Хлопці запам'ятайте !

  • 06.04.18, 21:17
Якщо будете "підкаблучниками", то трапиться те ж саме що і з динозаврами. lol


7-річного хлопчину обурила помилка в енциклопедії

  • 18.03.18, 20:41

7-річний Захар Лісковий, який живе із батьками у США, знайшов прикру помилку в британській енциклопедії. Там літак «Мрія» назвали російським. Захар записав емоційне відеозвернення до видавництва із надією, що ті виправлять помилку. 

“Я дуже люблю читати, а мої улюблені – це енциклопедії.  Я взяв одну з них із собою, щоб було що почитати в дорозі. Але уявіть собі, яким я був здивованим коли прочитав, що найбільший літак у світі – РОСІЙСЬКИЙ АН 225 “Мрія” Це твердження – неправдиве… літак не російський, а український. Я знаю це – бо мої батьки  українці і я народжений в Україні. Це дуже важливо для нас, і я впевнений, що і для всіх українців. Тому що, це один із здобутків, яким ми особливо пишаємося” – говорить Захар


http://woolik.info/interesting/mriya-ukrayinskiy-7-richnogo-hlopchinu-oburila-pomilka-v-entsiklopediyi/Порвала - це так !

Віддаючи багато років перевагу рок музиці letsrock №1sila ,  звичайно не буває, щоб не слухав виконавців інших напрямків. look applause
В силу того, що через "велику кількість" вільного часу не завжди вчасно дивлюся ТБ, навіть коли мова йде про такий Проект, але рятує ютуб. bravo
У моєму розумінні, порвала (в черговий раз) - це саме так, незаперечний талант , дивився поспіль кілька разів, згадалося Євробачення з її участю.

Ну і нехай мене вибачить Злата і всі інші розсудливі люди, за цю добавку тексту. 
Хочеться з посмішкою вимовити питання, ну і яка нахрін Лорак? Нехай курей розважає.

Слабка стать?! :)

  • 31.12.17, 18:15

Всім, хто з мискою на дівані, рекомендується відкласти миску, щоб не сталося чого за період перегляду. bravo  lol  rose
Право на владу - Про блокування соцмереж !

  • 22.05.17, 12:17
Хто не дивився цей випуск передачі, то в другій половині сказано багато на мій погляд точно в десятку про те навіщо блокіровали і про усе навколо блокування. 
А ті хто і зараз будуть лазити до тих заблокованних сайтів виходить що точно чи полудурки, чи пособники сепарів.
Тому що розвиток сайтів це їх перегляди, а так виходить більше аудиторія на перегляди реклами та інших платних проектів реалізованих там, і на виході вище прибуток, а прибуток йде в податки Росії, яка стріляє в наших хлопців.
Значить кожен відвідуючи ці заблоковані сайти, образно кажучи стріляє в наших військових !

І якщо кому цікаво про пенсійну реформу, то там в першій половині передачі прем'єр прийшов розповісти про неї.


Страницы:
1
2
предыдущая
следующая