хочу сюда!
 

Татьяна

54 года, телец, познакомится с парнем в возрасте 50-54 лет

Газ за соціальною ціною таки існує !

  • 17.10.17, 12:24
Газ за соціальною ціною таки існує !
   Почувши  про дешевий газ я спочатку віднісся до цього скептично, але розуміючи що не буває диму без вогню почав вивчати проблему забезпечення  скрапленим газом  населення сіл району. А проблема дійсно була велика , останню  машину  з балонним  газом я бачив роки чотири назад , і люди вирішують цю проблему хто як може – хто своїм транспортом їздить до міста,до найближчої газової заправки і заправляють балони там (порушуючи низку законів України , і ще це  є вкрай небезпечно – адже на АЗС немає відповідного обладнання для перевірки балонів на герметичність тощо.) ,а хтось  користується послугами приватних перевізників скрапленого газу в цистернах , які теж порушуючи закон , користуючись нагодою та попитом населення  продають газ заправляючи балони прямо на вулиці. І проблема не тільки у порушені закону -  цей газ майже вдвічі дорожчий  від соціальної ціни, яка на даний час становить 270 гривень за повний балон газу, та і про якість самої послуги заправляння балонів можна тільки здогадуватися – ніхто не гарантував ні якість газу ні  його кількість у балоні .
   Але був і законний варіант забезпечення скрапленим газом населення - скраплений газ для комунально-побутових потреб, який вироблений в Україні, реалізується на спеціальних аукціонах і по спеціальній ціні. Це надає можливість отримувати відповідний обсяг скрапленого газу, який потрібен для потреб населення за пільговими умовами. 
      Чомусь про цей законний спосіб мало хто знав, і наразі я намагаюсь розібратись хто мав повідомити населення зацікавлене в отримані скрапленого газу за пільговою ціною.Написано біля десятка депутатських звернень до інстанцій які на мій погляд можуть роз’яснити ситуацію, але це листування займає багато часу , якого і так багато втрачено.   В майбутньому це все буде сприяти доступності скрапленого газу там де він дуже необхідний – на селі.
Коли я знайшов організацію , яка повинна була доставляти скраплений газ населенню ,мені там повідомили, що проблем з газом немає ,а є проблема з оповіщенням мешканців сіл про дану послугу,та формуванням списків бажаючих отримати цей газ. Для отримання скрапленого газу потрібно зібрати бажаючих на сорок балонів – скільки може привезти машина за один раз. Я взяв на себе формування цих списків і діло зрушило з мертвої точки. Жителі Миколаївської сільської ради вже отримують газ по пільговій ціні ,ведеться робота по доступності скрапленого газу для всіх сіл Кіровоградського району ,в Кропивницькому відкрито станцію для заправки балонів  скрапленим газом і доставки його людям. Поки що функції  людини яка збирає списки бажаючих і інформує організацію яка займається забезпеченням населення  газом  може взяти на себе будь який активний житель села .
    По якості послуг доставки скрапленого газу  немає жодних претензій , жителі які не довіряли такій низькій ціні навіть переважували балони з газом ,щоб  упевнитись що їм за півціни не привезли пів балона газу,але і цю перевірку підрядна організація пройшла успішно.
Для повідомлення організації яка займається доставкою скрапленого газу,про наявність бажаючих на сорок балонів газу звертайтесь за телефоном   +380674049788.


Хочу  подякувати  жителям сіл Миколаївської  сільської ради які допомогли з організаційними  питаннями по доставці газу по території сіл ,а саме  Солдатовій Ірині , Гетьманенко Олені, Перепелиці Людмилі ,Яковенко Євгенії , Борса Павлу .

0

Комментарии