хочу сюда!
 

Особенная

34 года, рак, познакомится с парнем в возрасте 34-37 лет

Створюємо власний добробут – 12

Доброго ранку) Продовжую ділитися з Вами тим, що працює у мене. Методами перевіреними на власному досвіді. Можливо, мої знахідки надихнуть Вас на відкриття власних рецептів успіху. Адже до одного і того ж пункту призначення можна прокласти різні маршрути. Зважитися на пошуки значно простіше, коли знаєш, що існує хоча б один працюючий спосіб вирішення проблеми.

Зараз перед нами стоїть завдання не з легких – звільнитися від непотребу з застарілих негативних емоцій. Щоб розчистити місце для різних хороших речей, які ми озвучили в своєму списку бажань.

Ми почали з накопичених образ. Адже вони здатні керувати нашими бажаннями, підривати віру, блокувати прийняття і задоволення.

Як же виглядає процес відпускання образ? Він чимось скидається на зцілення рани. Адже образа по суті і є душевної раною, скалкою. Спочатку ми визнаємо її наявність. Потім паралельно починаємо: 1) через удари і боксування звільнятися від затиснутих в тілі емоцій, що накопичилися завдяки образі, 2) аналізувати ситуацію (розглядаємо її з усіх боків, знаходимо зв’язок з дитячими переживаннями, розбираємо внесок всіх учасників історії).

Наступний етап – усвідомлення того, яким чином ми привабили саме такий досвід. З тим, щоб більше не створювати подібні історії або проходити їх по-іншому.

Потім нам належить зрозуміти, який ЖИТТЄВИЙ УРОК для нас містить ця історія. Адже ми ростемо через проходження випробувань і засвоєння життєвих уроків.

І вже безпосередньо саме відпускання – прощення і впускання позитивних почуттів у своє життя.
Тому так важливо практикувати удари і боксування. Адже нам важливо не лише все знати про свою проблему, а й реально звільниться від неї.

Практика 1. Додатково до боксування і “биття подушки/ліжка” ми починаємо виконувати удари ногами. Буцаємо повітря по 50 разів кожною ногою.

Після практики ОБОВ’ЯЗКОВЕ ЗАЗЕМЛЕННЯ.

Практикуючи удари ми дуже швидко помічаємо, що стаємо більш спокійними. Нас важко зачепити або дістати. Ми набуваємо впевненості в собі, стаємо більш врівноваженими. Хода стає граціознішою і пластичнішою. Все тіло стає більш живим і привабливим. Починають переважати приємні думки і почуття. Більш докладно про ці практики можна прочитати в книгах всесвітньо відомого психотерапевта Лоуена. Їх легко знайти в Інтернеті. У тому числі вони є на моїй сторінці.

Ми вже відкрили для себе дві чарівні практики – Зігріваємо душу і Посміхаємося грудьми. Сьогодні нова практика з цієї серії.

Практика 2. Відкриваємо засув. Коли ми на когось ображені/сердиті тощо, ми закриваємося від світу. Через це перестаємо відчувати себе улюбленими й потрібними. Тому необхідно навчитися відкриватися заново любові і іншим чудовим речам у своєму житті. І в цьому нам допомагає практика Джоуела (книжки в аудіоформаті є також є на моїй сторінці).

Уявіть, що у вас в центрі грудей є засув. Якась заслінка. Відсуваємо її. І відчуваємо, як з простору в нас починає вливатися потік енергії любові. Спочатку може бути непросто – адже засувка довго була закрита. Але з кожним разом починає вливатися все більша кількість любові. Це дуже приємне відчуття. Спочатку чимось схоже на угамування тривалої спраги. Що поступово розквітає в душі – адже оживає і наповнюється щось дуже важливе в глибині нашої Сутності.

Щоденні практики не нагадую – Ви їх і так знаєте)

Дякую за увагу! Гарних вихідних і дивовижних відкриттів!

© Катерина Когут, 2016

http://behappy.pp.ua/stvoryuyemo-vlasniy-dobrobut-12/

0

Комментарии