Кремль давно та ретельно готував захоплення Донбасу. Докази

  • 08.10.19, 09:10

У Калмикії (РФ) вже кілька днів поспіль проходять мітинги проти призначення виконувачем обов’язків глави міста Дмитра Трапезникова – одного з колишніх ватажків угруповання «ДНР». Учасники протестів не розуміють, чому на чолі столиці їхньої республіки опинилася людина, яка не має ніякого відношення до Калмикії, ніяк не пов’язана з її народом.

У Донецьку Трапезников був заступником та «правою рукою» Олександра Захарченка. Після загибелі Захарченка, Трапезников «виконував обов’язки глави ДНР», але програв апаратну боротьбу іншій ключовій особі – Пушиліну.
В результаті саме Пушилін став новим «главою ДНР», а Трапезников та інший колишній соратник Захарченка Олександр Тимофеєв змушені були втекти з Донецька до РФ.

Новопризначений Глава Калмикії Бату Хасіков запропонував запропонував його кандидатуру на пост «керівника» Елісти. Причому це «нестандартне призначення» людини, про яку в Калмикії ніхто ніколи нічого не чув, глава республіки пояснює необхідністю боротися з корупцією та криміналом. І це при тому, що з Донецька Трапезников і Тимофеєв тікали саме через побоювання бути притягнутими до відповідальності, перш за все, за військові злочини, корупцію та інші значні зловживання.

 «Спляча агентура» створювалась задовго до основних спецоперацій.

Учасники протестів в Елісті не сумніваються, що призначення Трапезникова – це не особиста ініціатива Хасікова, а пряма рекомендація з Москви. Сперечаються тільки, яке з впливових угруповань «кураторів» Донбасу просунуло свою людину в Елісту. Але справа, звичайно ж, не в угрупованнях.

Випадкова людина, яка просто завдяки «соціальному ліфту» стала одним із керівників угруповання «ДНР», ніколи б не пробралася в керівництво столиці російської республіки. Трапезников, судячи з усього, ніколи і не був випадковою людиною. Таку «сплячу агентуру» створюють задовго до проведення спеціальних операцій в недружніх країнах. А потім агентура активується – і начебто випадкові люди стають «народними губернаторами», «главами республік», «народними мерами».

Якщо ж одні агенти не знаходять спільної мови з іншими, їм знаходять не менш відповідальну роботу. Так в Радянському Союзі особливо довірених осіб переводили з однієї союзної республіки до іншої – для нагляду за місцевим керівництвом. І, як бачимо, нічого не змінилося.

Ще один важливий доказ

Історія Трапезникова – ще один важливий доказ того, що Кремль давно і наполегливо готувався до спеціальної операції з окупації Криму і східних областей України. Знаходив і вербував потрібних людей – таких, як Трапезников. Оживляв пропагандистської міфи – на взірець історії про самодостатність більшовицької Донецько-Криворізької республіки, про яку стали активно говорити в роки правління Віктора Януковича. Активно працював з українськими журналістами, які розповідали глядачам і читачам про «особливий характер Донбасу» і небезпеку «українського націоналізму».

Дмитро Трапезников, «виконувач обов’язків» ватажка угруповання «ДНР», що визнане в Україні терористичним. Окупований Донецьк, 31 серпня 2018 року

Дмитро Трапезников, «виконувач обов’язків» ватажка угруповання «ДНР», що визнане в Україні терористичним. Окупований Донецьк, 31 серпня 2018 року

До речі, багато хто з людей, які для цього використовувалися, після 2014 року виявилися в Росії і прекрасно себе почувають в цій країні. Тому що в Україні ці люди були на роботі. А в Росії вони – вдома. І навіть можуть розраховувати на продовження політичної кар’єри – як у випадку з Дмитром Трапезниковим.

Полонений російський найманець: “Российские СМИ – полная чушь и

До рук волонтерів потрапило відео, яке доводить участь у бойових діях та окупацію збройними силами РФ території України у 2014 році.
У відео потрапило опитування російського найманця із Новосибірська Івана Копилова, який разом з іншими учасниками військового формування РФ після бойових дій під Авдіївкою 26 січня 2015 року були оточені підрозділом Збройних сил України.
За його свідченнями, він приїхав в Україну через неправдиві повідомлення російських ЗМІ. З сепаратистських сайтів він дізнався, що в Ростові-на-Дону є тренувальний табір:
-    Я приехал в Ростов в октябре, прошел короткую подготовку по специализации автоматчик. Там учили работать с оружием, правильно двигаться. Учили российские офицеры. В октябре 2014 года нас отправили через границу ночью на «Уралах». Со мной ехали человек 20.
На питання, чи були серед найманців засуджені, він відповів:
-    Скорее всего да, потому что в батальоне «Восток» было достаточное количество осужденных. В моем взводе было 2 осужденных, один из России, один местный. Мы попали на 4-тую базу в Донецке. Это база «Востока». Оттуда нас перекинули на Ясиноватую. Мы держали дорогу на аэропорт и блокпосты.
За словами найманця, на озброєнні в батальйоні було стрілецьку зброю, міномети, «Гради», танки, самохідні гаубиці.
Копилов також розповів, що командир батальйону з позивним «Минск», звати Анатолій, раніше служив в російській армії.
За словами бойовика, в полон потрапили 8 людей, двоє з них - росіяни
В кінці відео Копилов попросив вибачення за те, що воював проти українців. Також, він зауважив, що велика кількість найманців у незаконних збройних формуваннях приїхали в Україну у результаті впливу інформаційних повідомлень та репортажів із російських ЗМІ та додав:
-    Хочу передать всем чтобы меньше смотрели российсие СМИ, потому что там показывают неправду. Всё что там показывают – это полная чушь и враньё. На самом деле в Украине всё абсолютно по-другому.

Вказане відео є доказом окупації частини Донецької області, суверенної території України російськими загарбниками.

Українську армію навчатимуть інструктори НАТО

  • 27.09.19, 10:12

Міжнародні військові навчання відбудуться в Україні, заявив міністр оборони України Андрій Загороднюк на брифінгу 20 вересня на Яворівському полігоні, що у Львівській області. Військовослужбовці України під час українсько-американських командно-штабних навчань Rapid Trident-2019 («Стрімкий тризуб») на Яворівському полігоні. Львівщина, 20 вересня 2019 року Відповідаючи на запитання щодо перспективи проведення військових навчань з участю країн НАТО і натовських інструкторів, які з 2015 року тренують українських військовослужбовців на Яворівському полігоні, Загороднюк підтвердив, що такі навчання відбудуться. «Плани є щодо навчання і підготовки наступного року. Палата Конгресу США 19 вересня схвалила законопроект, який має забезпечити виділення Україні на військову допомогу 250 мільйонів доларів, у тому числі і на такі навчання. Вони абсолютно потрібні, і ніхто не збирається їх скасовувати. Якщо ми розбудовуємо армію, то маємо це робити за натовськими стандартами. Тренування, як сьогоднішня демонстрація дій – за ними місяці навчань, дуже напружена організаційна і технічна робота. Більше того, будемо розширювати міжнародні навчання. Питання з цього приводу вирішується з комітетом Верховної Ради, і там переконані у важливості таких навчань, є розуміння», –  Загороднюк.

Джерело: https://www.dailyukraine.com/2019/09/23/ukrayinsku-armiyu-navchatymut-instruktory-nato/

Сенат США закликає адміністрацію Трампа спрямувати кошти на обор

  • 06.09.19, 10:54

Група підтримки України в американському Сенаті закликала адміністрацію США спрямувати гроші на оборонну допомогу Україні. Група, що об’єднує впливових сенаторів від Демократичної і Республіканської партій, звернулась із листом до директора Служби управління та бюджету (адміністративно-бюджетного управління офісу президента США – ред.) Міка Малвені, в якому закликала адміністрацію без затримок спрямувати військову допомогу Україні.

«Наша група давно підтримує збільшення військової спроможності і здатності України – молодої прозахідної і проамериканської демократії, яка з 2014 року перебуває під дедалі більшим військовим, політичним і економічним тиском Росії», – мовиться в листі сенаторів.
Законодавці наголошують: «Кошти, виділені на Ініціативу підтримки безпеки України, є життєво важливими для довгострокової життєздатності українських Збройних сил. Вони допомагають Україні розбудовувати незалежні військові спроможності і здатності, необхідні для стримування нападів Кремля на її територію, що тривають». Серед підписантів листа – сенатор-республіканець Роб Портман, співголова Групи підтримки України у Сенаті демократка Джин Шагін, республіканець Рон Джонсон і демократи Річард Блументаль і Дік Дербін.

«Це фінансування ключове для довгострокової стабільності й незалежності України і має буде виділене негайно», – коментує лист сенатор Дербін.

«Республіканці і демократи погоджуються, що допомога Україні критично важлива для протистояння російській агресії. Незважаючи на двопартійну підтримку рішення, адміністрація Трампа затримує критично важливу військову допомогу і запрошує Росію повернутись до «Групи семи». Твердий щодо Росії? Гадаю, ні», – оцінює Блументаль позицію Трампа. Віце-президент США Майк Пенс, який перебував із дводенним візитом у Варшаві, у понеділок запевнив поляків у тому, що Вашингтон виконуватиме свої зобов’язання щодо захисту країни від можливої російської агресії. Перебуваючи в Польщі, Пенс наголосив на значній допомозі, яку США надають для безпеки України. Він також закликав союзників збільшити допомогу Україні у протистоянні російській агресії.

«Це факт, що Сполучені Штати несли тягар, найбільше інвестуючи в безпеку України, і ми цим пишаємося. Але ми також віримо, що наші європейські партнери мають зробити крок уперед і збільшити свій внесок у допомогу Україні», – заявив віце-президент США. Під час спільної прес-конференції із польським президентом Анджеєм Дудою Пенс закликав союзників залишатися пильними щодо спроб російського втручання у вибори і працювати разом у напрямку енергетичної незалежності від Росії. Москва намагається розділити наш союз своїми покладами нафти й газу, сказав Пенс, а Польща зайняла тверду позицію на просування енергетичної незалежності й безпеки.

Джерело: https://www.dailyukraine.com/2019/09/05/senat-ssha-zaklykaye-administracziyu-trampa-spryamuvaty-koshty-na-oboronnu-dopomogu-ukrayini/

Євроатлантична інтеграція україни

  • 06.08.19, 17:00


Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг зазначив в одному з інтерв’ю канадському виданню «The Chronicle Herald», що Україна має усі шанси до вступу в Євроантлантичний Альянс Він зазначив, що вирішення питання про вступ України в НАТО буде тривати певний час, але «Ми всіляко підтримуємо зусилля України просуватися на шляху до членства».

Ми допомагаємо їм втілювати реформи”, – зазначив він. Столтенберг підкреслив, що Україна і 29 країн-членів НАТО вирішуватимуть питання членства України в Альянсі.

Крім того, він зазначив, що “Росія не має права перешкоджати цьому процесу, особливо шляхом здійснення агресії”, – підкреслив генсек . “Звичайно, Україна зараз зосереджена на реформах, щоб мати можливість досягти стандартів НАТО, і на цьому основний фокус”, – додав він.

Джерело: https://www.dailyukraine.com/2019/08/06/yevroatlantychna-integracziya-ukrayiny/

Боевики чеченской банды «Дикого» угрожают прийти в Киев.

В руки волонтёров попало видео, которое доказывает участие в боевых действиях и оккупации незаконными вооруженными формированиями Чечни, которые подконтрольны России, территории Украины в 2014 году.
В видео-ролик попали боевики банды чеченского предводителя «Дикого», которые ведут войну против Вооруженных сил Украины на стороне террористов «ЛДНР». В кадрах ролика находятся 14 вооруженных мужчин в военной форме без отличительных знаков, один из которых держит флаг Чеченской Республики. В ходе обращения «Дикий» даёт понять, что его банда уже находится на временно оккупированной части территории Украины.
Командир чеченских террористов обращается к украинцам:
-    Мы в Чечне всё это прошли.. Так что ждите нас. Когда закончится перемирие – мы с такой радостью придём к вам. Мы сюда пришли и до вас дойдём. Мы пешком пройдёмся маршем по вашему Киеву и посмотрим чё у вас там. Так что ждите нас. По любому придём.


Полонені російські десантники: “Мы пушечное мясо в Украине”.

До рук волонтерів порапило відео , яке доводить участь у бойових діях та окупацію збройними силами РФ території України у 2014 році.
 
У відео потрапило опитування російського військовослужбовця, який разом з іншими учасниками війскового формування РФ після бойових дій під смт. Зеркальне Амвросієвського району Донецької області 25 серпня 2014 року були оточені спільною оперативною групою Збройних сил України та Служби безпеки України.
Росіянин у відео перебуваює у військовій формі та надає докази належності до збройних сил РФ, а також запевнює, що прямування на територію України приховувалося керівництвом їхнього підрозділу.
Оператор зйомки, український військовий, запитує у російського загарбника:
- Представтесь пожалуйста.
На що опитуваний відповів:
- Я гражданин Российской Федерации Мильчаков Иван Васильевич родился 27 июня 1995 года. Служу в г. Кострома, Российской Федерации, в\ч 71211, 331-ый парашютно-десантный полк 98-ой дивизии, звание – гвардии ефрейтор.
-    Вы знали что вы находитесь незаконно на территории Украины?
- Догадывался, но понял когда уже нас начали бомбить.
- А как попали на территорию Украины?
- Цель?
- Ничего не гворили. Просто сказали что совершаем марш 70 км, выход на 3 дня.
Після цього Мільчаков І.В. показав жетон військовослужбовця РФ (серії СУ та № 108012)
Потім російський віськовослужбовець додав, що за три дні до маршу дізнався, що у Ростові-на-Дону плануються батальйонно-тактичні навчання, а після того як заїхали на територію України – почався мінометний обстріл:
-    Мы даже не знали зачем мы едем. Мы ехали, заблудились, нас обстреляли с миномётов, а потом со стороны России по нам ещё «Град» лупанул.
-    Свои же?
-    Да.
Росіянин засудив дії політичного керівництва та збройних сил РФ, та звернувся до співвітчизників щоб ті не велися на інформаційну пропаганду по телебаченню і ЗМІ, а батькам побажав не допускати своїх дітей до участі у військових формуваннях на території РФ, бо їх використовують в «сліпу»:
-    Россияне всем нам пудрят мозги. На самом деле тут всё по-другому, не так как говорят по телевизору. Мы простые пацаны – как пушечное мясо едем сюда не зная зачем и почему?
 
Вказане відео є доказом окупації частини Донецької області, суверенної території України російськими загарбниками.

Полонені російські військовослужбовці під Іловайськом у серпні

До рук волонтерів потрапило відео, яке доводить участь у бойових діях та окупацію збройними силами РФ території України у 2014 році.
У відео потрапило опитування російських військовослужбовців, які після бойових дій під Іловайськом 29 серпня 2014 року були оточені військовими Збройних сил України.
Росіяни у відео перебувають у військовій формі з відрізаними шевронами на виконання інструкцій керівництва ЗС РФ, але українські воїни у ході опитування почули від них правду.
Оператор зйомки, український військовий, запитує у російських загарбників:
-    Какую страну представляешь?
-    Россию.
-    А где твой шеврон что ты из России? Или может ты бандит?
-    Они были.. (промовив росіянин).
Потім інший український військовослужбовець голосно попросив представитися російських полонених.
На що опитувані по черзі відповіли: «Баданин Иван Александрович, 1988 г.р., Калуга, в/ч 54096, 6 ОТБр, Чернов Евгений Юрьевич, 1995 г.р., Калуга, в/ч 54096, 6 ОТБр, Терских Никита Геннадиевич, 1993 г.р., Красноярськ, в/ч 73612, 31-а ДШБр Сидорян Евгений Ашотович, 1994 г.р. Вологда, в/ч 73612, 31-а ДШБр». 
Український військовослужбовець після опитування звернувся до батьків затриманих російських загарбників та інших громадян РФ:
-    Смотрите ваши дети здесь. Они живы, они здоровы. Поймите нас, нам не нужна лишняя кровь, но вы там в России постарайтесь чтобы другие такие дети не приехали на эту землю.
Вказане відео є доказом окупації частини Донецької області, суверенної території України російськими загарбниками у 2014 році.

Захоплення українських територій російськими військами у 2014р.

До рук волонтерів потрапило відео, яке доводить участь у бойових діях та окупацію збройними силами РФ території України у 2014 році.

У відео зображено військову техніку, чоловіки одягнені у військову форму із знаками відмінності військовослужбовців РФ, та іншими бойовиками  незаконних збройних формувань «ЛДНР», які у серпні 2014р. намагаються оточити та узяти боєм с. Переможне, Лутугінського району, Луганської області, яке знаходиться у 30 км від кордону з РФ у Ростовській області.

Автор відео, військовослужбовці РФ та бойовики НЗФ коментують, те, що відбувається навколо них на камеру. Так у відео лунають позивні «Шмель» , «Мауглі», «Кабан», «Адвокат» та «Зевс», а також чути спілкування військовослужбовців з явно вираженим російським акцентом.Оператор зйомки запитує у оточуючих:
— Откуда родом??
— Тулы!
— Тула, оооо! Там серьёзная тема!
— Москва! (лунає з іншого боку).

Іншого питає:
— Откуда родом?
— Новороссия!!!

Далі пряма мова:
— Последний штурм Переможного !! 3 раза мы сюда ходили и последний раз зашли! Больше не уйдём!

Вказане відео є доказом окупації частини Луганської області, суверенної території України російськими загарбниками у 2014 році.

Гаага судитиме «росію» в червні

  • 03.05.19, 17:42

Міжнародний Гаагський суд (Гаага, Нідерланди) – головний судовий орган, який діє в рамках системи ООН – на початку червня проведе резонансне слухання щодо порушення Росією конвенцій про боротьбу з фінансуванням тероризму і про заборону всіх форм расової дискримінації.

Згідно з інформацією, яка опублікована на офіційному ресурсі суду, слухання відбудуться в період з 3 по 7 червня 2019 року і будуть присвячені попереднім запереченням, висунутим Росією. Засідання транслюватимуть у прямому ефірі.

Україна позивається проти Росії щодо порушення Кремлем двох осоновних конвенцій: про боротьбу з фінансуванням тероризму та про ліквідацію всіх форм расової дискримінації. Такий позов був поданий Україною 16 січня 2017 року.

19 квітня 2018 року Міжнародний суд задовольнив запит України про запровадження тимчасових заходів (санкцій) щодо Криму (зокрема, Росія має скасувати заборону Меджлісу), але не задовольнив запит відносно питання щодо Донбасу. В свою чергу, суд таки почав розгляд обидвох проваджень.

Після російської «військової» анексії АР Крим на Донбасі триває збройний конфлікт, внаслідок якого загинули, за даними ООН, понад 13 тисяч людей. Окрім України, звинувачує Росію також Захід, який засуджує збройну підтримку сепаратистів. Кремль відкидає усі звинувачення та заявляє, що на Донбасі, начебто, можуть перебувати хіба що російські «добровольці». Також  РФ стверджує, що фактично здійснила «законне» захоплення Криму всупереч міжнародному праву як «відновлення справедливості».

Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:8.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:107%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri",sans-serif; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-ansi-language:EN-US; mso-fareast-language:EN-US;}

Страницы:
1
2
предыдущая
следующая