хочу сюди!
 

Елена

45 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 40-55 років

Маєш мнєніє, что расія- нє агрєсар? На расію -нах

 • 02.12.22, 11:37
От завжди мені кудись треба втелющитись, але то просто неможливо пройти повз. Зайшла випадково на і юєй і мені рекомендована замітка. Ну якого ?
Розлютила ти мене, блогерша, психіаторша і тп.
Дуже тішило завжди тут на блогах переконаність окремих осіб у тому, що вони знають всі таємні процеси у світі, політиці краще всих! Ну от ,тобто, всі такі плебс неосвічений, хавають від політиків все, а вониииии, осяйні, бачуть поміж строк. Але тепер, коли є, вибачте, пздьож "о хароших расіянах", ну просто бісить.
"Ми не знали, а ми до чого?" - так казали німці після падіння гітлеровського режиму. І вони всі 140 млн рабсіян теж винні зараз!
Махровий патріотизм, кажеш? А заїкнися про нього хлопцям, що гниють в окопах, щоб ти могла у Дніпрі поки що пити кофій. Або матерям, дітей яких вбили. Згвалтували. Росія- в більшості своїй країна моральних уродів. І це не з телевізору.
Винні назавжди всі ті, хто привели до влади путіна. І будуть прокляті до сьомого коліна.
А нашій нації, дійсно, потрібно пройти екзістенційне очищення, шоб ніколи наші внуки не сказали, шо росія- наш брат. І так буде. Попри всіх нечесних політиків, крадіїв і весь сброд, що залізе до кормушок.
Я не бачу майбутнє України в рожевих мріях. Але цей шанс знову за 400 років використають діти, хоч би вони...
19

Коментарі

12.12.22, 11:47

да тут на блогах вати хватає. як тільки зробиш зауваження тебе зразу в бан але ця хуйня їм не допоможе. РУСНІ ПІЗДА

  22.12.22, 12:59

   32.12.22, 13:37


   Мене не покидає нерозуміння: якщо людині подобається Америка, вона хоче туди, вона знаходить можливості, їде туди і живе. Якщо людині подобається Європа, вона хоче туди, вона знаходить можливості, їде і живе. Якщо людині подобається Раша, вона хоче всього расейського і савєцкава, вона сидить тут, призиває расія-пріді і кличе на наші голови війну, паплюжить країну, в якій живе, корегує вогонь для знищення об"єктів і людей.... Гнилі люди з зараженим ДНК!

    42.12.22, 13:40

    Вона ще й коменти закрила. Тобто позитивних і не очікувала.

     52.12.22, 14:28Відповідь на 4 від nasinynka

     Вона ще й коменти закрила. Тобто позитивних і не очікувала.Как тут можно закрыться если ты блогер. Я ей свое мнение в другой пост написала

      62.12.22, 17:53

      Все правильно

       72.12.22, 19:48

       Я думала ты умная и умеешь читать то, что написано, а не выдерживать отдельные знакомые буквы и дОдумывать непрописанный текст.
       Ты же умная!
       Речь идёт о нации, а не о принятии ситуации в нашей стране.
       А ты в курсе, сколько пидаров и вандалов в Украине, участвовали в репрессиях в других войнах?
       Я работаю с теми, кто возвращается из " окопов". Работаю с Афгана... И не тебе мне рассказывать об "истине моего кофе в Днепре" ...
       Перечитай внимательно знакомые буквы моей крапалки и включи мозги....
       Ты же умная...

        анонім

        82.12.22, 20:53

        У нас не було "відкритиих" нациків до 24 лютого. Але після початку війни вони відчули Силу (підтримка з боку влади) та повилізали зі своїх нір, щоб ненавідити усіх навкало, хто не входить до їх вузького світосприйняття.
        Та спочатку треба віришити проблему з закртитими кордонами, щоб усі "не такі" поїхали нах. Так що замовте там слівце перед своїм улюбленним зе, щоб вам в решті решт почало легше дихатися

         93.12.22, 03:55

          103.12.22, 16:52Відповідь на 7 від Вал-на

          Тут не в "умности" дело, Валя. Тут либо ты за Украину, либо нет. Только такой может быть Путь) Без всяких оговорок. Вера, как в Бога.
          Представляю наших ребят, что защищают украинские города. Они такие бросают все, ведь видят, какие политики казлы, как мировые сионисты все решили за нас. Такое, да?
          Все. Мне некогда, я же ВПО, хожу вандальничаю по детских площадках.

           Сторінки:
           1
           2
           4
           попередня
           наступна