хочу сюда!
 

маргарита

40 лет, стрелец, познакомится с парнем в возрасте 35-48 лет

Підживлюємо впевненість

Сьогодні ми з Вами підживимо нашу впевненість в собі.

Адже багато обставин повсякденного життя так і намагаються її хитнути)

Тому будемо опановувати ефективні практики, які дозволять нам в будь-який момент відновити свою внутрішню силу та посилити впевненість у собі.

1) Практика “Сонечко”. Для стану впевненості, життєрадісності. Відчуття сили та власної міцності.

Робити можна лежачи, можна сидячи – вмостившись зручно. Або при потребі, стоячи в черзі чи в момент, коли на когось очікуєте. Що більше практикуєте протягом дня, то краще.

Уявляєте, що сонечко лагідно Вас зігріває. Його промінчики проходять крізь маківку, струмок з сонячних променів поступово наповнює все тіло, вимиває всі хвороби, страхи, тривоги, застої. Струмок рухається до ступнів і весь негатив вимивається в землю. З землі цей потік сонячних промінчиків повертається назад до сонця. Створюється такий кругообіг сонячних промінчиків: сонечко – Ваше тіло – земля – і знову сонечко.

Практика одразу позитивно впливає на самопочуття та впевненість у собі.

mudra_zemli

2) Йога для пальців (мудри/ жести сили) для впевненості. Сполучаємо безіменні та великі пальці на обох руках. Виконуємо 15 хв. Практика посилює відчуття впевненості в собі, допомагає набути психічної гармонії. Ми починаємо об’єктивно оцінювати ситуацію, свої дії та поведінку інших людей. Набуваємо здатності ефективно захищати себе від впливу несприятливих факторів. У нас з’являється відчуття міцної та надійної опори під ногами і нам стає легко відстоювати свою думку та інтереси. Практика швидко покращує психоемоційний стан, позбавляє від наслідків стресів.

Для більшої ефективності мудри можна доповнювати повторенням аффірмації подумки або вголос: “Я відчуваю спокій та впевненість в будь-якій ситуації. Я впевнено висловлюю свою думку. Я постійно розвиваю свою впевненість і життєву силу. Я позитивно думаю про своє тіло. Моя впевненість в собі зростає з кожною хвилиною. Я відчуваю любов і інші позитивні почуття по відношенню до себе”.

Якщо Вам допомогла інформація, не забуваємо дякувати. Всесвітові, життю. Собі, що виявилися сприйнятливими для отримання підказки. Людям, через яких отримали необхідну інформацію тощо. Відчуйте, яким приємним відчуттям розливається в грудях вдячність. М-м-м, дійсно приємне! І саме воно (відчуття) відкриває шлях для чудових змін в нашому житті.

Дякую за Вашу увагу, любі читачі! Гарного дня!

© Катерина Когут, 2016

 

4

Комментарии

117.11.16, 11:44

Зранку встав, зробив зарядку, трошки пробігся, помахав нуньками - бодрий на увесь день, й спокійний як два удави

  217.11.16, 11:49Ответ на 1 от Лъйошкин_Кот

  Зранку встав, зробив зарядку, трошки пробігся, помахав нуньками - бодрий на увесь день, й спокійний як два удавичим чим ти помахав?

   317.11.16, 11:52Ответ на 2 от Вискарион

   Зранку встав, зробив зарядку, трошки пробігся, помахав нуньками - бодрий на увесь день, й спокійний як два удавичим чим ти помахав?Нунчаками, зараз сфотаю свій шедевр зброярського мистецтва

    417.11.16, 12:46

    дякую!

     517.11.16, 15:15Ответ на 1 от Лъйошкин_Кот

     Занотую рецептик)

      617.11.16, 15:15Ответ на 4 от Южный Соус

      Приємної практики)

       717.11.16, 15:16Ответ на 3 от Лъйошкин_Кот

       Фото в студію)

        817.11.16, 15:21Ответ на 2 от Вискарион

        Невже Ви не знаєте, що таке нуньки??? А гугл нашо?

         917.11.16, 15:22Ответ на 1 от Лъйошкин_Кот

         Хто не обізнаний у бойових мистецтвах може невірно зрозуміти, чим Ви вимахуєте зранку

          1017.11.16, 15:24Ответ на 7 от Katerinka5

          Фото в студію)Такі речі лише для зачинених альбомівдаруйте

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая