хочу сюда!
 

Александра

44 года, лев, познакомится с парнем в возрасте 39-49 лет

Створюємо власний добробут – 11

Вітаю! Як настрій?)

Чи готові продовжити роботу над створенням свого добробуту? Чудово, їдемо далі)

Для того, щоб увійти в режим прийняття і відкритися отриманню бажаного, нам необхідно позбутися накопичених негативних почуттів. Якісь вже знайшлися вчора. Інші виявляться, коли звільнимося від цих.

Перший вид почуттів, з якими нам належить попрацювати, це образи.

Раніше ми вже говорили з Вами, чому образи неодмінно варто відпустити (пост 10 причин відпустити образи). А вчора виявилося, що вони здатні блокувати нашу здатність отримувати бажане.

Як же у них це виходить – блокувати прийняття?

Практика 1. Згадайте свій досвід спілкування з скривдженою людиною. Вона охоче йде на контакт? Наскільки просто/складно йому щось подарувати, пригостити? Як вона реагує на слова підтримки або пропозиції кудись сходити?

Нам стає очевидним, що в більшості випадків скривджені люди ображаються, відвертаються від усіх, замикаються в собі. Поведінка “ти мені більше не дружок”. Або інший тип – “мені все кругом винні” – людина починає експлуатувати почуття образи і вимагати компенсації (покупки, послуги тощо).

У першому випадку прийняття блокується відразу практично повністю, але людині простіше відпустити образу. У другому випадку блокування настає не відразу (щось людина встигає отримати), але відпустити складніше – адже спочатку спрацювало і непросто злазити з цього коня)

Також образи рулять списком бажань, думками. Схильні підказувати неефективні рішення.

Тому для підвищення рівня свого добробуту ми будемо відпускати образи зі свого життя.

І для цього вже сьогодні почнемо щодня практикувати “биття подушки” і “боксування”.

Практика 2. Згадуємо ситуацію, яка нас дратує або є болючою. І починаємо лупити кулаками подушку або ліжко. Або боксувати повітря. Якщо є боксерська груша – просто знахідка. Не стримуємося. Намагаємося максимально розрядити накопичений негатив. Спочатку кілька ударів слабших. А потім – все більше вкладаємося. Стежимо, щоб руки не розгиналися повністю – дозволить уникнути болючих відчуттів.

Після вправи ОБОВ’ЯЗКОВЕ ЗАЗЕМЛЕННЯ.

Ці практики знайомі багатьом по книгам Лоуена, Хей. Їх практикують всі, хто хоче дійсно звільнитися від накопичених негативних емоцій.

Практика 3. Йога для пальців. Складаємо руки в кулаки, великі пальці притискаємо до безіменних. Виконання цього нехитрого жесту обома руками по 15 хвилин 1-3 рази в день допомагає розчинити образи, сприяє прощенню. Дозволяє стати більш толерантним, приймати себе і інших такими як є. Нас перестають діставати щоденні дрібниці, а мухи більше не перетворюються в слонів)

Дякую за Вашу цілеспрямовану роботу, друзі! Гарного дня!)

© Катерина Когут, 2016

http://behappy.pp.ua/stvoryuyemo-vlasniy-dobrobut-11/

0

Комментарии