хочу сюда!
 

Serozelenka

42 года, рак, познакомится с парнем в возрасте 38-50 лет

Чекайте лукавого в 2017.

 • 02.04.17, 16:48
  11 років тому я написала статтю "Узнай лукавого-он придет". Була і на укранській мові, та де ті люди в нас, щоб  зрозуміли .Хоча той факт, що сатана вибрав і підтримує Росію, міг би стати аргументом в ідеологічній війні. Але  країнаУ духовно-спляча.
   Суть статті в тому, що князь нашої  землі лукавий-сатана (підтвердження в Біблії). Звати його ММ- Махатма Морія. Лукавим він названий тому, що в нього   лукаві дії, та  блакитні лукаві очі. Він з падшими ангелами-Білими браттями (так  себе називають) знаходяться в Шамбалі, звідки через посередників керують землею,  ставлять земних  правителів. Тіла вони мають твердо-ефірні, можуть бути видимі і невидимі. Колись  сатана мав втручання в генетику і створив свій народець, відомий нам як жи-2, які при владі тепер в усьому світі.  Це він створив  міфічне, але реальне"Мировое Правительство". Вони слідкують за нами в вігнуті дзеркала, знають про нас все,  збивають з праведних доріг, підбивають  на революції,  розв"язують війни, сіють хаос. Морія обіцяє прийти, коли збере 1 мільярд "воїнів духа ". Наводжу цитати з  його вчення Агні-Йога  про слідкування, втручання, створення "единения народов" (ЄС, СССР), "волнения потоков людей" (міграція). Вони майже всесильні та безсмертні, поки не прийде наш Господь Іісус Христос. 
    Кожна людина в наш час повинна прочитати книгу Д.Колемана "Комитет 300", там  говориться про те, що світова еліта має намір залишити  1 мільярд своїх, та мільярд обслуги - чипованих, нумерованих рабів.  Знищення зробиться штучним холодом ( як у нас), голодом, через  банківську систему, медицину, поліцію (нам безкоштовно дали). Хтось  якимсь чином знищив у нас санепідемічну службу, коли на часі світові хвороби. Хтось знищив комітети за врегулюванням цін, але ж настануть  катаклізми, при яких якраз держава повинна  подбати про стабільність та забезпечення першочерговим. Знищується все розумне, необхідне. Під  звуки гімну, та ритуального танцю 7:40 сказано називати це Революцією Гідності. Який Цинізм ! Це план  сатани-лукавого на знищення людей. Ще він  хоче переробити цей світ - замість духовного зробити цифровим. Тепер кожна людина на землі повинна мати свій цифровий номер- картку, на якій вже проявляється його образ. Кругом цифра, якій дурники радіють.  Сроки приходу сатани вже підпирають і у нас терміново вводять цифрове телебачення. Ми мало знаємо про ті цифрові частоти, але сатані вони більш сприятливі для проявлення в ефірі. Тим паче, треба підготуватись до  літа 2017.
   В Біблії є ключові слова з Откровення  про те, що Бог повелів Ангелам Своїм не палити землю до тих пір, поки не поставлять знаки на чолах.  Відомо, що при отриманні біодокументів, лазером наноситься персональний номер -ІПН. Відбитками скріплюється угода. Це і є та мітка. Ми пам"ятаємо, що сатана 1 мільярд своїх збире і прийде. Таким чином, пазл складеться. В цьому  році і пройшов розподіл людей  на дітей сатани - козлів з номерами, та тих, хто відмовився, не прийняв номеру- дітей Божих. Після цього можна чекати на гнів Бога, а він буде страшним-трупи будуть по всій землі за відступництво, бо хотіли номери мати, щоб кредити брати та субсидії.
   Та ще можна  встигнути, щоб залишитися дітьми Бога, а не свинолюдьми з ідентифікаційними номерами. Треба НЕГАЙНО піти в податкову свого району з паспортом та свідоцтвом про народження і відмовитись від ІПН, та в подальшому не брати УНЗР-Унікального номеру Запису в Реєстрі,  який нам Європа  та жи-2 нав"язали. Якщо взяли  біо,закордонний, звичайно, мітка на вас вже є, але може Бог вам пробачить хоча б за спробу виправитись. Бо прийде  Бог і відмовиться від тих, хто має цифрове ім"я. " Отойдите от Меня, кто вы, не знаю вас."  Вороття  вже не буде!
Слава Іісусу! Навіки слава!  
 (Даю посилання  кому цікаво- Ютуб -"Узнай лукавого" 1, 2 частина
Ліб.ру Самиздат"Узнай лукавого-он здесь")   
1

Комментарии

12.04.17, 18:01

лечитесь.

  22.04.17, 18:54

  у путенга йух замироточилвсем паломникам записаться в очередь

   32.04.17, 19:38

   у путенга йух замироточилвсем паломникам записаться в очередьчесслово, кисельов так и передал через пискова)) чи пісков через кісільова , я не в курсі. То VS шепнув по сєкрєту, що перший записався аби приложитися.а поклонська друга

    42.04.17, 21:35Ответ на 1 от Al KazlOFF

    лечитесь.думала—нашествие на сайте,оказалось—это один кто то ник меняет

     52.04.17, 21:39Ответ на 4 от disu

     лечитесь.думала—нашествие на сайте,оказалось—это один кто то ник меняетне, это свежее.

      62.04.17, 21:44

      лечитесь.

       73.04.17, 08:05Ответ на 5 от Al KazlOFF

       лечитесь.думала—нашествие на сайте,оказалось—это один кто то ник меняетне, это свежее.я имела ввиду,что предыдущий, такой же бредовый пост, выпускался в ленту не под этим ником, и, скорее всего, все предыдущие- тоже переникованы были, на этом же профиле

        83.04.17, 08:06Ответ на 6 от Хозяин -С

        лечитесь.это-не твоя *зазноба моль*?

         93.04.17, 20:33

         "В году 1999 и семь месяцев, Придёт с неба Король ужаса. Воскресит Короля Ангулемского (Дракона), До и после Марс будет счастливо царствовать." - М.Нострадамус. Дьявол ( Дракон - Король Ангулемский) УЖЕ пришёл в образе человека. Приведённая в центурии ДАТА удивительно совпадает со временем ИНАУГУРАЦИИ Путина.

          103.04.17, 21:13Ответ на 8 от disu

          лечитесь.это-не твоя *зазноба моль*?не, она по-другому какает