хочу сюда!
 

Леся

40 лет, стрелец, познакомится с парнем в возрасте 38-45 лет

Декалог.

 • 04.12.19, 21:11
 В України немає абсолютно ніяких шансів вийти без втрат з Парижзької зустрічі 9 числа. Наразі йдеться лиш про уровень ущерба. Буде він трагічний, плачевний чи непоправний. Бо проти одного пана Зеленського - президента-практиканта початківця, будуть протистояти аж четверо матьорих зубрів - пані Меркель, пан Макрон, пан Путін і сам пан Зеленський - його недосвідченість, його невігластво, його зарозумілість, його неофітство, малорос в його плоті і крові.
6

Комментарии

14.12.19, 21:41

  24.12.19, 22:59

  бачили очі що купували - Їжте хоть повилазьте!
  Но! надежда на чудо умирает последней, остается только надеяться что чудо произойдет, и мы выйдем достойно из этой передряги, где мы из пострадавших можем превратиться в виновных

   аноним

   35.12.19, 09:08

   лиш про уровень ущерба - лише про рівень збитків (шкоди)

   Мову подтяни. АнаЛлитик.

    45.12.19, 09:09

    Де? В центрі Європи. Між сучасним союзом європи і бувшим "нерушимим" союзом. Між "Де і "ог" у назві.

     55.12.19, 09:42Ответ на 3 от аноним

     Уровень і рівень зовсім різні значення однієї мови. Так само. Ущерб наносить хтось, а збитки сам не передбачив. Так само. Шлюб Із дівчини свою по своєму образу й подобі ти жінку со-творив, а Брак- людською скористався, відповідно й суть в плодах, перший примножує рід, другий користується ним.

      аноним

      65.12.19, 10:38Ответ на 5 от CJIABIK

      Уровень і рівень зовсім різні значення однієї мови. Так само. Ущерб наносить хтось, а збитки сам не передбачив. Так само. Шлюб Із дівчини свою по своєму образу й подобі ти жінку со-творив, а Брак- людською скористався, відповідно й суть в плодах, перший примножує рід, другий користується ним.https://www.slovnyk.ua/index.php?swrd=%D1%83%D1%89%D0%B5%D1%80%D0%B1

      "УЩЕРБ, у, ч. Положення місяця, при якому освітлена частина його поступово зменшується до серпа і нарешті зовсім зникає."
      "УЩЕРБЛЯТИСЯ (ВЩЕРБЛЯТИСЯ), яється, недок., УЩЕРБИТИСЯ (ВЩЕРБИТИСЯ), биться, док. 1. заст. Зменшуватися.
      2. Поступово зменшуватися, убувати (про місяць)."

      Вряд ли это то, о чем Вы пишете.

       75.12.19, 13:39Ответ на 6 от аноним

       На то і словники, щоб мову розділити, бо в голові бува цілком не поміщається. Щоб знищити зовсім, то розПинають (прибуток розбирають сторонні, по всім чотирьом стихіям), а щоб переродитися, то розП'яти треба особисто всю нервову систему відповідно її зростающим полюсам. Насіння і дитина однополюсні, плід чотирьохполюсний, людина п'ятиполюсна, Син Божий дев'ятиполюсний, відповідно триєдиного цілого і нескінченого життєвого переродження (3,14159....). Відповідно і мова, де кожний знак, буква, склад, слово,... мають, тільки одну свою функцію в необмеженомму просторі, а наречиє має змішану функцію і діє в обмеженому просторі і в обмеженому часі.