хочу сюда!
 

Людмила

41 год, рак, познакомится с парнем в возрасте 40-50 лет

Український Армагедон Імені Зеленського.

 • 06.12.19, 12:28
 Колись була шуміха навколо проблеми 2000, як виявилось потім, сильно перебілшена. Натомість в Україні в 2019 зьявилась проблема "Зеленського", і як виявилось потім, сильно недооцінена.

 Зізнаюсь, я і сам не очікував шо буде аж така жопа. Були побоювання, але реальність на порядок перевершила самі унилі прогнози.
 Неочікувано Зеленський виявився на диво гнилим і мєлким.
 Наразі рейтинг Зеленського дещо знизився, але де ж раніше був розум у тих, хто голосував за зарозумілого невігласа, якого на гарматний постріл не можна допускати навіть до посади голови сільради, не говоря уже про таку стратегічну посаду президента України. Особливо гостро це стало очевидним перед самітом в Парижі - коли так багато залежить від однієї людини, а ця людина мєлочна, закомплєксована, обмежена, прєсмикающаяся, трусоВАТА, подлоВАТА, бидлоВАТА, зарозуміла, нахабна, нєвєжєствєнна, вульгарна цяця. Незріле інфантильне бикующе гламурно-тусовочне мурло. Тупий манкурт. Засрана вата. Убогий малорос. Дрємучий совок. Сіра плєсєнь . Зелена блювота.
 І від цього набору наразі буде залежати доля країни, долі поколінь?!!!
 Повний треш. Повна жесть. Повний брєд. Повний абсурд. Повний сюр.

 Але головне питання в тому, шо після всього цього,  його й досі підтримує аж цілих 50% !!! Важко навіть уявити і страшно навіть подумати із якої консистенції складається це гниле болото! З якої прілої вати і запліснявілого совка.
 Нехай, так чи інакше, одного Зеленського ще можна якось нейтралізувати. Але куди ж подіти 50%-не обло інтелектуально-моральної тлі??!

 ПиСи

 Очевидно з загальним виборчим правом треба шото рєшать. Не можна і далі терпіти такої наруги над здоровим глуздом. Я не хочу щоб долю моєї країни, мою долю і моїх дітей і внуків і ще багатьох-багатьох людей рішало стадо баранів, овц і моральних уродів, прайд базарних хабалок, сонгм провінційних дур, натовп вялених люмпенів, зборіще пожованих совкових гандонів, шайка агресивних опущених малоросів, збіговисько просрочених соціальних сіфілітіків.

 Бо це абсурд абсурдів, коли до управління літаком під назвою Боїнг допускають претендента тільки після кучі теоритичних і практичних занять, після екзамнеування спеціалістами високого профілю в данній області, після медично-психологічних обстежень і тестів, після обьєктивного тестування на тренажерах і кучі тренувальних вильотів. Після декількох років польотів в якості другого пілота.
 А до управління літаком під назвою "Україна" допускають психологічно ущербних, морально ущербних, інтелектуально ущербних гопніків з подворотні. Тупих, бездарних, неуків, невігласів, нєвєжд. І отдано це рішення на откуп мразям з фінансовими і медійними ресурсами - олігархам, бандюганам різного штибу, запроданцям, путінським посіпакам і прочим гнидам, а далі естафета передається гопнікам ватнікам малоросам манкуртам совкам люмпенам, і полєзним ідіотам, і безполєзним ідіотам, і просто ідіотам, і просто жлобам.

7

Комментарии

16.12.19, 13:09

бидло безграмотне у владі ... ти правий.

  26.12.19, 13:16

  А с чего ты взял, что стадо баранов, хочет что бы за них решал ты? Ему твои решения кажутся такими же идиотскими, как тебе их. И в их глазах ты такой же баран.

   36.12.19, 15:09


   Ото вже вибрали

    46.12.19, 17:05

    И не такое бывает, когда правящая бизнес-элита считает нужным договариваться только между собой, не считаясь с народом и его правом быть защищенной производственной силой.