Право на владу - Про блокування соцмереж !

  • 22.05.17, 12:17
Хто не дивився цей випуск передачі, то в другій половині сказано багато на мій погляд точно в десятку про те навіщо блокіровали і про усе навколо блокування. 
А ті хто і зараз будуть лазити до тих заблокованних сайтів виходить що точно чи полудурки, чи пособники сепарів.
Тому що розвиток сайтів це їх перегляди, а так виходить більше аудиторія на перегляди реклами та інших платних проектів реалізованих там, і на виході вище прибуток, а прибуток йде в податки Росії, яка стріляє в наших хлопців.
Значить кожен відвідуючи ці заблоковані сайти, образно кажучи стріляє в наших військових !

І якщо кому цікаво про пенсійну реформу, то там в першій половині передачі прем'єр прийшов розповісти про неї.


І знову про хороші новини :)))

  • 19.05.17, 11:30
Хтось розумів це давно, а хтось без допомоги зрозуміти не може, але найнебезпечніші ті, хто і зараз не розуміє, злиться і показує наявність домішок вати в свої свідомості. Ось мікстурка з гумором, для легкого засвоєння. Одужуйте.
А тим хто називає себе розумними, згадайте що розумні легко освоять нове, особливо не складні програми, так що робіть як розумні, радійте ! sila bravo lol


Жінка, що досягла бажаної фігури !

  • 15.05.17, 09:00
В продовження спілкування яке почалося в каментах під картинкою ось  тут.
Фото монтаж, дві різні дівчини, оптичний обман, що тільки не говорять, щоб не забирали у них ковбасу вночі. 
І як завжди, все що потрібно, це захотіти і все. draznilka sila bravo

Психологи, любителям цитат !

  • 01.05.17, 09:15
Психологи спробували відповісти на питання, чи одні люди є більш сприйнятливими до надихаючим цитат, ніж інші.  

Вчені експериментальним шляхом визначили, що любителі вивішувати в соціальних мережах "глибокодумні" вислови на тлі пейзажів володіють низьким рівнем інтелекту і частіше вірять у паранормальні явища і теорію змови.

Психологи спробували відповісти на питання, чи є одні люди більш сприйнятливими до надихаючих цитат, ніж інші.

Вони показували 845 добровольцям "глибокі" думки ("Ти сильний настільки, наскільки сильний твій наступний хід", "Посеред руху і хаосу зберігай спокій всередині себе"), які були знайдені в Інтернеті та згенеровані випадковим чином. До таких думок були додані очевидні твердження (наприклад, "новонародженим потрібно приділяти особливу увагу", "більшості людей подобається музика"). Виявилося, що фіктивні (згенеровані комп'ютером) і реальні надихаючі цитати учасники дослідження не відрізняють, і всім їм поставили приблизно однакові оцінки за шкалою "глибина думки" (високі порівняно з оцінками тривіальних висловлювань). Далі всі учасники експерименту пройшли серію психологічних тестів і заповнили анкету з питаннями про власні вірування. Поціновувачів "глибокодумних цитат" (які дали їм високу оцінку) виявилося приблизно 27 %. З'ясувалося, що всі вони "не схильні до рефлексії, повільніше думають і вирішують завдання, частіше дотримуються релігійних вірувань і забобонів, схильні до віри у всесвітню змову". 

Бажаючим довести своє, звертатися на сайт джерела інформації.
https://tsn.ua/nauka_it/vcheni-diznalisya-scho-lyubiteli-glibokih-citat-iz-socmerezh-viyavilisya-durnyami-547878.html

Атракціон гарного настрою :)

  • 29.04.17, 19:12
Нічого особистого, просто жарт. Справжній український вечір боксу 8 квітня 2017

Українці будуть битися в один вечір в Америці. 
Поєдинки Василя Ломаченка, Олександра Усика та Олександра Гвоздика пройдуть 8 квітня в американському штаті Меріленд.
Очікується на каналі HBO який має і свій канал на ютуб.
Нижче цікаві збірки сюжетів з різних боїв кожного з наших геніїв!

Василь Ломаченко (7-1, 5 КО) Чемпіон світу за версією WBO у напівлегкій вазі (до 57,2 кг) та другій напівлегкій вазі (до 59,0 кг). Дворазовий чемпіон Олімпійських ігор (у 2008 та 2012 роках), дворазовий чемпіон світу (2009, 2011), чемпіон Європи (2008), багаторазовий чемпіон України. Заслужений майстер спорту України. Найтитулованіший український боксер.Олександр Усик (11-0, 10 КО) Чемпіон світу в першій важкій вазі за версією WBO, олімпійський чемпіон (2012), чемпіон світу (2011), чемпіон Європи (2008), багаторазовий чемпіон України. Заслужений майстер спорту України.Олександр Гвоздик (12-0, 10 КО) Чинний чемпіон NABF. Бронзовий призер Олімпійських ігор (2012), чемпіон літньої Універсіади (2013), чемпіон світу серед студентів (2008), переможець Кубка Європи (2010), багаторазовий чемпіон України. Заслужений майстер спорту України.