хочу сюди!
 

Tanya

59 років, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 55-65 років

Дивно, коли тобі за 30, а ти усе ще не можеш знайти місця в житт

Здається не мала дитина, та все не визначусь, чи правильний шлях обираю. Чи варто робити те що роблю? А може спробувати щось нове? Можливо саме в тій справі я зможу досягнути успіху?
Чи жалкую я про свій вибір, який зробила раніше? Ні. Адже я прожила цікавий період, взнала багато хороших людей і врешті здобула безцінний досвід. Але чи правильним буде йти в цьому ж напрямку? У мене якась дилема... чи йти далі до своєї мрії чи взяти і змінити усе, поки не затягло в це болото остаточно; адже з рештою я мріяла зовсім не про це. Можливо, просто це не для мене, адже є безліч занять, які приноситимуть задоволення і дохід, просто варто спробувати?
А може й ні... можливо я доклала не надто багато зусиль для досягнення мети і просто покинути все зазнавши якихось труднощів буде безглуздо?

29%, 2 голоси

29%, 2 голоси

43%, 3 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
5

Коментарі

128.08.20, 22:52

просто варто .кароче сеніцу не гатпускай ну і плети сеті

  228.08.20, 23:03

  поки не затягло в це болото остаточносхоже, на рівні підсвідомості ви вже цей вибір зробили, а тепер намагаєтеся знайти "законні" підстави залишите, чим ви займаєтеся зараз, і почати щось інше. чи я помилясь?

   328.08.20, 23:31

   Делайте то, что хочется. Именно сейчас, а не полжизни назад хотелось.

    429.08.20, 02:48

    Ідеальне - найгірший ворог доброго...

     529.08.20, 09:32Відповідь на 2 від Phaeton

     дуже влучно

      629.08.20, 09:39Відповідь на 5 від Ovechka

      дякую!

       72.09.20, 14:38

       Трудно голосовать...
       Самый беспроигрышный вариант, это когда представляется возможность сменить сразу несколько направлений... У меня так было, когда одним махом сменил работу, место жительства, личную жизнь, и ещё появились перспективы в спорте, которые я также использовал. Т.е. мой переезд был великолепным решением большинства проблем.
       Но была и такая, долго тянущаяся ситуация, с сомнениями, и если бы я начал вовремя копать туда, то уверен, что был бы более успешен (пример - бывшие коллеги). Но мне и так в общем-то неплохо, - нужно ценить то, что имеешь.
       Была и ситуация, когда пробовал в разные другие направления, но не получалось, - как бы было закрыто, что тоже знак. Святые отцы так и говорят, - попробуй слегка, если сразу же возникнут серьёзные препятствия, значит это не твоё.