і реформувати або хоч якось змінити на краще таку антидержавну українську Систему Влади ніяк не вдається ані мирним соціальним революціям, ані кривавим народним бунтам… На жаль!

Зі… хоча… Може десь в глибинах українських чорноземів, визріє якесь велетенське соціальне цунамі, яке потопить нашу злодійську зрадливу владу в хвилях повномасштабної української революції!
Є й безкровний рецепт від відьми-лісової як позбавитися цих здирників та клептоманів. 
Треба оцих жадібних падлюк напоїти варом із мухоморів та блідих поганок))))

Відьма гарантує, що пороблене як рукою зніме!

2.10.18


Так напевне й буде...


Мабуть люд з аналізом в голові вже звернув увагу на те, що останнім часом українська влада зовсім забронзовіла. Забронзовіла так, що перестала не тільки щоденно працювати на підвищення рівня життя мільйонів своїх співгромадян, а навіть умудрилася забути хоча би щорічно інформувати їх про цей депривований* рівень…
Коли і оголошуються якісь статистичні дані, то подаються вони м’яко кажучи – якось сором’язливо, а правду кажучи – зовсім вже брехливо. 
А про те, як людині фізично вижити на півтори-дві тисячі гривень в місяць – цього ви ніде і ніколи не почуєте!

Зате про себе, наша жадібна чиновна свинота, постійно піклується чим значно покращує середньостатистичні показники. 
Ці ненаситні державні глитаї, давно навчилися ховати свої надприбутки в вигляді астрономічних зарплат, премій та пенсій в туманних повідомленнях про підвищення середньої по країні зарплатні чи пенсії. 
І ось на таких дутих середньостатистичних даних, владні махінатори вміло вимальовують фіктивні графіки рівня життя українського народу. Бо тільки на таких мальовничих кабінетних картинках, можна побачити доволі непогано намальований рівень життя.

А оскільки наші забронзовілі чинуші живуть в іншій суспільній реальності і "в народ" давно не ходять, не бачать і не чують його – то такі примітивні статистичні дані вони сприймають як непогрішиму соціальну дійсність. 
Хоча, можливо якраз навпаки – вони цю дуту статистичну містерію і бачать, і чують, формують та програмують?!

Бо, коли оцінювати відверте висловлювання одного з таких засліплених брехливою статистикою чинуш – "українці їдять забагато" – то нам нема чого надіятися на підвищення свого рівня життя. 
І рівень, і життя – вони у нас, згідно отаких намальованих чиновних даних – уже й так не гірші ніж в благословенній Европі)))

Позаяк в чванливому чиновному розумінні народ є ненажерою – то й "спасіння утопаючих – є справа рук самих утопаючих". Народ вимушений буде шукати якісь запобіжники від неминучої загибелі. 
Бо такий ненормально високий соціальний тиск у вигляді "депривованого рівня життя" може привести до смертельного державного крововиливу. 
Того крововиливу – якому не зможуть запобігти профілактичні п’явки у вигляді мізерного підвищення мінімальних пенсій чи зарплат.

Оскільки добровільної згоди на рятівну соціальну операцію зарозуміла влада не дає і без примусу не дасть, то таку чиновну сліпо-глуху пихатість і ненажерливість, буде мабуть хірургічно лікувати черговий майданний кровопуск…

зі… так напевне й буде… На жаль…

* – депривація – позбавлення людини можливості задовольняти свої основні життєві потреби

17.09.18