хочу сюда!
 

Валерия

30 лет, водолей, познакомится с парнем в возрасте 33-45 лет

Царство ХАМА.

 • 10.12.19, 23:41
 В Україні воно уже наступило.
 
 Таке враження що в партію "Слуг" набирали за принципом отстоя. З усієї країни позбирали самих отьявлених подонків, ісключітєльну гниль, цинічних до мозга костєй мерзавців, безпрєдєльно продажну мразь. Весь зброд моральних покидьків. Бикующих підзаборних дегенератів. Зборіще жуліків і проходімцев.
 
 І його ОПГ, і сам Зеленський, і "Слуги" - це все огромний політичний пузирь. Але цей пузирь наразі має всі важелі і весь інструментарій влади в своєму розпорядженні і використовує його для самозбереження. І ради цього не зупиняється і не зупиниться ні перед чим. Здать, продать, сліть Україну? Да пустяк вопрос! Продаж землі? І землю і населення і шо завгодно - продать, купить і знову продать - без єдиних угризєній. Вигода - ось єдине мірило. Страх відповідальності, страх покарання? Але хто ж їх покарає? Вони ж тут влада, вони ж тут карають. Ось як соберуться та як почнуть самі себе карать.

 ПиСи

 "Да будь я камнем от рожденья..."
 Здавалось би. Незалежно від політичних поглядів. Та навіть і відношення до України. Але, це бикующе, тупе, бридке і потворне, нагле цинічне мурло хама, здавалось би у кожного б мало викликати хоча б естетичну відразу. Але схоже що для нашої дєрєвні це в нормі вєщей.
А шо такого? А шо, шось случилось?
Прийшло царствіє хама, а ніхто цього навіть і не помітив. Очевидно це і є їх цар, їх месія - плоть от плоті, кров от крові. Можливо 73% то була зовсім і не випадковість, не флуктуація. Можливо це і є гармонія всесвіту. Сирмяжна правда жизні.
 

9

Комментарии

111.12.19, 08:12

"Продаж землі?" - давай будем продолжать стоять в один ряд в Северной Кореей. Ханжи.

  211.12.19, 09:04

  Тут я згоден, зеМанда то зборище невігласів, крадіїв просто дурніві і звісно, хамів

   311.12.19, 09:07

   30-50% уже распродано в часные руки, по теневым схемам. Ещё 10 лет и официально продавать будет уже нечего.

    411.12.19, 09:31

    обидно что тебя не взяли, понимаю )

     511.12.19, 10:08

     Это все ожидаемо и нормально, мы идем на очередной круг истории Украины, поскольку население выбирает постоянно дегенератов, то вот вспомним чем начиналась партия регионов, там так же набирали весь сброд, главное что б они спонсировали партию

      618.12.19, 14:28Ответ на 1 от vredi

      Аграрії переконали-таки Президента зменшити об`єм земельних угідь для одного власника з 200 000 до 10 000 Га.Земля сільсько-господарського призначення -таки буде ТОВАРОМ. І це правильно. Арендатори висмоктують з неї нещасної всі сили не вносячи органіку, не витримуючи сівозміну. Ніякий контроль не зможе відслідкувати це хамське відношення до ЗЕМЛІ. А потім покидають її і беруть в аренду інший шмат.

       718.12.19, 14:43Ответ на 6 от Nikolka

       Аграрії переконали-таки Президента зменшити об`єм земельних угідь для одного власника з 200 000 до 10 000 Га.Земля сільсько-господарського призначення -таки буде ТОВАРОМ. І це правильно. Арендатори висмоктують з неї нещасної всі сили не вносячи органіку, не витримуючи сівозміну. Ніякий контроль не зможе відслідкувати це хамське відношення до ЗЕМЛІ. А потім покидають її і беруть в аренду інший шмат.Я видел как аграрии показывали какую кукурузу они вырастили На счет истощения земли полностью согласен.