хочу сюди!
 

Ника

50 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 44-55 років

. По Деребасовской гуляют постепенно.(Поток сознанія)

  • 25.05.22, 13:40
 Я:
 Вийшов такий на гоп-стоп. Підхожу до пасажіра. Показую ножічєк: "фраярочєк, ану-ка гані кашільочєк, а нє то зарєжю!"
 Пасажір:
"іді на хутор!"
 Я:
 Ну шо ж. Не повівся клієнт, жаль... Залишусь я без гаманця. Ну я ж не дибіл якийсь, справді, шоб за якісь срані 100 доларів убивать людину...

 Дибіл:
 (Аналогічна ситуація).
 Тири-пири. Пири-тири. -"гані кашільок"  -"іді на хутор!"
 Дєлов-то для дибіла: бере і заганяє нож в пєчєнь. Без труда і опору забира гаманець у бездиханного тіла. Потім спокійно і невимушено (дєлов-то для дибіла) йде і конвертує 100 доларів на якісь ніщаки.

 Мабуть коли всі предполагали, ісходя із аналогічної логіки, шо путін не нападе ж насправді, бо він же ж не дибіл якийсь. При тому шо убить одного конкретного поца мордатого, жадіну вредну і масові вбивства всіх підряд без розбору - старих, малих, жінок, дітей, навіть своїх орків кацапожопих, котрим лік вже пішов на десятки тисяч. Тобто, даже якшо путін і дибіл, но не може ж бути шо аж до такої степені дибіл дибільний помножити на десять в третій степені дибілів. Тим більше шо, ну може в природі, теоретично, до такої степені дибіли і можуть існувати, але ж не цілий президент немаленької і неафриканської країни.

 Для всіх це був шок, це було откровення, це був катарсіс не згірш останнього, який пережило людство дві тисячі і двадцять два років тому.

 Чікатіла, якби був ще живий, запротестував би яростно: -"нє!нє!нє!нє!НЄЄЄ!!!" -"Порівнювати мене с путіним!?" -"ну знаєте!" -"все має свої межі!" -"майте ж хоч крупицю совісті і ума!" -"я убивав по одній людині, конкретній людині" -"робив це раз у місяць а то й рідше!" -"приносив горе в обмежену кількість конкретних сімей" -"а тут масові вбивства, без розбору, десятків тисяч, руйнування цілих міст, масовий ісход, масове переміщення мільйонів людей, руйнування доль десятків мільйонів людей, цілої немаленької країни" -"путін - це чекатіла помножений на десять в третій степені чекатіл"

 Тим прикольніша і стрьомніша всецела підтримка і схвалення дій путіна(тисяч чікатіл в одном ліце) артистами журналістами, селянами горожанами, режисерами інженерами, ректорами вузів, лікарями вчителями і проча і проча. Міліонами. Десятками міліонів. Странний народ. Странна нація. Странна країна. Справді особенна. В ній живуть особенні люди - особо душевні, особо співчутливі, особо справедливі, особо гуманні. Вєлікая стана с вєлікім народом.

1

Коментарі

125.05.22, 13:59

вот в последней строчке такая себе опечатка по Фрейду. пойми, как хочешь. я слово "стана", например, прочитала, как "сатана". поддерживаю. великие безумцы, они такие.

    226.05.22, 15:48

    Ага, капєц просто.