о ранимости

  • 21.06.20, 22:05
Мне один еврей из американского города Нью-Йорк написал о том, что мы, а смысле евреи, должны приклонить колено перед черными потому, что среди работорговцев больше двух веков назад были и евреи.
А я ему:
-Фима, окстись, Фима. Больше двух веков назад твои предки жили в Гомеле, торговали щётками и никогда не видели африканцев. Если ты уж так хочешь встать на колено, то встань перед каким-нибудь кабанчиком, ты не представляешь, сколько кабанчиков расстались со щетиной ради щёток.
Твои предки, Фима, жили в Гомеле. Не в Джорджии, не Южной Каролине. Гомель это сегодня Белоруссия, хотя раньше могло быть чем угодно, но только не южными штатами. Твои предки были уважаемыми людьми и посещали синагогу, Фима. Они жили тихо и богобоязненно, и даже представить себе не могли, что через два с половиной века у них появится такой ебанутый потомок.
Так я ему сказал. А он обиделся. Ранимый.
Саша Гутин

«икона стиля»

  • 20.06.20, 23:46
Читаю модный блог местного разлива. Там пасутся табунами козлорогие "стилисты" со своими "экспертными статьями". Обычно я пробегаю глазами их цедульки, нудные, как белье порядочной женщины, машинально подсчитываю количество грубых ошибок в тексте и переключаюсь к херам. В этот раз ошибок в тексте почти и не было, но тут!!! Тут!!!
Тут внезапно мои глаза уперлись в предложение разобрать ДНК стиля Анатолия Вассермана! ДНК!!! Стиля!!!
Аааааааааааааааааааааааааа!!!!!!!!
Я даже не удержалась и почитала этот разбор. Поскольку с пресловутым Вассерманом я была лично знакома еще в те замшелые и дикие времена, когда автора этого "стилистического разбора" и в проекте не было. И точно знаю, что уже тогда, в суровом 1991 году его жилеты с миллионом карманов, без которых он не выходит даже в туалет, не обстебал только ленивый.
Но даже у самых острых языков не хватало фантазии представить, что в 2020 эти параноидальные одеяния будут на полном серьезе обсуждаться с точки зрения "трендов сезона" и "различных стилевых (sic!) приемов". Ахтыжгребаныйэкибастуз, нет моих цензурных слов!
Какую же инфернальную ахинею люди пишут с умным видом и "профессиональной" терминологией, которой они нахватались на трехдневных курсах стилистов-имиджмейкеров при Шепетовском ПТУ агротехников! И ведь многие верят!

шкарлетохамія

  • 20.06.20, 15:59
Божечькі, який піздєтс.
Божечькі, це ж уже близько до абсолюту?
Зеленський особисто пхає Шкарлєта, бо йому ректори там наобіцяли підтримку.
Вова, ето піздєц, Вова. Вова, ти от прям щас як лошара ведешся на цих вовків, які перетравили і висрали вже не одну політсилу? Серйозно? Ти ж кричав, шо ти не лох, Вова! Та тобі кожен скаже, шо вірити Згуровському і Губерському і т.д - це себе найобувать со страшний силой. Ти ще Поплавському повір, Вова. Я можу понять, шо там папа тобі якісь обязи вішає, Вова, але це піздєц, Вова.
Божечькі, я вже не знаю, що має зробити ще Шкарлєт, шоб його таки не тащили на міністра. Здається, шо якщо він посеред майдану козу виїбе, або коза його, то УЗеленського ТМ скажуть, "от маладєц який, ти пасатрі на частоту фрікций".
О, мамо мудрая сова!!!!
Вам уже у всі вуха кричать - він табачниківський міньйон. Похуй!
Вам кажуть - він плагіатор, ось докази, дивіться. Так не можна, академічна доброчесність... Світова наукова спільнота... ПОХУЙ.
Він не може зліпити двох слів до купи, говорячи на профільні освітянські теми. Похуй.
За гроші, виділені МОНом на доплати кращим викладачам, цей ахуєть какой маладой ректор купує, два преміум автомобілі, один з яких пікап в топовій комплектації? Нахуя??? Похуй.
Викладачам того універу, кстаті, теж похуй, шо їх наїбали і виїбали в ізвращьонній формі, бо вони рішили вийти і притопить за свого Шкарлєтіка. Правильно, якщо він за рахунок ваших основних зп купуватиме собі Hublot і бусіки, то я лічно прийду до кожного з вас і буду орать в кожне ваше ухо, бо ви довбойопи, і нічому окрім ницості, підлості, рабства і долбоєбізму ви не можете навчити своїх студентів.
Наукова спільнота каже зеленим - "Підтримаєте кандидатуру Шкарлета — ми лічно перевіримо кожну вашу наукову статтю і роботу". Таки трохи злякалися, і масово не підтримали, а потім вигадали многоходовочку по якій все одно тащать того ідіота в МОН. Раді цього бовдура роблять посаду зама, шоб потім його зробить тво. Хоч тушкою, хоч чучєлом, як то кажуть. І це таке підарство, от прям зі знаком якості, абсолютне таке підарство. Таке підарство, шо його мають в науці досліджувати і вивчати як виняткове підарство.
І от вишенькою до цього тортика з гівна виходить Арахамія і каже, шо буде підтримувати Шкарлета. Все піздос.
Я обурювалася релігії і церковникам в школі, але схоже, це стає наскільки вторинним. І найближчим часом нам доведеться ахуєвати від зовсім інших процесів.
І я не знаю як нашим науковцям, які чесно працюють в науці, виходити на міжнародних зустрічах і говорити колегам в очі про українську науку, про доброчесність, в той час як профільне міністерство очолює довбойоп, плагіатор і мутільщик.

ПС: так, я матюкаюсь. І я не маю вже сили говорити про це цензурно.
Татуся Бо

Ноктюрн на закате

  • 19.06.20, 20:52
«Я - Миша, мне всего шестьдесят, а моя сестра Рая сватает меня за своих пышнотелых
подруг из поколения кримплена и люрекса.

У меня другие приоритеты, я стал вдовцом не для того, чтобы выносить за ними судно в старости, я хочу, чтобы молодая лань вбросила свою кровь в мои уставшие члены, я хочу летать, а не ползать по юбилеям бесконечных Фань, Ид и Львов Соломоновичей у которых в голове одни анализы, колоноскопия и шунтирование.

Я вставил столько имплантов за свою жизнь, что могу позволить умереть в объятиях молодой серны в Доминикане, а не рядом со старой кошелкой из Кишинева, у которой все болит, включая голову.

Я делаю джоггинг, играю в гольф, у меня еще стоит, а мне советуют беречься сквозняков и продуктов с высоким содержанием холестерина.

Мои дети, слава богу, живут в Нью-Джерси и мне хватает с ними общения на Роше шана и в День Благодарения, а в остальное время я хочу принадлежать себе, плавать в бассейне, пить виски и курить сигару, моя перуанка смотрит за домом и моими вещами и я не хочу ждать, когда очередная Циля будет мне делать голову за брошенный носок в нашей
спальне, мне осталась одна забава, пальцы в рот, да веселый свист...

Я - Миша, я пока не умер и не ослеп, я не сижу парализованный в кресле и не жду медсестру с уколами, я жду приключений, а не тихих радостей в кругу уходящих за радугу...»

Ответ Мише...

"Миша! Не рви это письмо, прочти его до того, как твоя перуанка слезет с кактуса и вытрет им себе задницу! Что за муха тебе укусила?! Или ты пошел в дедушку Нёму и мозги тебе отказали раньше, чем то, что осталось после обрезания?! Тебе не нравится компания моих друзей, ты не хочешь мазать на ситник икру у Фанечки, слушать, как Идочка играет Турецкий Марш, или играть с Львом Соломоновичем в шахматы?! — Пожалуйста, никто тебя не заставляет, тем более, что твое общество для них тоже сомнительное удовольствие, и если бы я не была такой хорошей педикюршей, то еще большой вопрос, здоровались ли бы они с тобой вообще!

Но хорошо, эта компания тебе не подходит, а Кишинев в конце жизни тебе так разонравился, что вигвам с крышей из банановых шкурок кажется тебе Версалем... Ради бога! Но кто-то же должен следить, чтоб ты принимал слабительное и не путал свечи от геморроя с берушами, хотя зачем тебе беруши, если ты стал глухим раньше, чем старый какер Леонов вышел в открытый космос! Твоя перуанка, может, и знает, где у тебя уши, но что она туда вставляет — даже страшно представить!

И потом почему надо все время торчать на жаре в этой вонючей Доминикане? В гольф можно играть у Райхельсонов на даче — они купили под нее бывший санаторий старых большевиков, потому что сами — очень старые большевики. И для этого совершенно необязательно жениться на их толстухе Фридке, тем более что она получила наследство по второму мужу и у нее теперь любовник моложе твоего старшего внука!

Миша! Перестань валять дурака! Кого ты удивишь в этой Доминикане своей древностью...?! Они же индейцы! Их Мачу Пикчу старше Черновицкой хоральной синагоги! Возвращайся домой. Будешь скучать по перуанке — наймешь филиппинку. Все тоже самое, только в два раза мельче...

Но все-таки будешь рядом, если что — хоть лежать будешь рядом с бабушкой Рахилью и дедой Нёмой, а не плыть в пироге Вечный Охоты по Реке Грез, ты и плавать-то не умеешь! Поэтому не жди, когда из тебя вытрясут все деньги за импланты, и двигайся в сторону дома. Кому ты еще нужен так, как мне, твоей сестре Рае! "

/Валерий Зеленогорский/

скоро день медика

  • 19.06.20, 19:21
Посетитель: Здравствуйте, доктор. У меня проблемы.
Доктор (пишет что-то в истории болезни): Присаживайтесь, голубчик. Рассказывайте.
Посетитель: У меня... погасший взгляд. И дергается правое плечо.
Доктор (продолжая писать): Валерьянка и две таблетки пофигина на ночь — и как рукой, как рукой.
Посетитель: Ночами мне снится, что я строю подземные пирамиды в Тоскане. Меня страшно беспокоит сохранность фресок и поведение связующего раствора в контакте с грунтовыми водами.
Доктор (продолжая писать): Что вы говорите. А чем армируете фундамент? Очень рекомендую скрученные, по четыре, каленые прутья — веками, знаете ли, обкатанный прием.
Посетитель: Доктор, что-то идет не так. На определителе телефоны людей, которые мне не звонили, все слова на вывесках и афишах, за которые цепляется взгляд — однокоренные. Мой хомяк не разговаривает со мной уже четвертый день, он неподвижно сидит в углу клетки и смотрит на меня взглядом Балрога, целящегося в Гэндальфа кончиком бича.
Доктор (продолжая писать): Какой, однако же, начитанный зверёк! Вы не пробовали давать ему мировую классику?
Посетитель: Доктор, я чувствую и понимаю женщин!
Доктор (поднимая глаза и роняя ручку под стол, вполголоса):
— Оп-паньки.....

Держава, в якій не працює санвузол

  • 18.06.20, 19:34
До ранку спостерігала переписку в батьківських чатах. Максимально наближено до оригіналу:
Лєна Лєночка
- Дівчата!!! Давайте якісь підписи збирати!
Оксана Іллівна
- Які підписи?
Лєна Лєночка
- Щоб ЗНО відмінили. Моя його точно провалить.
- Катя Красівая
- Моя тоже. Вона пробне єлі написала. Таке тяжке було, шо не знаю нашо воно дітям.
Лєна Лєночка
- Да. Нада шото думати. Пишемо електронну заяву.
Катя Красівая
- А як її писати?
Оксана Іллівна
- В комп`ютері набирати треба.
Ірочка Лю додається до розмови
- В мене є зразок тої, що ми писали торік, щоб дітям дозволили не вчити німецьку. Там слово "німецька" можна замінити на ЗНО.
Оксана Іллівна
- Кидайте мені, я зроблю.
Вадім Мустанг приєднується до розмови
- Кидайте цю херню! Мені утром на роботу.
Лєна Лєночка
- Мені теж. Але, треба порішати.
Вадім Мустанг
- Я з пацанами утром порішаю всьо.
Оксана Іллівна
- Ви би, як тато Колі, помовчали б.
Катя Красівая
- Да! Я лічно бачила, як ви підвозите до школи Наталю Давидівну.
Оксана Іллівна
- О! Аморалка. Треба мамі Колі сказати.
Вадім Мустанг
- Я порішаю вас всіх!
Леся Українка приєднується до розмови
- Батьки! Ведіть себе коректно!
Оксана Іллівна
- Наталя Давидівна, йдіть спати!
Лєна Лєночка
- Давайте по ділу. Що робимо?
Котя Красівая
- Пишемо заяву.
Мавка Лісова приєднується до розмови
- Ви дурні! Ідіть спати і не любіть нікому мозок! Все-одно всім торба! А вам, Наталя Давидівна, ще й позор на все місто і звільнення. Тобто - кінець!
Леся Українка
- Мама Луки, що ви собі дозволяєте? Ви п`яні?! Я вчителька!
Мавка Лісова
- А я - методист ОблНО. А ви моїй Діаночці поставили шість. Вам кінець, ви - труп!
Леся Українка
- Ні! Я жива! Я буду вічно жити!
Вадік Мустанг
- Наташа, я з тобою!
Леся Українка
- Правда? Тоді я чекаю, їдь вже!
Вадік Мустанг покидає розмову.
Леся Українка
- Всі мужики - козли!
Лєна Лєночка
- НЕ всі, тільки мустанги.
Оксана Іллівна
- Все норм. Я виправлю "німецьку" на ЗНО і закину в групу, а ви поширте побільше.
Катя Красівая
- Оксана Іллівна, а якшо не ЗНО, то як поступати?
Отець Іван приєднується до розмови
- По совісті!
Лєна Лєночка
- Та то ясно, отче. Ми перед поступленням молебень замовимо.
Отець Іван
- Краще Акафіст до св. Кирила і Мефодія, просвітителів руських.
Бандера Лютий приєднується до розмови
- Не треба нам руських!
Катя Красівая
- Зараз всі за руських! В нас на роботі так точно всі.
Бандера Лютий
- Треба прикрити контору!
Оксана Ільківна
- Я виправила. Кидаю!
Лєна Лєночка
- Піймала! Поширюю. Мамочки, підписуємось і розсилаємо всім. Над містом лунає безперервне пікання вайбера.
Патріот УА приєднується до розмови
- Що за дурня?
Лєна Лєночка
- Яка різниця? Підписуйте і розсилайте далі.
Патріот УА
- Але ж це фігня повна! Хто написав: " Просимо вас, Володимире Олександровичу, замінити ЗНО на будь-який інший предмет з трьох." Ви собі уявили: чим він його замінить?
Катя Красівая
- Яка різниця?
Патріот УА
- Тобто, з трьох букв вас теж влаштує?
Лєна Лєночка
- Яка різниця? Аби не ЗНО!
Патріот УА
- Ви вже казали: аби не Порох!
Лєна Лєночка
- Яка різниця?
Леся Українка
- Дорогі мами! Щойно говорила із Клеопатрою Віссаріонівною, мама Діани більше не працює в ОблНО.
Мавка Лісова
- Курва!
Леся Українка
- Завтра в нас буде новий очільник Міносвіти. Молодий і красивий.
Оксана Іллівна
- Може, і Бог дасть - розумний.
Катя Красівая
- І в школах порядок буде, а не отово, шо є.
Лєна Лєночка
- І не буде хабарів при вступі.
Архангел Гавриїл приєднується до розмови
- Будуть. Якщо ЗНО скасувати, то хабарі будуть.
Лєна Лєночка
- А, може, Бог дасть, не буде їх?
Бог приєднується до розмови
- Кесарю - кесареве!
Отець Іван
- Боже! Скільки ж можна?
- Бог
- Я так і подумав. Скільки можна, отче, збирати хліби, вино, цукерки і гроші, а мені давати тільки свічки і ладан? Я вже від них кашляю.
Доктор Жанна приєднується до розмови
- У вас може бути коронавірус! Тест робили? Потрібно самоізолюватись, парацетамол, вітамін С і багато пити! Бажано обробити все санітайзером! Не користуватись громадським транспортом і не відвідувати місця скупчення людей.
Бог
- Я зрозумів!
Надворі гримить грім, блискавка влучає в електричну підстанцію, починається дощ.
Лєна Лєночка
- Всі увімкнули передачу даних? Це тимчасовий збій системи. Продовжуємо.
Єнот Полоскун приєднується до розмови
- Увага! Надзвичайна ситуація!! Прорвало очисну систему. Каналізація тече містом, а ви тут херньою маєтесь! Беріть відра, ополоники і біжіть черпати, бо затопить.
Оксана Іллівна
- Це проблеми комунальників.
Єнот Полоскун
- Комунальники у відпустках.
Лєна Лєночка
- Є аварійка!
Єнот Полоскун
- Аварійка поламалась.
Оксана Іллівна
- Ну, є ж якісь ще служби?
Єнот Полоскун
- Нема!
Катя Красівая
- А ви звідки знаєте?
Єнот Полоскун
- Бо я -заступник мера по зв`язках з громадськістю.
Оксана Іллівна
- То виконуйте свою роботу!
Єнот Полоскун
- Я вже виконав.
Оксана Іллівна
- Як?
Єнот Полоскун
- Я з вами зв`язався.
Єнот Полоскун покидає розмову.
Лєна Лєночка
- Що будемо робити?
Оксана Іллівна
- Відміняти ЗНО.
Леся Українка
- Але ж ми по вуха ...в лайні! Треба щось робити! Каналізація топить місто!
Отець Іван
- Я можу її освятити. Недорого.
Катя Красівая
- Добре, отче. А ми тим часом ЗНО скасуємо.
В небі архангел Гавриїл до Бога:
- Боже! Може, зайти ще раз в чат?
Бог:
- Ні. Додай дощу, бо справді втопляться у власних відходах.
Архангел Гавриїл
- А, може, їх врозумити якось?
Бог
- Як ти врозумиш країну, в якій не працює санвузол, а люди цього не помічають?
Гавриїл
- Ну.. очі відкрити там.. я не знаю..кару якусь наслати...
Бог
- Щось я втомився, голова болить, в горлі пересохло. Принеси святої води.
Гавриїл ( сам до себе):
- Мабуть, коронавірус! Треба весь рай протестувати. Береженого Бог береже!

Любов Бурак

«в очередь сукины дети»

  • 18.06.20, 07:12
Как можно поднимать вопрос о президентстве Стерненка при еще живом Бубенчике, Яроше и Вонаде Савченко?
Это попахивает ренегадством и левым уклонизмом, дорогие вы наши, электоральные гении...
Так дела не делаются. Так нам не достичь успеха.
Или вводим Семипрезиденство или президентов - неделек, пусть каждый правит по одному дню в неделю...
Иначе уважаемые люди будут обижаться.
Вам мало, что сейчас нами правит обиженный, не?
Оно вам надо?
Отож...

Шкарлет О'харя "Унєсєнноє ЗНО."

  • 15.06.20, 21:28
Я закінчувала школу у 1997 році. Це були роки новенької гривні, свіженької Конституції, і бурхливий розквіт кучмівства, кумівства і корупції. У випускному класі нам дали завдання написати твір про щось типу того, «ким я хочу стати після школи». І ми писали, кому, що на думку спадало. Тоді майже всі до 11 класу знали куди вступатимуть, адже спроба була лиш одна на рік. Абітурієнт міг подати документи лиш в один вуз, ніяких запасних варіантів. Не вступив? Гуляєш рік, або йдеш пересидіти його в ПТУ, якщо встигнеш, звичайно.

Найцікавішим виявився твір мого однокласника Гриші. На жаль, я не пам’ятаю його дослівно, але там було щось таке: «Я дуже хочу стати льотчиком. Але у мого батька замало свиней. І я реаліст. І добре уявляю скільки свиней може коштувати тільки спроба вступити у льотне училище». Ми тоді всі, звичайно ж, сміялися, але разом з тим прекрасно розуміли, що якраз твір Гриші найчесніший.

Гриша так і не став льотчиком. Він навіть не спробував. Серед моїх однолітків і досі є звичка уточнювати, — «вступила на бюджет, без блату, без грошей». І я вже помітила, що люди, які стали студентами в часи ЗНО взагалі не розуміють про що йдеться. На історію про те, як батьки змушені були роками возити гусей, свиней і подаруночки дяді Колі, який працював у якомусь вузі і міг порішати вступні іспити, або вивести на людей, яким треба занести конвертик за безпічальні іспити, сучасні студенти дивляться як на якусь небувальщину, яка відбувалася в тріасовому періоді.

Звичайно і в ті пекельні часи вступали абітурієнти без блату і кабана, але коштувало це завжди нервів, поту і сліз. І щастило тоді так одиницям.

Я не знаю в кого, окрім червоних університетських динозаврів може лишитися ностальгія за тими часами іспитів, співбесід і виключно ручного рішалова. Це мабуть феномен ідентичний до того, як молоді люди, яким не довелося застати ні піонерію, ні комсомольські збори, ні ковбасу по 2.20, відверто ностальгують за радянським союзом. Нічим іншим ніж прагненням повернутися в дрімучі дев’яності я не можу пояснити сьогоднішнє бажання зелених відмінити зовнішнє незалежне оцінювання — ЗНО.

Я намагалася розібратися в аргументах, які наводять противники ЗНО. Серед них якраз не звучать актуальні проблеми тестування. Найчастіші аргументи — небезпека розповсюдження коронавірусу і «діти в стресі». Небезпека коронавірусу? Ви серйозно? Нічні клуби відкрити, ресторани запустити, а ЗНО не можна? На початку цієї коронавірусної історії, формуючи стабфонд вони зрізали в освіти майже 5 мільярдів гривень із них ні копійки не повернулося в галузь. ЖОДНОЇ, вашумаму, КОПІЙКИ!!! Ні на маски, ні на санітайзери, ні на облаштування аудиторій, ні на що! При цьому вони минулого тижня ввалили 2,7 мільярди гривень тільки на доплати, довбані доплати, ментам вічного Авакова. Небезпека є, звичайно ж. Але ви боретесь із нею, так як і працюєте, так як і творили, Володимире Олександровичу — через сраку. Позбавляючи талановитих дітей шансу на вступ. І ви можете до всирачки розказувати про те, що це все тимчасово — вам ніхто не повірить. У ваших реваншистських кроках — ніхера тимчасового немає.

Що ж стосується стресу, то я, як людина, яка пройшла 6 років щорічних іспитів у школі, випускні іспити в 9 і 11 класах і двічі вступну кампанію з іспитами і співбесідами, можу сказати, — дітки, та що ви знаєте про стрес?!

Стрес — це, коли тебе ганяють по всім трьом десяткам білетів, в надії підловити хоч на чомусь і зрізати, бо тебе немає в “особливих” списках. І ти можеш знати на рівні бога свій предмет, але тобі поставлять трієчку, бо… бо можуть. Стрес, це бачити, як твій тупезний сусід по аудиторії, “здає” іспит на відмінно хоч ні слова не сказав по суті і взагалі своє власне прізвище пише з помилками. Стрес — це не оці ваші кілька тестів, де нікого не цікавить колір очей, розмір одягу, і професія батьків — це 4 іспити випускних в школі і ще десь стільки ж вступних у вузі і це майже без перерви. Оце стрес, мої, кошенята. Ви точно цього хочете?!

До ЗНО може бути багато претензій в частині якості тестів, нелогічності питань і відповідей, організації тестування і оцінювання, та будь в чому, і над цими проблемами слід працювати, а не перекреслювати всю систему одним махом на догоду ректорській мафії, яка й досі певно ностальгує за тим давнім і потужним потоком живого готівкового бабла у вступні кампанії. Саме ЗНО, яким би воно не було, дало змогу вступити у вуз і отримати вищу освіту талановитим і наполегливим дітям, незалежно від зв’язків і статків їхніх батьків.

Про відміну ЗНО намагалися заговорити кожен рік. І «чомусь» саме цього року, за підтримки зеленсько-єрмаківської команди, за потужного впливу ректорів-плагіатчиків — про відміну ЗНО заговорили всерйоз і до того ж, як про вже вирішену справу. У владних кабінетах вже відверто звучить, що далі буде нова стара система, в якій 800 баксів перетворюють навіть відвертого ідіота на генія.

Найімовірніше, вже сьогодні країну познайомлять з новим міністром освіти. Найімовірніше це буде Шкарлет, бо президентові і його команді, пофіг не те, що хтось у когось краде. У нього під носом міністри крадуть як чорти, міністр юстиції роздає олігархам мільярди, то які претензії у Зеленського-Єрмака можуть бути до міністра плагіатора?!
Найімовірніше, вже сьогодні, буде прийняте рішення щодо відміни ЗНО. І, звичайно ж, це буде для зелених звичне, закономірне рішення. Але щось таки має стати соломинкою, яка зламає верблюдові хребта.

Хоча, може, хай і відмінять… Цей пиз@ець має стати абсолютним.

Татуся Бо.

Бойтесь равнодушных!

  • 10.06.20, 15:04
В фильме "Гараж" Малаева/Ахеджакова заперла дверь зала и спрятала ключ. Потому что она считала, что кандидатов на вылет из гаражного кооператива выбрали самых слабых, самых безответных, "подходящих" на роль исключенного. Она хотела их защитить.
- Зачем вы это сделали? ВАС же не исключили?, - спросили у нее.
Вот так и у меня периодически спрашивают. Зачем вы это пишете, ВАС же никто не обижает?! ВАС же не шеймят! ВАС не дискриминируют, не угнетают! ВЫ не жертва расизма, ВЫ не жертва насилия, ВАС не выгнали из дома оккупанты, ВАС не унижали за ваш родной язык. Что вам неймется, зачем вы столько пишете об этом?

И как Ахеджаковой в той роли, мне очень хочется ответить:
- Вам, боюсь, этого не понять.

«синдром зеленского»

  • 09.06.20, 13:50
Президент України Володимир Зеленський хотів заразитись коронавірусом COVID-19, щоб на власному прикладі показати ,як це страшно .
"Я хотів на собі пройти цей етап. Щоб людям було легше. Коли був у нас момент депресії, ми збиралися. Я запропонував нашим: "Давайте, я захворію, відразу мене ізолюємо на Банковій. І проживу це нормально". Щоб люди розуміли – це страшно, ти можеш захворіти, тобі погано. І я через себе це пропущу, покажу. Але щоб люди зрозуміли і те, що це не чума. Щоб не було депресії. На самому початку був момент дуже страшний, коли люди вважали, що ми всі помремо", - розповів голова держави.
Хоча президент і стверджує, що не боїться захворіти на COVID-19, від такої ідеї все ж відмовились.
"Вирішили, що занадто. Перебор", – зазначив Зеленський.

Да нифига вы Владзимира не понимаете. Он бы болел так как и анализы сдавал. Показали бы чьи то анализы, сказали Вова болен. Он бы играл больного героя. Снимали бы видосики про то , что вот смотрите , Вова покушал, пописял, утренние новости начинались бы с 2ух минутного оповещения о здоровье и аппетите поциента. Писи, каки,ну в общем медиа поддержка и все такое. А потом вот вам уже смотрите - я здоров и полон сил и по пенькам прыгаю и нормально же все,я на велике. Самоизолируйтесь, закрывайтесь, жрите лебеду и 5тыс грн вам не бедность , а Вова готов исполнить роль больного.
Это новый вид психического расстройства, позднее будет носить название "синдром зеленского"