хочу сюда!
 

маргарита

40 лет, стрелец, познакомится с парнем в возрасте 35-48 лет

Нло в хоролі

    До того дня, коли в Хоролі приземлився інопланетний корабель, було все спокійно... Зранку в центрі міста завоняло в десять разів сильніше, ніж як від "костного" заводу на переміну погоди. Стало темно і моторошно. Завили тічки бродячих собак, забувши про свою весняну хіть. З якимось дивним скреготом на майданчику, де нещодавно проводились міські культурні заходи, ілюмінаторами до "АТБ" виросла велика посудина неземного походження. В повітрі нависла тривога, а в очах таксиста, що стояв поряд з автівкою, відверте питання: "Мене злякало, а тебе?!" 
    Вайбери на телефонах хорольців розривало сповіщеннями: "Ви бачили? - Що воно таке? - Капець! - А що там на ДРП? - Чисто. - На мехзаводі не стоять..."  В дев'ятнадцятьох місцях Хорола одночасно прорвало каналізації, майже скрізь вивернуло залишки асфальту і дало зрозуміти, що ні води, ні світла до 17.00 точно не буде.
    Кілька секунд волали сигналізації на всьому, де були встановлені. Яскраво засвітилися всі вуличні ліхтарі, враховуючи й ті, що раніше не світилися. А ось і мобільний зв'язок зник! Як діяти далі, і, взагалі, що робити?! На Полтаву явно вже надії нема, а тим більше на Київ. Машини заглохли, струм зник і все, наче завмерло. В головній центральній будівлі замерехтіли полохливо вогники свічок - начальство щось думає... Бездомні собаки замовкли.
    Ти чуєш? Яка ж велика силища в тому НЛО! Отак одним махом і вказало, і наказало. За що?! - питається! За що?!
    Коли хтось нетверезий випадково справив нужду під об'єкт неземного походження і вижив, народ посмілішав і почав підходити ближче до посудини. Та знайшлися ще сміливіші! Спробували на міцність оту штуковину, бо вони випадково прийшли з ножівкою по металу. 
    До обіду під неопізнаним стояла палатка, де збирали підписи, кому вступити в контакт з пришельцями. Купуючи пиріжки і холодну каву, на смердючість у повітрі ніхто вже не звертав уваги. 
    Казали, що хтось бачив, як в Кутуржанський ставок упав гелікоптер. Шепотілися, що інопланетян бачили на земснаряді, а на молокозаводському Бамі чувака з електропідсакою кинуло в воду. Оце радіус дії! А може й брешуть...
    Врешті решт з НЛО так ніхто і не вийшов, хоча і хліб-сіль про всяк випадок підготували, і концертну імпровізовану програму. Навоняло воно ще дужче і полетіло геть години в дві дня. Але все запрацювало в 17.00, як і сподівалися.
    От саме ця подія дала поштовх започаткувати дві нових газети в Хоролі, журнал і ларьок біля Кутуржанського ставка. А-а ще! Тепер же екскурсії до нас їздять постійно! Жалко, що сфоткати тоді ніяк було! От тепер і показати нема чого. Хоча вихід є - ми ж розказувати вміємо!
0

Комментарии