хочу сюда!
 

Татьяна

52 года, телец, познакомится с парнем в возрасте 48-52 лет

Барани.

 • 03.12.19, 21:42
 Неможливо уявити таку разючу різницю у рівнях життя населення як в Україні, наприклад у Данії. Тому що олігархи можуть існувати тільки там де є барани. Але баранів потрібно взрощувать і культивувати. Ніхто ж не думає, що олігархи займаються благотворітєльностю, вбухуючи огромні гроші в телеканали, інтернети і прочі масмедія?
 Або суспільство розумне і скучковане і тоді виникає Данія.
Або ж суспільство поляризоване на олігархів і баранів.
 Звісно люди в баранячому суспільстві теж хотіли б мати пристойний рівень життя, а не щоб виникала диспропорція, коли олігархи і їх приспішники акумулюють у себе все національне богатство обкрадаючи остальних. Тому олігархам і їх приспішникам конче необхідно щоб якомога більша частина населення(не менше критичної маси) якнайдовше залишалась баранами, тобто невігласами. І їм допомагає в цьому телебачення та інтернет, які їм і належать в Україні.
 Також неможливо собіратєльному путіну завоювати Україну розумних людей. Це можливо тільки при умові України баранів і невігласів. Щоб доводити українське суспільство до баранячого стану і удержувать в ньому йому допомагає левова частка українських массмедіа, які йому належать через підставних осіб.
 Тобто і в олігархів і в путіна один інтерес і однакова генеральна мета в Україні - взростіть барана. Щоб їх тут було якомога більше і желатєльно якомога тупіших. Невігласів і моральних уродів.
 Роки, десятиліття воздєйствія медійно-інтернетної матриці на суспільство не минули безслідно, не минули безрезультатно. Три четверті населення добровільно пішли, як барани(а чого як? аж обідно...), своїми власними ножками, і дружно проголосували, як барани, своїми власними ручками за ставленника і маріонетку путіна і олігархів. Піддалися на непереборний зов стадного інстинкту. Так, як це може зробити тільки стадо баранів.
 І тепер можете не переживати і не сумніватись - все буде як задумувалось і за шо платилось: Україна - путіну, земля - олігархам, барани - в совмєстне пользовання.

 ПиСИ

 Кажуть рейтинг почав зменшуватись.
 А чому повинен зменшуватись рейтинг Зеленського? У нас шо, барани перевелися?
 А чи буде падать рейтинг Зеленського в подальшому? Безперечно! Даже до самого безмозглого барана починає доходить суть собитій,(канєшно не до мозга, який відсутній, а до жопи), коли з нього починають готувати шашлик.
 Але це ж, все ж, метафора. У нашому випадку ті ж самі олігархічно-путінські массмедія без труда переконають безмозглих баранів, чому шашлик із них для їх же блага.
11

Комментарии

13.12.19, 22:17

Відео на тему баранів
https://www.facebook.com/Dmitriy.Chekalkin/videos/354989755425088/

  23.12.19, 22:27

  шашлыки

   33.12.19, 22:44

   Раз бараны, то Вы , Виталий,барбасяка

    43.12.19, 22:45

    А де зебіли поділися? Про них же стаття. Так кричали, плювалися понабиравши в рот гівна. Що таке?

     54.12.19, 05:01

     А то Петрушка не олигарх.
     За кого не голоси.. все равно бараном будешь..

      64.12.19, 06:39

      За нашою думкою, Ви пане Віталій, не можете назвати матір барана вівцею і це не дуже мудро ображати для себе подібних людей. Як нам в святі очі Великого Путіна дивитеся коли він нам в холодну й безпросвітну країну зголосився довічно постачати безкоштовно (дарма) своє тепло і світло разом з книжками? Чи може хтось з Ваших приятелей постачати благодатний вогонь без користі для свого існування? О тож бо і воно. Сьогодні середа і для тебе грішника є можливість очистити себе от скверни в кремлівському божому храмі напередодні чистого четвера і поставити свічку за здравія тих кого Ви засмутили...

       74.12.19, 06:48Ответ на 5 от Хармс

       А то Петрушка не олигарх.
       За кого не голоси.. всеравно бараном будеш..
       Свого часу Мойсея дочка фараона усиновила......... Скоропадський теж був олігарх. Вороги України цим скристалися, натравивши на нього соратників. Як і на Порошенка.

        84.12.19, 06:53Ответ на 6 от Осман

        Отче наш,
        Ти один на небі!
        Нехай святиться ім’я твоє,
        Нехай буде воля твоя,
        Нехай прийде царство твоє,
        Як на небі так і на землі!
        Хліба нашого щоденного дай нам сьогодні.
        І прости нам гріхи наші,
        Як і ми прощаємо боржникам нашим.
        І не введи нас у спокусу, але визволь нас від лукавого!
        Боже! Прости гріхи сину твоєму Осману!
        Амінь!

         94.12.19, 08:59

         Що казати про українців, коли й грузини повелися і вибрали російського олігарха.

          104.12.19, 09:51Ответ на 7 от Lzarichna

          А то Петрушка не олигарх.
          За кого не голоси.. всеравно бараном будеш..
          Свого часу Мойсея дочка фараона усиновила......... Скоропадський теж був олігарх. Вороги України цим скристалися, натравивши на нього соратників. Як і на Порошенка.
          А он неблагодарный.. Моисей в смысле.. десять казней египетских при помощи Бога на них обрушил.. и народ увел.. по пустыням бродить..

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая