хочу сюда!
 

Лида

34 года, водолей, познакомится с парнем в возрасте 35-43 лет

Jonnnik's Academy - країна різдвяного настрою

Ось і завітало привітаннями, дзвінкими колядками та смачною вечерею до нас свято Різдва. Радість свята переповнює нас : подарунки, дітлахи, які стукають у двері і приносять радісну звістку, зустріч із близькими, відпочинок… Усе це створює атмосферу чогось дивовижного, чарівного незвичайного.

Щоб дітям вдалося поринути у казку і відчути настрій свята, Jonnniks Academy влаштував вечірку напередодні Нового року. Як відомо, в Америці та багатьох інших країнах Різдво святкують 25 грудня. Саме у цей день і відбулося свято для дітей , на якому на дітей чекали заохочувальні подарунки, цікаві конкурси, нові знайомства і дискотека.Оскільки снігу на вулиці не вистачає і новорічного настрою також, святкову атмосферу створювали, як могли: ялинка із вогниками посеред кабінету, різноманітні  крефти на новорічну та різдвяну тематику, малюнки штучним снігом на шибках.  Здавалося, що потрапляєш у якусь новорічну країну.Свято розпочалося із конкурсів. Спочатку на учасників чекав Christmas wordsearch.   Найспритніші, звичайно ж, отримали свої заохочувальні призи.


Другий етап конкурсу називався ‘Fairy snowball’ – «Чарівна снігова кулька». Імпровізована сніжка «обирала» учасника, який буде відповідати на 'Christmas question'.  Діти захопилися грою, яка вимагала не лише спритності, а й знань з англійської мови та англійського країнознавства.

 


Завершилося святкування нагородженням переможця, який отримав сертифікат на навчання у нашому закладі та дискотекою . Святкові бенгальські вогники додали магічних ноток  до настрою.


Отож, приєднуйтесь до святкувань до Jonnnik's Academy Of Success, адже це навчання, поєднане із розвагами та позитивними емоціями! Merry Christmas ! Христос народився! Славімо Його!

0

Комментарии