хочу сюда!
 

Алла

38 лет, лев, познакомится с парнем в возрасте 35-48 лет

Що за дивина? про яйки...

      Цікаве явище - два жовтки в яйцях. Пам"ятаю в дитинстві хтось пригостив нас сільськими гусячими яйцями і мама їх зварила. Розрізала навпіл, а там, в одному з яєць 2 жовтки. 


Я завжди думала,  що така анамалія може бути за рідким виключенням і лише в гусячих яйцях. 


Коли ми жили в селі, тримали гусей жодного разу таких двійнят не попалось. А в курячих яйцях тим більше. І от останнім часом є навіть сорт яєць ХХL, які повністю двожовткові. То ж думаю: що це? look Кури вже ГеМеОшні? parik  аномалії в природі? death  спадковість?  cat cat

       Почала читати, що до чого:

Курячі яйця ми їмо часто, але деколи в магазині можна придбати незвичайні екземпляри – з двома жовтками. Птахівники і ветеринари в один голос стверджують, що це незвичайне явище, у зв’язку з чим виникає питання, чому в яйці два жовтки.

        З біологічної точки зору це пояснюється одночасним дозріванням двох яйцеклітин. Разом вони проходять весь цикл і разом з білком потрапляють в шкаралупу.

Знести яйце, в якому два жовтки, може будь-яка курка, але тільки в певний життєвий цикл. У більшості випадків це молоді несучки, у яких цикли поки не встановилися. Більшу частину двожовткових яєць вони відкладають у перші два тижні кладки.

Статистика говорить про те, що курячі яйця з двома жовтками зустрічаються нечасто. Із загальної їх кількості на птахофабриках вони складають всього один відсоток.


 Яйця, в яких відразу два жовтки, вважаються аномалією. На доказ фахівці наводять такі аргументи, як рідкість їх появи і нежиттєздатність. Як правило, пташенята з них не вилуплюються, а якщо і виводяться, то живуть недовго.

Вважається, що курки, які несуть двожовткові яйця – високопродуктивні несучки. Причому ця здатність переходить у спадок.

Є й інша думка.

Причина яєць з двома жовтками – далеко не юний вік курки, неправильне годування, неналежний догляд, а також запалення яйцепроводу.    


До недавнього часу яйця з двома жовтками вважалися нестандартними, вибраковувались і перероблялися в яєчний порошок. Сьогодні це затребуваний продукт, що обумовлено наявністю двох жовтків, відповідно, вага та кількість корисних речовин.

Визначити двожовткове яйце дуже просто. За розміром воно набагато крупніше, має довгасту форму і тонку шкаралупу, а за смаком нічим не відрізняється від звичайного.


Так що ж це за явище? Тим більше, останнім часом їх навіть продають окремо. Тобто вже завідомо знаючи, що вони всі двояйцеві umnik

А яка ваша думка? 


6%, 2 голоса

3%, 1 голос

6%, 2 голоса

3%, 1 голос

16%, 5 голосов

44%, 14 голосов

16%, 5 голосов

6%, 2 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
14

Комментарии

15.12.18, 11:52

естественный отбор. все просто.

  25.12.18, 11:52

  я б не сказала,що це рідкісне явище, і фермерські купляли такі, і у бабусь домашні.а от трійня-разів зо два лише траплялася

   35.12.18, 12:10Ответ на 2 от disu

   я б не сказала,що це рідкісне явище, і фермерські купляли такі, і у бабусь домашні.а от трійня-разів зо два лише трапляласясогласен. Не так давно купили 3 десятка и все с двумя желтками. Может всё же генные самоделкины постарались

    45.12.18, 12:18Ответ на 3 от Вискарион

    . Может всё же генные самоделкины постаралисьну так тогда близнецы и двойняшки люди- тоже...таво?

     55.12.18, 12:19Ответ на 3 от Вискарион

     если в природе явление имеет место быть, вряд ли кто-то будет утруждаться, что бы заниматься генетикой. УЖ больно это дорогое удовольствие. Проще накормить кур соответствующими гормонами и готово. А если это делать долго, глядишь и порода появится. Только вот вопрос - насколько безопасно есть такие "огормоналенные" яйца?

      65.12.18, 12:19

      это , наверное, генетики на курах тренируются)) я тоже такие покупала не один раз, но потом перестала, т.к. с желтками получашь дополнительную порцию холестирина...меня бы лично больше устроила двойная порция белка в одном яйце)))

       75.12.18, 12:21Ответ на 4 от disu

       . Может всё же генные самоделкины постаралисьну так тогда близнецы и двойняшки люди- тоже...таво?не ну при искусственном оплодотворении такие случаи не редки)

        85.12.18, 12:24Ответ на 7 от Маммамия

        . Может всё же генные самоделкины постаралисьну так тогда близнецы и двойняшки люди- тоже...таво?не ну при искусственном оплодотворении такие случаи не редки)до искусствеников-не было многоплодных рожениц?

         95.12.18, 12:27Ответ на 8 от disu

         . Может всё же генные самоделкины постаралисьну так тогда близнецы и двойняшки люди- тоже...таво?не ну при искусственном оплодотворении такие случаи не редки)до искусствеников-не было многоплодных рожениц?так тО раньше...а щаз много пар, которые не могут забеременеть..у нас в парке часто встречала мамочек с колясками для двойняшек)

          105.12.18, 12:27

          страх як люблю ткі засмальцовані пательні як на останній фото, це твоя робоча, чи інтернет спіздила...?
          йоні- моні

           Страницы:
           1
           2
           3
           4
           5
           7
           предыдущая
           следующая