Московські воші, яких не вибереш з латиського кожуха

  • 21.05.17, 12:15


«Державна безпека - одна з причин, чому нам треба прагнути до латиської Латвії. А до чого призводить "двообщинність держави" з росіянами, можете наочно побачити на прикладі України», - сказав депутат сейму Латвії Едвін Шноре [ Читати далі ]

Російськомовні – не українці

  • 21.05.17, 07:21


Письменник Юрій Винничук заперечив приналежність російськомовних громадян України до українців.

Про це він сказав у інтерв’ю... [ Читати далі ]15%, 12 голосов

85%, 67 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Путін і рояль Сі Цзіньпіна

Якось дорогою до Сі Цзіньпіна Путін побачив рояль і не зміг стриматися, аби не зіграти давно й до болю знайомі мелодії, що бентежать душу й будять спогади зі щасливого радянського дитинства, коли ще не сталася найбільша трагедія світової історії - розпад СРСР.


2017 проголошено роком УПА й Романа Шухевича

  • 13.05.17, 17:02
Рік Української повстанської армії проголошено з нагоди 75-річчя створення УПА. Також цього року виповнюється 110 років від дня народження головнокомандувача Української повстанської армії, голови Секретаріату Української Головної Визвольної Ради Романа Шухевича. З нагоди цих пам’ятних дат Львівська облдержадміністрація має підготувати відповідні програми заходів.

Відповідне рішення ухвалила на черговій сесії 11 травня ц.р. Львівська обласна рада.

Згідно з рішення облради, цей рік на Львівщині проголошено Роком Української повстанської армії і головнокомандувача УПА Романа Шухевича.

Мовне питання у Києві буде вирішено, - "Свобода"

Сам факт, що проект рішення “Про подолання наслідків совєцької окупації в мовній царині” підтримала вся Київська міська рада в повному обсязі – “за” проголосував 91 депутат – свідчить про підтримку й консолідовану позицію всіх фракцій.

Це дуже рідкісний випадок, щоб депутати так масово підтримували проект рішення, – каже депутат від "Свободи" Юрій Сиротюк.

Виступи учасників "Євробачення" від балканських країнХто найбільше сподобався?

50%, 1 голос

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

50%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
Страницы:
1
2
4
предыдущая
следующая