Інтимне життя: 10 правил чудового сексу

  • 02.09.16, 17:53
Правило 1 Секс - командна гра
А значить, ігнорування потреб і побажань партнера призводить до програшу. Причому з обох сторін. Намагайтеся чутливо реагувати на настрій свого партнера, і він у відповідь постарається проявити до вас таке ж розуміння.

Правило 2 Головне - настрій
Чесно відповідайте собі на питання: а для чого ви, власне, займаєтеся сексом? Заради збереження шлюбу? Для того щоб зробити партнеру приємно? Чи все-таки тому, що ви отримуєте задоволення від близькості? Зрозуміло, егоїзм в ліжку - річ неприємна, однак лягати в ліжко необхідно не тільки заради того, щоб партнерові було добре, але і для отримання своєї порції задоволень.

Правило 3 Не дивіться на годинник!
Перед тим, як зайнятися сексом, завчасно вимкніть праску, прикрутіть газ під каструлею з супом і відключіть телефон. Скільки б не тривала ваша близькість, занадто довго або, навпаки, занадто мало, уникайте спокуси засікати час! Адже задоволення від сексу можна отримати за лічені секунди або, навпаки, насолоджуватися один одним годинами.

Правило 4 Ніяких послуг!
Улюблена жіноча фраза "ну, якщо ти так хочеш ..." геть відбиває у чоловіків бажання займатися сексом. Причому не сексом взагалі, а сексом конкретно з вами. Тому що це принизливо - щоразу випрошувати ласки як особливу милість. Якщо з якоїсь причини ви сьогодні не в формі або не в настрої, у вас два варіанти: або твердо і чесно сказати про це партнеру, або спробувати налаштуватися на хвилю задоволення. Але ні в якому разі не погоджуйтесь на секс у вигляді великого ласку чоловікові!

Правило 5 Проблеми поза законом!
Як би вас не штормило протягом дня, постарайтеся залишати всі неприємності за порогом спальні. Можливо, через півгодини ви повернетеся до обговорення сімейного бюджету, суперечок щодо ремонту або нападкам на його матусю, але ці півгодини не думайте про суперечки! Просто викиньте непотрібне з голови і насолоджуйтеся.

Правило 6 Заборонам - табу
Ну так, вам колись казали, що анальний секс - це фу, гидота. Однак як ви упевнитеся в правдивості цих слів, якщо самі не спробуєте? Не варто відкидати навіть найсміливіші ідеї партнера тільки на тій підставі, що суспільство їх не сприймає. Адже в спальні вас тільки двоє, ніхто за вами не підглядає і нічого не дізнається, правда? Відмовлятися варто тільки в тому випадку, якщо для вас ідея чоловіка - принципово неприйнятна.

Правило 7 Більше фантазії
Вас заводить займатися сексом у новорічних масках зайчиків? Чи вам здається, що чоловік у фартусі - це дуже еротично? Якою би дурною з боку не здавалася вам самій ваша фантазія, спробуйте умовити чоловіка її здійснити. Зрештою, що ви втрачаєте? А ось придбати можете дуже багато: яскравий якісний оргазм!

Правило 8 Вчіть матчастину!
Якщо ваш чоловік - не випадковий партнер на одну ніч, варто гарненько вивчити його тіло і визначити, від чого він заводиться з півоберту. Чомусь жінки часто нехтують цим правилом, мовляв, він, чоловік то і так отримає свою порцію задоволення. Однак насолоду від близькості у партнера буде в десять разів більше, якщо ви проявите хоч трохи уваги до його тіла!

Правило 9 Ніяких тварин
А також маленьких дітей, старих бабусь і серіалу. Заздалегідь подбайте про те, щоб ці дратівливі чинники вас не турбували. Інакше в найвідповідальніший момент на спину вашому партнерові стрибне Мурзик, в кімнату заявиться заспаний син або в серіалі вб'ють головну героїню. І всі зусилля підуть нанівець!

Правило 10 Рух життя
Чоловіки не люблять, коли партнерка лежить в ліжку як колода. От не люблять, і все. Їм, розумієте, подобається, коли вона злегка рухається в такт або граціозно згинає спину. Тоді у них пропадає відчуття, що вони займаються сексом з гумовою лялькою.

Шкідливі звички сучасної молоді

  • 02.09.16, 14:31
У житті сучасного суспільства почали загострюватись проблеми, які пов’язані з табакокурінням, наркоманією та алкоголем. На сучасному етапі розвитку ці звички стали дуже розповсюдженими серед нашого підростаючого покоління. Шкідливі звички впливають на формування нашого майбутнього та сучасного суспільства. На данний час ця проблема набула глобальності. За статистичними даними поширення шкідливих звичок пов’язане з наявністю великої кількості криз і недосконалістю, нестабільністю політичного й економічного механізму нашої держави. Стосовно нашої країни ця проблема особливо актуальна, її корені сягають глибоко в історію нашого народу, і поширення її пов’язане з низькою культурою суспільства.
В наш час, ідучи по вулиці, можна зустріти підлітків та дітей молодшого шкільного віку з цигаркою в руці. З яких причин так швидко поширюється нікотинова залежність поки не відомо. Може це вплив нашого суспільства? Але тоді виникає питання, якщо на підлітків впливає їх соціальне оточення, тоді хто впливає на дорослих людей? На це питання відповіді, напевно, знайти не можливо . . .
На мою думку з даною проблемою повинне боротися не тільки суспільство, але й кожна людина, яка усвідомлює для себе, яку велику шкоду можуть завдати ці звички. Тільки після цього можна говорити про рішення даної проблеми.

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Чи шкідливо пити каву?

  • 02.09.16, 14:18
Жоден з напоїв в наші дні не може бути конкурентом кави. Його п'ють кожен день, випивати по кілька чашок кави протягом робочого дня стало звичкою для мільйонів людей в усьому світі. Здавна кави застосовується не тільки як харчовий продукт, але і в косметології, медицині. Так що кава стало непорушним атрибутом нашого повсякденного життя. Немає чіткої версії того, звідки походить саме слово - кава. Одні стверджують, що коріння цього слова - арабські (в перекладі це означає: енергія, сила). Інші впевнені, що назва напою походить від імені провінції Кафа в Ефіопії - батьківщини кави. Кава - це той напій, який любить і п'є кожен другий. Хтось випиває чашку на сніданок, а хтось випиває буквально літри протягом робочого дня. Жіночий журнал JustLady вирішив присвятити цьому напою статтю, щоб з'ясувати - чи шкідливо пити каву? А може бути від нього більше користі, ніж шкоди? Спробуємо розібратися.

Чи шкідливо пити каву?

Мало не щороку вчені знаходять все нові небезпеки, які криються в чашечці кави. Звичайно, цей напій може надати на організм негативний вплив, але найчастіше реакція індивідуальна. Погодьтеся: те, що вкрай шкідливо для одних, абсолютно безпечно для інших. Тим не менш, є спільні для всіх негативні сторони кави. Люди, які задаються питанням - чи шкідливо пити каву - повинні враховувати це. Так, широко відомо, що в каві високий вміст шкідливої для нас смоли бензопірену, причому кількість цієї смоли безпосередньо залежить від того, як обсмажена кава. Відповідно, менш шкідливий той кави, який менше обсмажена. Вважається, що кава бадьорить людину за рахунок кофеїну, що входить до його складу. Частково це так, але потрібно враховувати, що в чашечці кави міститься до двох тисяч хімічних речовин, і деякі з них підвищують активність кофеїну, інші ж знижують.

Говорячи про те, чи шкідливо пити каву, потрібно детальніше зупинитися на тому, що таке кофеїн і яку дію він робить. За фармакологічної класифікації кофеїн відносять до групи психостимуляторів - речовин, які впливають на центральну нервову систему, збуджують нервові клітини. Простіше кажучи, коли людина випиває каву, то у нього проходить сонний стан, він стає бадьорим, активним, готовим до розумової та фізичної діяльності. Втім, далеко не всі вживають кави через його ефекту бадьорості, а просто з любові до смаку цього ароматного напою.

Головне, в чому противники кави звинувачують цей напій, розмірковуючи, чи шкідливо пити каву, - це можливість виникнення залежності, схожа на наркотичну. Навіть багато лікарів вважають кофеїн наркотиком, що викликає і фізичну, і психологічну залежність. Інші ж вважають, що кава - не більший наркотик, ніж той же шоколад. Обидва ці продукту збільшують вмісту серотоніну (гормону щастя). Проте їх все ж не можна вважати наркотичними речовинами. Тому, розмірковуючи про те, чи шкідливо пити каву, потрібно враховувати і те, які речовини відносяться до наркотичних. Вони повинні володіти трьома показниками: викликати звикання (коли для досягнення ефекту потрібно збільшувати дозу), а також фізичну і психологічну залежність. Кава ж володіє тільки одним з цих властивостей: він дійсно викликає фізичну залежність. Так, людина, яка регулярно пив каву і вирішив від нього повністю відмовитися, може відчувати неуважність, сонливість, дратівливість, загальмованість, нудоту, головний біль.

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

100%, 1 голос

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Що таке життя??

  • 02.09.16, 13:40
пробувати зрозуміти життя — це така ж непосильна задача, як спробувати подолати швидкість світла. Занадто низький рівень усвідомлення не дозволяє звичайній людині зануритися в потаємні таємниці світобудови. Давайте спробуємо поміркувати над нашим життям разом.