хочу сюда!
 

Anna

48 лет, дева, познакомится с парнем в возрасте 45-60 лет

Якщо ви палите або кинули недавно, вам потрібно їсти помідори

Вчені з Johns Hopkins Bloomberg School з'ясували, що вживання достатньої кількості яблук і помідорів усуває пошкодження, спричинені курінням.

Дослідження почалося 10 років тому, в ньому взяли участь близько 650 дорослих людей з трьох європейських країн - Німеччини, Норвегії та Великобританії.

Вчені порівняли результати обстежень, проведених на початку і в кінці експерименту. На фінальній стадії учасників також попросили заповнити опитувальники про переваги в їжі.

З'ясувалося, що у колишніх курців, які з'їдали два і більше помідора або три і більше порції фруктів в день, виснаження легенів значно уповільнювалося.

Якщо ви палите або кинули недавно, вам потрібно кожен день їсти яблука і помідори

Такий ефект мали тільки свіжі продукти! Консервовані овочі або пакетовані соки ніяк не впливали на стан легенів.

Провідний автор дослідження доктор Ванесса Гарсія-Ларсен зазначає:

«Це дослідження показує, що дієта може допомогти відновити пошкодження легенів у людей, які кинули палити. Крім того, дієта, багата фруктами, може уповільнити процес природного старіння легких, навіть якщо ви ніколи не курили ».

Як відомо, функція легенів з віком знижується навіть у здорових людей. У тих з них, хто регулярно вживає помідори і фрукти (особливо яблука), легені також старіють повільніше.

Вчені припустили: помідори і фрукти корисно впливають на роботу дихальної системи завдяки своїм складом. Яка конкретно речовина дає такий ефект - поки невідомо.

Дослідження показує: регулярне вживання цих продуктів допомагає підтримувати легені в порядку і уникнути вікових захворювань дихальної системи.

Читайте також:

Як стати краще? 7 порад

7 порад, як змінити своє життя на краще

Що потрібно знати про сучасний світ дівчині-підлітку

Міні бізнес на попкорні

0

Комментарии