хочу сюда!
 

Angelina

36 лет, водолей, познакомится с парнем в возрасте 33-41 лет

Пан Коцький.

  • 04.12.19, 14:53
 Розкручений балабол це харашо для виборів.
Але це абсолютно безполєзно після виборів - parole, parole, parole - обіцянки, сподівання, ілюзії на хліб не намажеш.
Отже залишились тільки пан Зеленський і пустота.
Виробляти масло з пустоти, з вакууму людство ще не научилося. Заробляти на хліб з маслом з допомогою високих технологій - не наш варіант, і в цьому пану Зеленському не допоможе навіть те, що з нєкоторих пір всі знають шо він не лох.  
 Дуже осложняє ситуацію той момент, що вся предвиборна риторика пана Зеленського була побудована на різкій критиці попередників і ілюзії баранів в чудо пана Зеленського. Очевидно в таких умовах життєво необхідно, принаймні, щоб не знизився рівень життя, принаймні, яий був у попередників. А це абсолютно неможливо, бо балабол пан Зеленський зовсім не по етіх дєлах - смєх і радость он приносіт людям, а не хліб з маслом. Взагалі то, він якраз всю дорогу і займався тим, що свої смєх и радость він обмінював на хлєб с маслом. Він звісно може спробувати поїхати до пана Путіна, посміхнутись йому, розсмішити його, подарить йому перли свого іскромьотного юмора в надії що той за це поділиться з ним і з нами своїми нєсмєтними  сокровіщами які той надбав од продажу нафти і газу. Але це нереально.
 Пан Коломойський. Нехай він допоможе своєму протеже своїми сотнями міліардів доларів украдених у вкладчиків. Але це також не реально - не для того він вбухав в свій зелений проект стільки грошей, щоб потім смітить грошима - йому не потрібно бути бенефіціаром збитків, йому потрібно бути бенефіціаром прибутків.
 Атож пан Зеленський залишився наодинці зі своєю пустотою. А так як наші дії глибинно завжди визначаються нашими страхами, то у пана Зеленського є тільки один вихід. І це набагато більше і набагато сильніше ніж те, чого хотів би сам пан Зеленський або хтось іще. Це як випасти з літака - тут воля людини має нульове значення, тут діють тільки закони природи, закони фізики, закон всесвітнього тяжіння. Тут людина може рухатися тільки в одному напрямку - неотвратімо летіти вниз назустріч землі, в даному випадку - неотвратімо летіти назустріч пану Путіну. Пану Зеленському жизнєнно необхідні гроші і йому є що продати. Пану Путіну жизнєнно необхідно зняття санкцій і в нього є гроші. В пана Зеленського крім пустоти є ще Крим, Донбас, державний суверинітет, українська земля і у пана Зеленського є платоспроможний покупець, якому потрібні ці речі і який готовий платить так чи іначе. А пан Коломойський, в свою чергу, уже озвучив ціну.
 Аннушка вже розлила масло.
 Закони природи сильніші від наших бажань, надій, ілюзій. Я теж хотів би бути forever young і ніколи не хворіти, я теж хотів би, щоб ОПГ імені зеленського не торгувало суверинітетом і територіями. Але чим же іще торгувати пану Зеленському? Балаболство не котірується на міжнародному ринку. Таке фуфло можуть хавать тільки неістрєбімо провінційні місцеві барани і тьолочки.

 ПиСи
 
  Називати баранів баранами це вовсє не привілей, не розкіш, а насущна сирмяжна потреба часу, притом гостро актуальна, назріла і перезріла.  Ложний стид, упряме небажання називати речі своїми іменами призвели до того, що люди так заплутались в своєму відчутті норми, а норма настільки понизилась, шо барани сприймають за образу коли їх називають баранами, хоча насправді це ніяка не образа, а всього лиш констатація факту.
2

Комментарии

аноним

14.12.19, 15:08

одни бараны других баранов баранами называют. И это всего лишь констатация фактов