хочу сюда!
 

Лена

40 лет, стрелец, познакомится с парнем в возрасте 38-45 лет

Перспективи розвитку 92 омбр


Цей підрозділ завжди відзначався професіоналізмом. Йому властиві риси мужності, відваги та патріотизму. 92 окрема механізована бригада являється одним з ключових підрозділів в зоні проведення АТО. Їх ефективність і бойові можливості допомагали українському війську, як ніхто інший. Наразі, бригада з, майже, сторічною історією готується до етапу модернізації, переозброєння та значного покращення організаційно-штатної структури. Ці всі питання відпрацьовуються на рівні вищого військового керівництва і вже згодом почнуть втілюватися в життя підрозділу.

Окрім питань, що значно покращать бойові можливості бригади, також буде ретельний відбір на новостворені посади. Розширення і доопрацювання організаційно-штатної структури підрозділу відкриє нові горизонти для перепідготовки і бойового злагодження механізованої бригади. Також заплановано, що особовий склад, яким доукомплектують 92 механізовану бригаду, проходитиме навчання, військовослужбовці продемонструють свої можливості в умовах наближених до бойових. Проводяться переговори з країнами НАТО задля залучення на майбутні навчання провідних інструкторів. Місце та час проведення майбутніх зборів стане відомо після офіційного оголошення модернізації підрозділу, його структури та добору певної кількості військовослужбовців в новоспечені роти та батальйони. Варто лише зазначити, що масштабність навчальних заходів планується неабияка. Окрім того, що іноземні інструктори поділяться своїм досвідом, вони також підскажуть, як добитися максимального ефекту на нових зразках бойової техніки, яка прибуде в механізовний підрозділ разом з початком переозброєння. В якій кількості і якими саме зразками бойових машин доукомплектується 92 бригада – також поки не оголошується.

Один з провідних підрозділів Збройних Сил України, який постійно знаходиться на захисті Батьківщини, очікує на значні зміни в своїх рядах. На 92 окрему механізовану бригаду покладають великі надії в достроковому звільненні Донецької та Луганської областей від сепаратистів та російських кадрових військовиків. При оснащенні сучасними зразками техніки і зброї та підвищення рівня професіоналізму розширеної штатної структури в десятки разів покращить ефективність знищення та вигнання ворогу з території України.  Підрозділи 92 бригади в умовах бойових дій максимально успішно виконували і виконують поставлені перед собою завдання, при цьому з мінімальними втратами. Рівень підготовки помітно неозброєним оком. А що ж буде з, так званими, «ДНР» і «ЛНР» після повного оновлення нашої могутньої бригади? Якщо чесно, страшно уявити.


0

Комментарии